Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Serek Messi, LBJ,Stoch,Mayweather,Federer
0
@pawel0304 Masz mnóstwo pieniędzy, dom z wszelkimi udogodnieniami. Do tego mieszkasz nad morzem,ciepło cały rok, znasz język i masz ułożone życie. Czego chcieć więcej?
Tylko 3 drużyny są w stanie zapewnić Ci więcej tytułów niż Barca- Juve, PSG i Bayern. W Anglii możesz szukać wyzwań, bo mam wrażenie, że 5 drużyn jest na bardzo podobnym poziomie(może City i LFC mają w tym wyścigi swoiste pole position). Ale żadna z tych ekip nie zaoferuje Ci takich warunków do życia.
Ivan wrócił do Sevilli, skąd pochodzi jego żona, zatem ten czynnik odegrał nawet znaczenie w drugą stronę. Ale reszta? Alba, Pique i Busquets całe życie niemal w Barcelonie. Dla Suareza również ojczystym językiem jest hiszpański. Nie mają po co odchodzić.
1
@bixmix Rickman chciał znać ostateczne losy Snape'a od pierwszej części. Mam wrażenie, że wpłynął na to i dzięki temu jego postać miała lepsze zakończenie niż taki Syriusz.
1
@bixmix Bez Alana Rickmana w roli Snape'a wszystkie filmy byłyby znacznie gorsze
1
@Chakalaka GP Toskanii
1
@RadekACCA Nie ma co porównywać Suareza z Ronaldo, lepiej z Lewandowskim. Kiedy przychodził do Barcelony, obaj gwarantowali po ~30-35 bramek w sezonie. Suarez miał genialne dwa pierwsze sezony(a w sumie to półtora),ale potem jest już tylko tłem dla Lewandowskiego. Przyczyna? Profesjonalizm
1
@DaPi
1.Puyol
2.Raul
3.Ferguson
4.Lampard
5.Simeone
6.Aguero
7.Maldini
8.Zanetti
9.Henry
10.Gerrard
11.Cavani
12.Del Piero
13. Kahn
14. Ricken
1
@patrykzmc2000 Richarlison i Son, w City będzie więcej rotacji.
0
@Adamski69 Może jako kapitan by się ogarnął pod względem symulowania. Grając na boku, wracając za każdym razem, pokazuje ten charakter. W odróżnieniu od Semedo, który jest po prostu ponad przeciętnie szybki i zrobiono z niego piłkarza.
0
@Adamski69 Alba to ma więcej charakteru niż 4 pozostałych kapitanów.
0
@l0Messini Łatwo wprowadzić kurs do autopilota, pewnie można zrobić to zdalnie.
2
@Hushovt Z WTC jest trochę jak z zamachem na Kennedy'ego. Niby sprawcy są znani, ale jak spojrzy się szerzej to dookoła jest pełno dziur. Zawalenie się wież przypomina kontrolowane wyburzanie. Możliwe że doprowadził do tego pożar paliwa. Może, w wyniku zderzenia doszło do jakiegoś mikro trzęsienia ziemi. Albo po prostu jakaś wada konstrukcyjna. Ale równie dobrze w środku mogły zostać zamontowane ładunki wybuchowe. Szczególnie że w tym czasie, remontowano windy. Istnieje również teoria, wg której celem zamachu było wyłudzenie ubezpieczenia(w co nie wierzę).
To, co wywołuje u mnie największe wątpliwości, to słowa Bin Ladena, który za raz po zamachu zaprzeczył,że stałby za nim. Terroryści zazwyczaj działają inaczej, oni się chełpią, tym co zrobili. Albo Bin Laden przeraził się efektem, albo to nie Al-Kaida stała za zamachami.
Na sam zamach też trzeba mieć pieniądze. W tym przypadku, zamachowcy musieli zainwestować w szkolenia pilotażu. Tanie rzeczy to raczej nie były, do tego zakwaterowanie itp. Bez wątpienia Al-Kaida potrzebowałaby wsparcia państwa, tak jak w latach 70 i 80 palestyńscy terroryści. Wówczas były to ZSRR i NRD. W tym przypadku Amerykanie oskarżyli Irak i rozpoczęli tam wojnę.
3
Wszyscy o PSG, a tymczasem Widzew przegrał w Głogowie 3:0. Ta drużyna to taka hiperbolizacja polskiej piłki klubowej:
-piękny stadion
-stosunkowo wysoki budżet
-poziom dyrekcji sportowej to dno(ściągnęli nawet Ojamę i Możdżenia XD)
-trener na lata okaże się trenerem na lato
Dwa mecze: 0 punktów, bramki 1:7
W środę derby Łodzi i będę zaskoczony, jeśli ŁKS nie wrzuci im co najmniej kolejnych 3 bramek.
0
@Mesi12 Myślę że te "zasady" choć absurdalne są dość elastyczne. Akademia zrobiła to by nie dopuścić do tego co zdarzyło się w NBA(protestów, lockoutów itp). Po prostu USA.
Poza tym cała lista trochę z dupy. 2/4 kryteriów trzeba spełnić,skoro nie znamy dwóch to uczciwie będzie przyjąć 1/2. Lista Schindlera by nie spełniła? Film o ratowaniu mniejszości etnicznej? Bzdura.
