0

@kkbarca Wszystko zaczęło się wcześniej. Tak od przyjścia Neymara. Sprzedano za bezcen Thiago, Villę. A później tylko równia pochyła w dół. Im więcej kasy, tym szybciej się staczamy.

0

@Pilka_jest_okragla Lengleta zamienić z Pique, Rakiticia z Busquetsem, Coutinho z Dembele, a Suarez i Griezmann jedna zakładka wyżej.

0

@masq prawy przycisk myszy i odtwarzaj w pętli. Co do pobrania w FHD to nie jestem pewien, niektóre filmy na converterach można innych nie

0

@Elnuum Nawet jeśli, to nie może zagrać do końca sezonu. Nie jest zgłoszony do LM i podobnie jak Dembele do LaLigi.

0

@kamill// Tak jak pisałem, z politykami jest jak z wieloma pomocnikami. Liczby nie powiedzą wszystkiego.

0

@pio92 Automatycznie chyba dodaje Ci do biblioteki,pobierasz, instalujesz i grasz.

0

@kamill// W jakim stanie zostawili kraj po sobie. Jak są przy władzy pójdź do sklepu popatrz na ceny dziś i kiedyś, i zestaw sobie je z zarobkami. Tylko, że takie zestawienie musi mieć sens ze względu na całą sytuację na świecie(podczas wojen czy kryzysów gospodarka wygląda inaczej). Doskonale widać to dziś. Nad morzem ceny szaleją, w centrum względna normalność, bo tego wymaga sytuacja(mniejsze zainteresowanie turystyką niż zazwyczaj).

1

@APRA Jeszcze jest City i De Bruyne; to moim zdaniem najpoważniejszy kontrkandydat dla Lewego biorąc pod uwagę formę drużyn w LM.

0

@APRA Barca jest na dobrej drodze, żeby wszystko przegrać, Bayern, żeby wszystko wygrać.

0

@Kapitan hawk Remis ;) Takie 1-1

2

@pio92 na steam jest chyba promocja za 88 zł, także bierz steam. Nie płacisz za aplikację, a dostęp do gry masz z konta(nie potrzeba płyty)

0

@kamill// W polityce też wygrywasz albo przegrywasz. Partie i polityków należy oceniać z perspektywy czasu. Dziś PiS czerpie korzyści z inwestycji PO. Za kilka lat zobaczymy jakie będą korzyści rządów Pisu.

1

@kamill// Statystyki są jak spódniczki mini... W 2007 roku miał miejsce kryzys gospodarczy, który przypadł na pierwsze lata PO. Zatem rozwój gospodarczy nie mógł być tak płynny, jak w ostatnich latach. Sam pokazujesz to nawet statystykami inflacji- PO ją obniżało, PiS nie(bo nie musi). Również wzrost gospodarczy, w odniesieniu do innych państw, jest po prostu normalny. PO się broni, nawet jak spojrzysz na to z dzisiejszej perspektywy. O tym jak poradził sobie PiS przekonamy się za kilka czy kilkanaście lat. Bo w tym roku z uwagi na covid, może nastąpić jeden z największych spadków gospodarczych w historii. Transport, turystyka, branża gastronomiczna; wszystko to zamrożono na 3 miesiące. Spadek gospodarczy jest nieunikniony, i Twoje statystyki też to by pokazały. Należy zestawić nasze PKB z PKB innych państw i wtedy wysnuwać wnioski.

Jesteśmy na piłkarskim forum, więc może odnieśmy to do piłki nożnej. Iniesta czy Xavi również nie brylowali zazwyczaj w statystkach, zestawiając ich choćby z De Bruyne(Xavi miał jeden sezon 08/09 w którym notował podobne wyniki jak Belg w ostatnich latach, Iniesta absolutnie żadnego). A jednak wielu uważa ich za lepszych i w kwestii gospodarki jest podobnie.

0

@Kurkmen Trzeba poświęcić kilka lat, żeby wyjść na prostą. Z większą logiką niż Milan, a także postawić na fachowca z wizją, a nie jak w United.

0

@BarcaInfo Gdyby nie fakt, że jest lewonożny, byłby ciekawą opcją do nas.

5

@Kompletny To o jakieś 5 lat za dużo :(

0

@Joe_Pesci W Hiszpanii w tym terminie jest od 30 do 40 stopni, nawet wieczorami, stąd ta przerwa. Bywało również tak samo w sierpniu

0

@Kenxu muszą coś wymyślić żeby budżet spiąć; poziom sportowy nie jest ważny.

0

@jeyx77x Adam Małysz na prezydenta!

0

@Avada Kedavra w ostatnim filmie Depp nie dojechał do reszty. Szkoda, że zamiast Sparrowa ubito Barbossę. Geoffrey Rush z każdym filmem wyciskał coraz więcej że swojej roli, przejmując palmę pierwszeństwa od Deppa.

0

@Piotr777 nie chcę żeby Trzaskowski wygrał, chcę żeby Duda przegrał

0

@BarcaInfo Z pustego i Guardiola nie naleje

1

Futbol się zmienił. Dziś nie wystarczy już klepać i czekać na błąd. Trzeba więcej biegać i przede wszystkim grać odpowiedzialnie taktycznie. A u nas? Tylko boczni obrońcy, Rakitić i De Jong byliby gotowi fizycznie do biegania w średniaku PL czy Bundesligi. To nie jest wina Setiena, że Umtiti zapomina o obronie. Podobnie jak nie było winą Valverde to, że drużyna zapomniała o tym, że przy rożnych jednak kryje się przeciwników.

Instytucjonalnie jesteśmy na dnie, brakuje lidera w szatni, jak i poza nią. Od losu Milanu, Interu czy United ratują nas indywidualności. Ale ani Messi, ani Suarez, ani Ter Stegen wiecznie grać nie będą...

0

@matteoFCB Pep, Klopp, Simeone. Potrzebny jest ktoś z jajami, kto zmobilizuje szatnie.

0

@Avada Kedavra w hokeju liczą, w piłce co najwyżej "kluczowe podania"

0

@FafitFCB W Barcelonie jest zakaz strzałów z >20metrów

0

@takisobiektos dlatego może być jeszcze gorzej... Jeśli generacja 2001-2005 że szkółki nie wypali, to po zakończeniu kariery przez Messiego, to będzie dramat.

1

@cules100pro cały czas wierzyłem, że ktoś go tam wywiezie na taczce zanim do tego dojdzie, ale straciłem nadzieję... Pobartłomiejowa odbudowa klubu, która w dodatku zbiegnie się z końcem kariery Messiego będzie cholernie długa i ciężka

1

O co chodzi z tą wymianą? Otóż jest to podobny przypadek jak z Neto i Cillesenem. Barca potrzebuje pieniędzy aby spiąć budżet(około 70 milionów). Zatem sprzedadzą Arthura do Juve za tyle, a później wezmą Pjanicia za 60. Tak działa kreatywna księgowość, jedyny powód tej wymiany. Brawo Bartomeu za doskonałe zarządzanie finansami klubu...

0

@Luki 10 Rakitić >>> Pjanić
Nie ma sensu taka zamiana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?