Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mns21 A Pedro w 2009?
1
@MesQueUnClub_87 świetny ranking, od siebie dodałbym jeszcze Podejrzanych
0
@BarcaInfo Ajax nie ma pieniędzy? W tym roku +150 milionów na transferach. To kilka sezonów Eredivise. Myślę że oni i Bayern to najbezpieczniejsze kluby podczas tej pandemii.
0
@justfootball Na pewno nie Lipsk, stawiam niestety na Bayern.
0
@DanielOOL szkoły otworzą raczej we wrześniu. Mnie najbardziej ciekawią matury i egzaminy 8klas. Bo w obecnej sytuacji na Śląsku nie da się ich przeprowadzić.
3
@Pstryk Dembele nie będzie mógł zagrać w lidze, bo w jego miejsce ściągnięto Braithwaite'a
5
@VanBest Kibiców nie będzie, dopóki szczepionka nie będzie dostępna
2
@MateuszJrk Nokia 2700 Classic. Miałem w latach 2011-2016. Ładowałem raz, maksymalnie dwa razy w miesiącu. Konstrukcja mega prosta(klapka z tyłu, nakładka z przodu i bateria), jak spadnie na ziemię to co najwyżej się rozwali na te 3 części, a jej złożenie to nie problem. Nie wiem czy uda Ci się dostać ten telefon w jakimś z elektromarketów, więc zostaje pewnie allegro i olx
1
@Szicek10 Ja bym stawiał tak:
Optymistycznie: koniec czerwca
Pesymistycznie: początek września
0
@BinBin Za taką cenę brać z pocałowaniem ręki
0
@jeyx77x Czy zły to nie wiem, ale film był w moim mniemaniu stereotypowy, przez co do bólu przewidywalny. Wszystko tknięte, ale poza głównym wątkiem- niedokończone. Takie typowe 6/10, obejrzysz raz, momentami będziesz zainteresowany, momentami będziesz spał, ale raczej nie będzie Ci się chciało oglądać tego ponownie.
0
@Chakalaka Barcelona kupi Neymara
0
@BarcaInfo Z każdym kolejnym miesiącem bez gry w piłkę, będzie spadać o jakieś 10-20%
0
@Chwytliwy TVN czeka aż zmieni się władza, bo tak nie mają szansy wygrać w sądzie z TVPis
1
@Chwytliwy Biorąc pod uwagę rynek, nawet po epidemii 60 baniek za niego to i tak dobry deal. W dodatku nasza druga linia wymaga wzmocnień na przestrzeni kilku następnych lat. Busquets, Rakitić i Vidal są już raczej po drugiej stronie rzeki. Na pozycji Hiszpana może zagrać w zasadzie tylko De Jong. Poza nim w kontekście pierwszego składu za ~3 lata możemy rozważać Arthura, Alenę i Puiga. Uważam, że zamiast wydawać 180 milionów na Neymara, lepiej byłoby wzmocnić drużynę równomiernie.
1
@gorgota Busi, Alba, Pique, Semedo,Suarez, Arthur,Lenglet, MAtS,Messi,Griezmann, De Jong
0
Nie, nie ma. Można mówić, że są miliony przed telewizorami, ale te mecze źle się ogląda. Brakuje atmosfery, a i dla samych piłkarzy często panuje bardziej atmosfera treningowa. Czasem zdarzą się wyjątki(Legia-Real 3:3),ale to tylko potwierdza tą zależność.
0
@MichVeB Mbappe. Po prostu przypominał mi Henry'ego
0
@kewin jak ktoś ma wybitne osiągnięcia sportowe, to często ma różnego rodzaju stypendia czy ordery, które i tak ułatwiają mu dostęp do służby zdrowia, nie wspominając o prywatnych klinikach, na którą stać byle leszcza z ekstraklasy w odróżnieniu od przeciętnego Kowalskiego.
