0

Bayern/Liverpool, Atalanta + ktokolwiek i będzie okazja aby zakończyć kadencję Bartomeu historycznym sukcesem- zdobyciem Ligi Europy

0

@Azi A tu trzeba rozbudowywać socjal, żeby wygrywać wybory... Emeryci płacąc podatek od emerytury, dostając w zamian 13 i 14 wychodzą w skali roku na lekki minus(jest to od 450 zł w przypadku najniższej emerytury). Jeśli jednak doliczymy jeszcze 200+ za każde dziecko, okaże się że utrzymanie przeciętnego emeryta kosztuje kraj poza zusowskie 2000 zł rocznie. Kto oberwie najbardziej? Przedsiębiorcy, których obarczy się nowym podatkiem i młodzi ludzie, którzy widząc stosunkowo niskie zarobki i wysokie składki zdecydują się na emigrację. Bo w odróżnieniu od naszego prezydenta umieją języki obce. Tak oto programy "prorodzinne" mające na celu "walkę z niżem demograficznym" wbiją gwóźdź do trumny budżetowi...

A potem będzie, że PiS dawał,a PO, czy ktokolwiek,kto odbierze im władze, zabiera...

Najgorsze jest jednak, że PiS ma swoistego rodzaju wyborcze perpetuum mobile. Ludzie będą się starzeć, a to ich docelowa grupa społeczna. Obecnie ludzie 60+ to już około 45% uprawnionych do głosowania, a za kilka lat będzie ich tylko więcej.

0

@Colon ta trzecia bramka kojarzy się tylko z jednym ;)


0

@G9 Bo Rosję na pewno obchodzi co robi Polska... Białoruś już jest tak naprawdę marionetką Rosji. Putin podburza konflikt na Ukrainie tylko po to, by ta nie dołączyła do UE i mogła pozostać w rosyjskiej strefie wpływów. Wybory u nas nie mają żadnego znaczenia dla Rosji i ich ruchów. Bez sojuszu z Chinami nie odważą się na atak na NATO.

Dlatego wybory są ważne. Bo pokażą w którą stronę skręci polska polityka. Czy będzie to autorytaryzm, czy niepełnosprawna demokracja. Czy Waszyngton, czy Berlin.

0

@ViscaBarca123 Dest, Davies, Haaland, Verschaeren, Sancho

6

1

@BarcaInfo Nie no, szanujmy się. Jak będziemy gwizdać takie sytuacje, to piłka stanie się koszykówką. Suarez poczuł tylko lekki kontakt i od razu nur.

0

@karlu105 zależy do jakiej rozdzielczości. Do FHD i 60FPSów spokojnie wystarczy RX580 w wersji 8GB. Nowy to wydatek rzędu 800-900 zł. Jeśli coś więcej no to RX 5700 lub RTX 2060, ale to już dwukrotnie większy wydatek. Możesz poszukać również używanej GTX1070.

0

@Hopner15 Ktoś Jarosława będzie musiał zastąpić. Duda po dwóch kadencjach prezydenta i indoktrynacji, będzie odpowiednim kandydatem. Tym bardziej będzie mu zależało na poparciu Prezesa. Andrzej dostał już swoje 5 lat Jego postępowanie podczas tej kampanii jest naganne. Jego profil FB to jakiś żart jest:

https://www.facebook.com/andrzejduda/videos/319943702364177/

No szanujmy się, pewnym osobom nie wypada robić pewnych rzeczy lub ich autoryzować.

1

Człowiek chce obejrzeć wiadomości, a tu burza i rwie sygnał...

Dzięki Ci Panie!

0

@Hushovt Obie bitwy z LOTR to majstersztyk. Prawie 20 lat minęło, a dalej ciężko znaleźć coś o podobnym rozmachu i klimacie. Osobiście wybieram bitwę o Helmowy Jar. Noc potęguje wrażenia.

0

@OsehShalom Oczywiście, że tak. Wyniki będą bardzo podobne, pewnie w granicach 52-48%. Jeśli będzie zagrożenie wygranej Trzaskowskiego, po prostu nie doliczą głosów z jednego okręgu z zachodniej Polski i tyle.

PS: Już widzę taką sytuację, jak Trzaskowski wygrywa sondaż exit poll, ale ostatecznie wybory wygrywa Duda.

2

@Chwytliwy Cannavaro miał 176 cm, a był jednym z najlepszych o ile nie najlepszym stoperem w tym wieku. Puyol również. Ramos ma 184 cm a jednak wybierając stopera dekady zdeklasowałby konkurencję.Na środku trzeba połączyć wysokiego i silnego obrońcę, z kimś niższym i bardziej zwrotnym. Przykłady:
Varane-Ramos
Puyol-Pique
Cannavaro-Materazzi

0

@Janiama Zabronienie aborcji oznacza robienie jej na czarno, lub w innych państwach UE... Martwy przepis. I co dalej? Zamkną jakąś kobietę bo zrobiła to w Niemczech? Przecież to byłby taki skandal dyplomatyczny, że rząd by szedł na kolanach do Berlina błagać o wybaczenie...

