1

@Kengo najlepszy piłkarz kapitan
Możesz mieć talent i osiągać sukces, ale jeśli nie masz mentalności,nie sprawdzisz się jako kapitan. Czasem trzeba otwarcie pokazać swoją wartość, wzbudzić zaufanie do swoich umiejętności w drużynie. Kiedy wygrywasz podnosisz puchary, ale kiedy przegrywasz często musisz to wziąć na siebie. A w tym drugim Messiego zastępuje MATS...

1

@Hubert98 Contratiempo

0

@Stoiczkow700 na pewno nie w tym sezonie, bo nie mamy kadry żeby posadzić ich obu na ławce.

10

Real Sociedad eliminuje Real Madryt z Pucharu Króla. Nasz największy sukces w 2020... Smutne czasy nastały, ale oby było to przełomowe, tak jak występ Kevina Roldana w 2015 roku

0

@marcin000019 ale taki kapitan musi być liderem w szatni, musi pokazywać całym sobą, że jest z drużyną, a w zasadzie nawet, że drużyna to on. Nie tylko, gdy podnosi puchary, ale przede wszystkim w chwilach zwątpienia i porażek. A Messi po porażkach chowa głowę w piasek; często szuka winnych takiej sytuacji, nie uwzględniając siebie.

Dlatego można go zestawiać z Cristiano czy LeBronem. Mimo, że przewyższa ich sportowo, to brakuje mu mentalności lidera.

1

@messi564 Curry złamał rękę i wróci gdzieś marzec/kwiecień. Klay zerwał więzadła w ostatnim meczu finałów, i wróci w przyszłym sezonie. Brakuje im ławki, aby uzupełnić te braki.

0

@emeu u siebie w mieście [Łódź] to chyba Dani Ramirez oraz Hajto i Mięciel, poziom za wysoki to to raczej nie jest, ale zawsze coś. Za młody jestem, abym mógł być na meczu z MU w 1998 :(

0

@robert303 może i Cucurella to nie poziom Barcelony, ale czy pozostawienie go nie byłoby lepsze niż transfer Firpo? Podobnie z Malcomem, wydaje mi się że od biedy przydałby się, bo piłując Fatiego daleko nie zajedziemy.

0

@robert303 Rafinha, Cucurella, Malcom lub Perez w obecnej sytuacji by się przydali, mamy bowiem 4 graczy do ataku, a jednym z nich jest Dembele, czyli w zasadzie 3.5 Tak samo byłoby po odejściu Rakiticia.

0

Nie mamy już kim grać w ataku, jakbyśmy teraz oddali jeszcze Rakiticia, to i w pomocy zaczną się problemy...

Kadra która, w lipcu/ sierpniu wydawała się jedną z najlepszych na świecie, teraz jest dziurawa jak koszyczek Kariusa. Pozbyli się zaplecza i nie załatali tych dziur.

Brawo Bartomeu,
Brawo zarządzie.

0

@Hiacynk jestem pewny, że Pep wróci do Barcy, kiedy Messi skończy karierę. Zizou dał mu wyzwanie. Ale to jeszcze kilka lat. Być może przejmie jakąś reprezentację, albo Juventus, jeśli Sarri nie da rady. W PSG nie wierzę, bo szejkowie z City mają kosę z właścicielem klubu Paryża.

0

@Szpadla Afellay. Wszechstronny piłkarz, zarówno do środka, jak i na skrzydło. Szkoda tych jego kontuzji, bo pewnie nie musielibyśmy się martwić o następcę Iniesty.

1

@Piotr89Sand LeBron był w stanie wprowadzić do finału drużynę, w której trzecią opcją w ataku(a w obliczu kontuzji Love'a) był JR Smith... Teraz mając znacznie większy potencjał kadrowy w Lakersach, może spokojnie zdobyć mistrzostwo. Tym bardziej, że tak silnej drużyny, jak GSW 17/18 nie ma, i pewnie jeszcze długo nie będzie.

0

@Triv44 Strzelam Willingen 2002, albo Zakopane 2001

0

@bixmix do tego derby LA to pierwszy mecz Lakers po tej tragedii... 4:00 w nocy z wtorku na środę.

0

@masq co innego jak umiera osoba z przyczyn zdrowotnych,a co innego jak ginie w wypadku... Kobe zawsze był wzorem sportowca, dziś jeszcze pogratulował LeBronowi przebicia jego wyniku punktowego. Porównanie Go do Carrie Fisher jest nie na miejscu. Nie sposób zestawić ich osiągnięć i wpływu na innych,jak również profesjonalizmu sportowca i burzliwego, pełnego używek życia aktorki...

Myślisz Star Wars, mówisz George Lucas. Myślisz Los Angeles Lakers, mówisz Kobe Bryant.

0

@FC1899Barca nie potrzebujemy. Musimy przebudować kadrę i pożegnać się starej gwardii. Gerard Pique i Sergio Busquets nie powinni grać w pierwszym składzie. Ale nikogo za nich nie ma. Przydałby się też prawy obrońca z prawdziwego zdarzenia. Nie wspominając, o następcy Suareza, który jest niezbędny. Nie ma kasy na Neymara.

1

@myscooter Trener nie ma w tej kwestii nic do gadania. On musi spełniać zawarte umowy i wystawiać tych których trzeba. Podejrzewam, że zazwyczaj trenerzy dowiadują się już po fakcie, jak pierwszy przelew do klub dojdzie.

