Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mario96w w zeszłym roku mieli najlepszy silnik(który nie przestrzegał ograniczeń) i w gruncie rzeczy najszybszy bolid. Oczywiście przegrali z Mercedesem, bo ich organizacja to dno. Dla przykładu GP Brazylii 2019:
Ale żeby nie było, że to jednorazowy wybryk, to w tym roku podczas 2 GP Austrii:
Do tego doszła afera z silnikiem właśnie, no i mamy jeden z najgorszych samochodów w stawce. A szkoda, bo Leclerc mógłby walczyć nawet o tytuł.
0
Nie wierzę, że te starty Bottasa to dzieło przypadku,który to już raz w tym sezonie? Traci jakąkolwiek szanse na walkę o zwycięstwo
1
@mekston Iniesta wychodził do mediów, brał porażkę(najbardziej z Romą) na klatę, podczas gdy Messi chowa głowę w piasek. Xavi z kolei szedł inną drogą, starał się zrzucić odpowiedzialność z zespołu. Ale również potrafił pójść do wywiadu nie tylko po triumfie, ale także po porażce. Na wypowiedź Messiego trzeba czekać z 2-3 tygodnie.
1
@SiSenior ZSRR i NRD były dwoma głównymi państwami wspierającymi wszelki terroryzm,zatem nic dziwnego,że Abu Daoud dobrze czuł się też w innych państwach bloku wschodniego.
0
@MESSIah16 i tak chyba najlepszy przykład lojalności to gracze Juventusu- Buffon, Del Piero, Nedved i Trezeguet. Spadli z klubem szczebel niżej, gdyż najpewniej prezes Interu sfabrykował dowody... Włosi świeżo po wygraniu mundialu i pewnie każdy klub w Europie by ich chciał. A oni zostali w Juve i doprowadzili do tytułu w 2012 roku,rozpoczynając hegemonię Turyńczyków w Serie A.
0
@Pawlak1992 Coutinho na lewej, Dembele/Griezmann na prawej
7
@DonMatteo901 Ale we Włoszech to on gra na prawej, a u nas na lewej... Wuja przecież nie może postawić na Rybusa, gdyż ten go skrytykował.
2
Mam takie nieodparte wrażenie, że jakby Holandia miała wygrać 3-0 czy 4-0 to nie mieli by problemu. Otwarty trening z ich strony.
0
@Hrzan jak Depay przyjdzie do Barcy, no to Dembele pierwszy skład w Lyonie ;)
0
@PatrychoO klauzuli nie ma, jeśli Messi rozwiąże kontrakt jednostronnie. Jeśli rozwiązał kontrakt to jest wolnym zawodnikiem. Zatem odchodzi za darmo, do klubu jakiego chce.
0
@MesQueUnClub_87 odmówienie trenowania, bo Barcy nie stać na utrzymanie Messiego w rezerwach, a także to odejście za darmo. Mógłby zasięgnąć opinii innych zanim by upubliczniono faks, i miałby większe szanse na korzystny werdykt. Nawet argument "Sprzedajesz mnie, albo rozwiązuje kontrakt, bo zgodnie z opinią...mogę".Tak Messi przeszedł od razu do punktu 2, więc siłą rzeczy ciężko będzie wynegocjować odejście. Zostaje mu tylko otwarta wojna z klubem.
0
@ElKamil otóż to, Bartomeu jest w czepku urodzony. Najpierw tryplet, potem pandemia i cyk, może trzymać się stołka dłużej.
1
@NaFazieHitman Jorge Messi i prawnicy Messiego muszą być absolutnymi dzbanami... Barca nie podważa tego zapisu, a jednostronne rozwiązanie kontraktu po zakończeniu sezonu(Bartek i LL uważają że taka opcja wygasła 10 czerwca). Jeśli więc Barca ma rację, to klauzula dalej obowiązuje. Jeśli Messi ma rację, to nie wiem po co to wgl przytaczają, bo umowa jest rozwiązana, więc siłą rzeczy nie może obowiązywać klauzula odejścia. Komuś naprawdę brakuje tam logiki.
0
@RadekACCA Gość osiągnął swój cel, jest o nim i o jego stacji głośno. Na tym w gruncie rzeczy polega dziennikarstwo:
"Nie ważne jak o Tobie mówią, ważne, że mówią"
0
@messi1948 i o tym wszystkim mówi ktoś, komu również zdarzyło się nie spełnić umowy i tym samym kogoś oszukać(afera z kolacją). Jak widać "pandemia" to doskonały argument dla każdej strony, która nie ma żadnych innych.