W Dunkierce z kolei masz francuskich żołnierzy, którzy uciekają do Anglii(mniejszość narodowa). W Incepcji kluczową postacią fabularną jest kobieta itp...
Jasne, te wytyczne to absurd. Ale mam wrażenie że nie wpłyną na nominacje, co najwyżej na prestiż nagrody.
0
@itmustbejoke Ronaldo też nie miał perfekcyjnje sylwetki, a był jednym z najlepszych. Zaryzykuję stwierdzenie, że to taki typ napastnika. Zawsze z lekka nadwagą, ale dzięki temu silniejszy. Problem w tym, że z wiekiem pogarsza się szybkość. To dotknęło Brazylijczyka, a teraz spotyka też Luisa.
0
@HERORICH2 Morata nie pasuje do koncepcji. Jest za stary na perspektywicznego napastnika, i za młody dla Bartomeu(tylko >30)
3
@HERORICH2 Proponuję inny układ.Dajcie nam Felixa, bo on i tak na ławce siedzi, a Suareza damy w zamian. W pakiecie kaganiec i roczny zapas żywności oraz yerby dla Luisa. Prawdziwa okazja! Zwykle na Urugwajczykach wychodziliście dobrze-Forlan, Gimenez,Godin, Griezmann( :D).
0
@tommyVERceti Kubica popełnił olbrzymi błąd, startując również w rajdach. To jednak zupełnie co innego. Powinien skupić się tylko na jednej kategorii, wtedy miałby szansę na mistrzostwo świata.
0
@klopx LOTR chyba mogło by dostać- poniekąd hobbici to mniejszość etniczna. Ras też masz kilka w samej "Drużynie Pierścienia". Jeden warunek spełniony, pozostaje drugi. A spełnienie standardu C i D jest szerokie w interpretacji. Zatem te całe obostrzenia łatwo spełnić. I to najlepsze w nich...
3
@NeroTFP Może te 70 milionów to on na jakieś dragi wydał?
5
@Zip Herb. Podróba i to chyba jedna z tych gorszych.
1
To, że Rybus jest naszym najlepszym lewym obrońcą wiedzieli wszyscy. No może poza Brzęczkiem...
2
@Bartek22 Snape to nieliczna z dobrze napisanych postaci w całej sadze, prawdopodobnie nawet najlepiej(być może dlatego że ingerował w to sam Rickman). Z kolei Syriusz... Jak może zginąć człowiek, który uciekł z Azkabanu? A wpadnie za jakąś zasłonę. Choć na pewno sympatię czytelników Black ma większą.
1
@puyol_presidend5 Laptop pewnie około 1.5-2k,pc 1-1.5k.Fifa nie ma dużych wymagań. Ale ogólnie w 22 będzie next gen, który na laptopie nie pójdzie za 2k nie pójdzie raczej, a PC można zawsze rozbudować. Wybrałbym coś na integrze AMD; są dość mocne(jak na integry) i zapewniają niezle możliwości rozbudowy.
Edit: jak złożyłem jakiś wstępny pc to koszt około 1500-1800 w zależności od procesora i wielkości na dysku. Ceny laptopów zaczynają się chyba od 2.2k.
0
@mekston Zmienia. Pokazuje, że taki Iniesta miał odwagę przyjąć porażkę, i uznać siebie za współwinnego. Messi nie
0
@mekston prędzej czy później i tak by musiał. Ale na Anfield tego nie zrobił, gdy drużyna go potrzebowała jako kapitana- schował głowę w piasek.
0
@mekston Nie, głos zabrali Busquets i w mediach społecznościowych Ter Stegen. Messi wypowiedział się dopiero po ~2 tygodniach...
1
@Allbi Bottas jest gorszym kierowcą niż Hamilton. Dobrym, ale gorszym. Zespół stawia na Hamiltona i dlatego on bije rekordy.
Kolejną sprawa, tryb kwalifikacyjny nie załatwia całej sprawy... Mercedes ma najlepszy silnik, najlepszy samochód w każdym trybie. Co innego taki Williams, który był w stanie wydobyć wiecej z silnikiem Mercedesa korzystając z tego trybu.
Kolejna rzecz, nie zmienia się czegoś co dobrze działa. Hamilton zna zespół i maszynę, a nowy kierowca musiałby się uczyć. Brytyjczyk pasuje do Mercedesa, tak jak Cristiano pasował do Realu Zidane'a.
0
@Mario96w Mercedes 2019 ;) Tylko tak pomalowany, dla niepoznaki.
1
@Allbi Gdyby wszyscy jeździli takimi samymi samochodami, to Hamilton byłby 3, za Leclerciem i Maxem. Jest świetny, ale nigdy nie zdobył tytułu gorszym samochodem w odróżnieniu od takiego Alonso na przykład.
PS: Przecież każdy wie że przewaga Mercedesów nie wynikała z "trybu kwalifikacyjnego". To najbardziej zabolało Williamsa, a także inne zespoły z ich silnikami, a nie zespół macierzysty. Przewaga Mercedesa jest zbyt duża. Nie chodzi tylko o sam silnik, ale całą konstrukcję bolidu.