0

@Ratamahatta co do Dembele. To tak, to był zły transfer. Francuz nadaje się do gry z kontrataku, tak aby wykorzystał swoją szybkość, nie do gry Barcy. W dodatku ma problemy z profesjonalizmem. O tym wszystkim zarząd wiedział przed transferem.

0

@masq niby tak, ale w obliczu kontuzji Dembele, zostaje nam do Griezmanna i Messiego dwóch młodych:Fati i Perez. Jak ktoś dozna kontuzji, nie mamy żadnej możliwości manewru. I zaczną się eksperymenty. Albo przejdziemy na 4-4-2, albo na skrzydłach zobaczymy Firpo/Roberto. Może nie brzmi to źle, ale uważam że nie jest to potencjał na LM. Chyba zaryzykowałbym i wpłacił klauzulę za Wernera.

0

@LeoMessi1994 tak, w sezonie 22/23

1

@Witekk10 z niewymienionych jeszcze: Fernando Redondo

0

@JohnConstantine1899 Trzeba zaklepać sobie Naciego Unuvara.

0

@LuisSalvano Negocjują transfer Neymara i oferują w rozliczeniu Dembele, czy Rakiticia, bez ich zgody. Ten pierwszy miał zastąpić Neymara, a drugi był w ostatnich dwóch sezonach najrówniejszym zawodnikiem drugiej linii. Jak oni mają wyjść na boisku i oddawać serce dla klubu, który najchętniej wywaliłby ich, tylko po to, żeby kupić kogoś, kto wcześniej wszystkich wystawił, a do tego wytacza klubowi sprawę sądową... Morale szatni, z wyjątkiem najbliższych przyjaciół Neymara, są na dnie.
Osobna sprawa, to fakt, że już kupili Griezmanna i nie ma miejsca na Neymara...

@AV0CAD0 problem w tym,że ta najmocniejsza kadra na papierze w rzeczywistości ma od cholery braków. W obronie prawa strona i środek, pomoc niby ok, ale w obliczu całego sezonu może brakować zawodników(5+Roberto+szkółka/ 3 pozycje). Spójrz teraz na nasz atak, zbudowany za 400 mln euro. Prócz Messiego i Griezmanna, w obliczu kontuzji Suareza i Dembele, jedynie Fati i Perez. Brakuje ogranego zmiennika w tej formacji. W dodatku szatnia nie ma lidera, od odejścia Mascherano.

0

@AV0CAD0 To teraz pokażę Ci inną stronę. Taki Mioduski z etatowego uczestnika LE, zrobił drużynę która kompromituje się w eliminacjach. Najpierw zaciąg chorwacki, później portugalski... Sukcesów brak, a finanse się kurczą. Teraz poszedł po rozum do głowy i oparł ją na Polakach. Efekty na razie są niezłe, ale przekonamy się ostatecznie w sierpniu.

A teraz popatrz na Bartomeu. Zacznijmy od odejścia Neymara, a konkretniej od tego jak zainwestował te pieniądze. Wyrzucił ponad 100 baniek na Dembele- najwyraźniej bez obserwacji, skoro później odkryto problemy z jego zachowaniem. Nie podziałało, to trzeba było kupić Coutinho. Na tego nie było pomysłu- to hyc na wypożyczenie i robimy miejsce dla kolejnej gwiazdy. Ściąga Griezmanna, po czym robi gównoburzę w mediach z Neymarem, a teraz powtórzył tą sytuację z trenerem. Wizerunkowo Bartomeu jest nieudacznikiem, natomiast patrząc na jego zarządzanie drużyną, nie widać w tym planu. Jest to bardziej gonitwa za przeszłością i liczenie, że to co raz się powiodło, uda się kolejny.

0

@kazbychu od kilku lat, niestety wybieramy "mniejsze zło". Duopol pisu i po/ko trwa i trwać będzie. Brakuje nowego, młodego i charyzmatycznego lidera, gotowego prowadzić politykę kraju. Ktokolwiek by nie próbował, w drugiej próbie już go nie ma(patrz Palikot czy Kukiz). Prawica nie istnieje, gdyż ludziom kojarzy się jednoznacznie(Korwin). Z kolei pis zabiera lewicy elektorat rozbudowanym socjalem.

0

@robsesh ligę to teraz zdobędą prędzej, przez wzgląd na zamieszanie i styl gry Setien, może być ciężej. Jednak pragmatyzm EV sprawiał, że urywaliśmy 3 pkt w meczach, w których wcześniej były problemy.

0

@goomc Wenger osiągnął więcej niż Pochettino. W dodatku okazuje się, że jednak te 4 miejsca z Arsenalem to nie było byle co. Jak nie on, to trzymać EV do końca sezonu. Wtedy otworzy się opcja z ten Haagiem
@maroon trenersko nic mu nie brakuje. Jasne, może nie jest to najbardziej krystaliczna postać,ale przede wszystkim z nazwiskiem i osiągnięciami, o jakich reszta kandydatów może tylko marzyć.

2

@pazio23 najlepiej Sona. Obskoczy i lewe skrzydło i środek ataku; szkoda że nie ma i nie będzie pieniędzy, bo trzeba było nakupować prawoskrzydłowych

0

@goomc Widziałbym Wengera lub zatrzymał EV i zatrudnił Löwa/Martineza po Euro. Można by też szukać trenera na poważnie, i na pewno więcej byłoby zainteresowanych. Do głowy przychodzi mi Nagelsmann czy Marsch , o ile już nie zaklepał sobie któregoś z nich Bayern.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?