0
@NeroTFP Alba i Neymar. Choć palma pierwszeństwa pewnie dla Brazylijczyka za oscarowe występy na mundialu, bo w ostatnich sezonach nie miał za dużo okazji by zaprezentować się światowej publice.
0
@Majkel34 złóż nowy. Jeśli masz kompa mającego ponad 10 lat to do wymiany jest wszystko. Przede wszystkim płyta główna nie pozwoli Ci na jakiś niezły procesor. Nie obsłuży także RAMu DDR4. A modernizacja samej karty graficznej nie ma sensu. 1.5 roku temu składałem kompa za około 3.5k i jestem zadowolony. Jakby co służę pomocą
0
@Peniu Konfederacja ma jeden problem. Jest nim osoba Janusza Korwina-Mikke. Jest zbyt kontrowersyjny, w dodatku często nawet według jego zwolenników gada głupoty. To sprawia, że nie mają niemal żadnych szans na jakikolwiek dobry wynik w żadnych wyborach.
8
@Piotr89Sand jestem neutralny, i jedni i drudzy nie powinni rządzić, ale jestem przekonany, że gdyby PO rządziło w Polsce mielibyśmy większe rezerwy finansowe, co skutkowałoby mniejszym kryzysem gospodarczym. Sądzę też, że nie próbowaliby za wszelką cenę przeprowadzić wyborów w tym czasie, co nie dopuściłoby do fali zachorowań, a także nie obciążało nadwyrężonej gospodarki.
0
@Hawajczyk Mitologia nie wpisuje się w żaden kanon. Głównie dlatego, że wraz z rozwojem nauki, wyjaśniano poszczególne zjawiska. Mity próbowały odpowiedzieć na pytanie" co się dzieje dookoła nas? ", a współcześne religię na pytanie" skąd się wzieliśmy"
1
@FC1899Barca Zidane, Iniesta, Messi, Kaka... Technika to nie tylko sztuczki, ale też kontrola piłki i wizja gry.
0
@Getek CM01/02 jest dostępny za free, ma też aktualizację z marca 2020(do pobrania osobno).
1
@stone80 Czemu? Cała moja przyszłość wiąże się z decyzjami, jakie podejmie pis. W tym roku miałem mieć maturę, nadal nie wiem na czym stoję. 8klasistom ogranicza się wolność, a na ten moment każe się iść na egzamin, choć nie mogą wychodzić z domu...
I ok, rozumiem że ciężkie czasy o trzeba zwlekać. Że szkoły, sklepy i miejsca rozrywki trzeba zamknąć, żeby nie doszło do wielu nowych zakażeń.
Ale nie rozumiem, dlaczego jeśli zamyka się sklepy i ogranicza wolność, nie można przełożyć wyborów. Przez dwie tury wyborów, zarazić może się znacznie więcej ludzi niż w sklepach, czy na boiskach.
A to z kolei spowoduje, że straty gospodarcze będą większe, bo sama epidemia będzie trwać u nas dłużej.
0
@Qlewer Nie mam Huaweia, ale jak zmieniałem telefon szwankował mi sklep play, i wtedy większość aplikacji ściągałem stąd.
https://m.apkpure.com/pl/
Są to po prostu pliki. apk, po pobraniu trzeba ręcznie zainstalować
0
@Eto'o9 R10 co takiego zrobili Mickiewicz i Słowacki? Wciąż tylko pisali, jak to źli są Ruscy. Jeden zawsze się spóźniał, a drugi był po prostu zbyt pizdowaty by walczyć. Zresztą brak Wałęsy w jakiekolwiek 10 najwybitniejszych Polaków to skandal. Można na siłę wyciągać jakieś brudy, ale fakty są takie, że to on i JP II przyspieszyli o kilkanaście a może kilkadziesiąt lat upadek komunizmu.
3
@G9 Ojciec dyrektor, natomiast Jarosław robi za Knota