1

@Chakalaka Tymczasem Jarosław

1

@Comentateiro Mam podobnie. Zawsze lekko wspierałem te mniejsze kluby, czy to Espanyol,Atletico Torino, Everton czy przedszejkowe City. Derby rządzą się swoimi prawami, na takie mecze się czeka cały sezon,a zwycięstwo cieszy bardziej. Kiedy jednak dysproporcja jest tak duża jak w Barcelonie czy Turynie te mecze zlewają się z innymi. Faule mają miejsce w każdym meczu, to że w derbach jest ich więcej, a gra jest ostrzejsza to normalne.
Dziś jest to jeden mecz z wielu, w którym trzeba dopisać 3 punkty. Oczywiście wiadomo, że wygrana Barcy oznacza spadek Espanyolu od razu, więc jakieś dodatkowe "emocje" będą. Pique pewnie już spięty jak plandeka na żuku byle tylko wygrać ten mecz ;)

0

Setien nie dotrwa do końca roku. Obietnica pewnej posady jest zwykle pierwszym krokiem do zwolnienia trenera...

0

@itmustbejoke chciałbym Lipsk. Miesiąc bez gry, w dodatku bez Wernera. Wydaje mi się że będą najsłabszą z drużyn w 1/4.

0

@Encore Domy na Dudę, jak będzie potrzeba to pis zrobi wszystko byle tylko Andrzejek nie stracił ciepłej posadki.

0

To nie VAR daje Realowi mistrzostwo, tylko Bartomeu i jego zarządzanie...

0

@Veb1233 Ile razy można powoływać się na to samo? Dla mnie największą kontrowersją(nie widziałem domniemanych karnych dla Getafe) jak dotąd był karny na Carrasco(choć nie wykluczam, że na jakiejś z kamer VARu był widoczny kontakt) i nieuznany gol dla Sociedad. Dziś karny Realu ewidentny, podobnie jak tydzień temu. Nie gwizdnąłbym również faulu na Raulu Garcii, dla mnie dodał sporo od siebie, przy wielu rożnych bywają takie sytuacje i nikt o nich nie dyskutuje.

3

Jak tak dalej będzie się Moder rozwijał, to widzę go w kadrze na Euro.

0

@geass Akurat Ben Yedder by się nam przydał ;) Zna ligę,technicznie jest świetny, jeszcze by się okazało, że miałby więcej bramek niż Griezmann i Suarez.

0

@MichalZZZ słyszałem że kompatybilność wsteczna, czyli PS4 na PS5. Pewnie jakość będzie porównywalna do PS4, ale będzie jednak odstawać od natywnych gier next genu.

0

@Barca1992 Nieprawda, poronionym pomysłem jest podział na grupy. Żeby zbudować zaplecze, potrzebne są pieniądze. Mamy 40 milionowy kraj i dla kilku klubów, nawet sezon w Ekstraklasie może ugruntować pozycję. Uważam, że wyjdzie nam to na dobre za kilkanaście lat.
@SuperPatsonFCB XD,takie coś trzeba było wprowadzić jak zaczynaliśmy grać po pandemii, a nie teraz. Inaczej grała by Korona, Arka,ŁKS, czy obie Wisły, które mogły by grać na PJS.

1

@VamosRakieta ma to taki sam sens, jak krzyczenie "Messi" na meczach Juve czy Portugalii... Chodzi o to żeby sprowokować przeciwnika, zmusić do błędu i zdobyć przewagę. Szczególnie teraz, gdy różnica jest minimalna. Takie zagrywki były i będą. Myślę, że są nieodłącznym elementem kampanii, często nawet stosowanym przez innych członków partii.

0

@karlu105 Pod gry Intel. Ale przewaga jest niewielka(rzędu 5%). Ryzeny są lepsze pod każdym innym względem. Są chłodniejsze, bardziej wydajne w programach i tańsze. W dodatku zapewniają lepsze możliwości OC. Jeśli zamierzasz korzystać z komputer również inaczej niż tylko grając, Ryzen będzie lepszym wyborem.

11

Morawiecki: Robimy wszystko by nasi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie w Barcelonie.
Messi: W 2021 odchodzi z Barcelony

Wniosek nasuwa się sam, ale będzie śmigał w tej Jagielloni.

0

@PuszkinFan 100%, jak będzie trzeba coś się przestawi, gdzieś źle doda w centrali i Andrzej wygra.

0

@RadekACCA To nie wina trenera, tylko mentalności zespołu i nieudolnie zbudowanej kadry.
Moim zdaniem to Bartomeu jest bardziej odpowiedzialny za te klęski niż EV.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?