0

@RonaldKoeman Pamiętaj o starej zasadzie La Rambli. Jak jest zadowolona ze składu, to będą problemy ze zdobyciem 3 punktów ;)

0

Sezon podsumował idealnie mecz z Bayernem, 2/8 czyli takie 2,5/10

0

@NeroTFP ~4.7 na obie strzelą i Paryż, patrząc na obronę Bayernu, bardzo prawdopodobny scenariusz.

1

Ależ PSG rozjedzie ten Bayern. Tak wysoką obroną proszą się o kłopoty, a jednak Mbappe nawet Davies może nie dogonić.

0

@IronSanHybrid Ja już się pogodziłem z poczwórną koroną PSG.

1

@xBoMBoWiECx Albę i Pique bym zostawił. Wciąż nie mają konkurencji na swojej pozycji.

1

@AlexMQUC Curry złamał rękę na początku sezonu, a Klay Thompson zerwał więzadło krzyżowe w finałach. Jeden wielki szpital, ale wciąż mogą się liczyć za rok.

3

Angel Di Maria(rocznik '88) w półfinale LM:
2 asysty
1 bramka
Cała nasza generacja '87-'89 przeciera oczy ze zdumienia...

1

Mam flashbacki z piątku

1

@masq Griezmann to jedna z najlepszych 9 dla Barcelony, ale musi grać na szpicy a nie na lewej stronie.

0

@Uukasz_93
3.w ciągu ostatnich 12 lat?
Lucho, Pep, Tito, Valverde a w sumie to i Jordi Roura był trenerem. Jak Ci to 3 wyszło?

0

@blaugrana1980 Giovanni Trappattoni, Andrzej Strejlau albo Jacek Gmoch.

0

@buddy 150-200 to realny wynik, nie więcej

0

@LuisSalvano Nie da się ściągnąć Neymara za mniej niż 150 baniek, ewentualnie 80+Griezmann/100+Dembele. Spokojnie na rynku dostaniemy za tych zawodników podobne pieniądze. Do tego Garcia 15, Cancelo/Gaya 25-30 i robi się 200. I faktycznie, ta kwota jest do uzyskania, ale należy ją wydać rozsądnie, a nie 4 gościa za ponad 100 baniek do ataku...

0

@Scross Woodward jest zdolny do wszystkiego.

0

@Transu96 Busquets w pierwszym składzie będzie śmigał. Rewolucja polegać będzie na zastąpieniu Rakiticia Pjaniciem.

0

@LuisSalvano Nawet jak byłoby 3:1, to Bayern strzeliłby nam tyle bramek ile tylko by chciał, bo nie było drugiej linii. Zakładając Twój scenariusz, czyli ~200 milionów euro, można spożytkować je zdecydowanie lepiej. Aouar, Upamecano, Tonali, zamiast ściągać Cancelo dać szansę Emersonowi,a i tak jeszcze zostałoby w sakiewce.

0

@Rust_Cohle Iniesta, Kaka, Zidane

0

@LuisSalvano z Neymarem zamiast 2:8 skończłoby się 4:8... Tu trzeba przebudować drugą linię przede wszystkim.

1

@Cochise Goretzka był Busiego, nie Lengleta. Ale to co Francuz zrobił później to jest dramat...

0

@Coutinho007 Tata, poważny kontrkandydat. Pomijam Jordiego Rourę zastępującego Tito,bo wiadomo, ciężka sytuacja itp. Za Martino graliśmy podobną padakę z przodu, byliśmy jednak nieco solidniejsi z tyłu. Do kwietnia wszystko wyglądało nawet nieźle, potem się posypało.

0

@GadulkiGembulki Pjanic to zagadka; Dembele nie zagra całego sezonu, a Semedo to nie jest obrońca na LM.

1

Lyon przebiegł dzisiaj 115 kilometrów. Żeby Barcelona tyle przebiegła, to by musiało 13 zawodników grać...

1

@Janiama
1 gol: Semedo nie ma na PO
2 gol: Semedo nie ma na PO
4 gol: Semedo nie ma na PO; wrzutka z jego sektoru(pierwsza,która przeszła przez całe pole karne, do Kimmicha),
5 gol: objechany przez Alphonso(choć to prawda,że Busquets to się wtedy na grzyby wybrał)
6 gol: dopuszcza Coutinho do wrzutki
7 gol: Semedo nie ma nawet w kadrze, a strzelec bramki był jego
8 gol: piłka odbija się od Semedo, który ani nie potrafi jej wynić, ani pokryć Coutinho, a jeszcze wyżej tweet z tym jak łamie linie spalonego.

Tak naprawdę miał swój wkład w 7. bramek dla Bayernu. W ataku owszem, był całkiem niezły, ale to wciąż prawy OBROŃCA, a z tyłu go nie było. Bayern miał autostradę po naszej prawej stronie. Nie twierdzę, że ponosi pełną odpowiedzialność za porażkę, ale razem z Lengletem i Roberto(I połowa)/Busquetsem(II połowa) TOP 3 najgorszych zawodników Barcelony w tym meczu.

0

@Janiama 17/18 i 0-3 z Liverpoolem się kłania

0

@PatrykBarca niemiecki był, francuski nie. Wgl Francuzi rzadko grali w finałach. Marsylia dwa razy, Stade Reims dwa razy, Monaco raz i Saint-Etienne raz.

0

@boss000 jak masz obok Busquetsa i musisz biegać za dwóch to jest znacznie ciężej.

0

@Kamiloza91 nikt z prostej przyczyny. Barca cały czas grała w 1/4. Poza tym od sezonu 15/16,Messi notuje statystyki bardziej zbliżone do Benzemy, niż do Ronaldo. A chyba nie porównuję się Argentyńczyka z Francuzem. Na podparcie moich słów: od 1/4 w sezonach 15/16-19/20.
Messi 4 gole
Benzema 3 gole, asysta

4

Aouar na razie przyćmiewa drugą linię City. Każdy ruch perfekcyjny. Wyjście spod pressingu, drybling, jedynie faulem można go zatrzymać. Powinniśmy dołożyć wszelkich starań by go kupić. To tacy piłkarze są nam potrzebni, a nie kolejni przepłaceni, fałszywi lewoskrzydłowy.

0

@skype77 Wyścig 2013. Może nie do końca stricte motywujące, jednak pokazuje, że należy walczyć do końca i nie poddawać się. Do tego duch rywalizacji sportowej. Chyba najlepszy film sportowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?