0
@MesQueUnClub_87 gdyby załatwił to normalnie, pewnie by odszedł. Zadzwoniłby do klubu z żądaniem transferu i miałby wszystkie asy w rękawie.Skoro Dembele, Coutinho mogli wymusić odejście to Messi również. Bartomeu musiałby zacząć negocjować, z uwagi na pensje Messiego, a także ewentualną klauzulę odejścia za darmo, gdyż sprawa byłaby cichsza, ale zarazem mniej jasna. Ale ktoś(najpewniej prawnicy)wprowadził Leo w błąd.
0
@ForcaMilosz Macedonia U21 to w sumie taki sam poziom.
0
@Encore bez Lewandowskiego to my byśmy mieli problem żeby na Euro się dostać, a tu gramy z jednym z faworytów. Poza tym debiut szkoleniowca, więc wszyscy będą chcieli się pokazać. Czysta 1
0
@Gosciuu Właśnie o tym pisałem. Wrzucamy do budżetu hajs z LE-> "Mistrz Mołdawii" okazał się za mocny-> trzeba zdobyć te pieniądze inną drogą. Do tego dochodzi 2-3 trenerów na rok i mamy kompleksowy obraz polskiej piłki.
1
@sieracki Nie możesz na to patrzeć przez pryzmat czystych liczb. Messi biega 8-9 km na mecz. Myślę, że koło takiego wyniku to i Neuer może się zakręcić. Są przykłady, kiedy jeden gracz jest większy niż cały klub(LeBron James i Cavaliers), ale również bywa odwrotnie. Znów odwołam się do NBA- OKC po odejściu Westbrooka i George'a, a także Boston po odejściu Irvinga. Barcelona,nawet bez Messiego, wciąż ma kadrę TOP10 w Europie. Potrzebny tylko człowiek z wizją i lekka przebudowa. Oby nastąpiło to już za rok.
0
@IronSanHybrid Ogólnie to ma trochę racji. U nas jest błędne koło:
-młody zawodnik gra dobry sezon
-sprzedają go za ~5 milionów euro
-ściągają ogórów z zagranicy
-odpadają z pucharów
-dziwią się dlaczego piłkarz Dinama Zagrzeb jest wart 4* tyle(bo może to Dinamo gra w LM, a nie Legia z Lechem)
Należałoby przetrzymać jedną generację kilka lat dłużej i osiągnąć coś w Europie. No ale to niemożliwe.
0
@Arkon jak ściągną Reguilona, to jeszcze stoper i mogą walczyć o tytuł. Sezon w Anglii zapowiada się bardzo ciekawie, szkoda że w tyle zostają Arsenal i Spurs
0
@marcin000019 Messi w styczniu będzie już w mógł negocjować z dowolnym klubem. Pogra 3 miesiące a potem zacznie mieć problemy z plecami... A wciąż będzie pobierał gażę w wysokości 70 baniek rocznie. Jesteśmy w sytuacji, w której możemy jedynie stracić mniej.
1
@Pablit Bartomeu wrzuca w ten sposób bombę do szatni. Powinniśmy sprzedać Messiego i ugrać na tym jak najwięcej korzyści(Jesus/Silva,Angelino,Garcia,ewentualnie kasa). Tak Messi odejdzie za rok za darmo, a sezon można spisać na straty.
1
@kamilo0066 jeden Busquets nie biegał za 3 XD
1
@Wilczeq jeśli chodzi o rolę w dziejach Polski- Ignacy Paderewski. To on wpłynął na Wilsona,który dorzucił punkt o niepodległej Polsce w swoim orędziu. Brał także udział w traktacie wersalskim i doprowadził do tego. Stał się symbolem walki o wolność jako pianista.
Jeśli chodzi o rolę w dziejach świata- Karol Wojtyła. Był postacią, która zwróciła uwagę zachodu, na to co działo się za żelazną kurtyną.Nie było nikogo(może poza Lewandowskim)tak znanego poza granicami kraju, a jednocześnie z takim szacunkiem. Ma swoje pomniki między innymi w USA, Hiszpanii, czy w Portugalii.Smutne, że są Polacy którzy potrafią obwiniać Go za ludobójstwo w Rwandzie...
2
@Kacper1432 Rakitić nie rozwiązał kontraktu wygasłą klauzulą...
2
@jeyx77x Zdecydowanie Tesla. Nie dość że jego działalność widać na pierwszy rzut oka, to jeszcze o wielu jego pomysłach i wynalazkach krążą różne legendy. A to,że wywołał trzęsienie ziemi, a to że przesłał prąd na 40 km bezprzewodowo... Niektórzy twierdzą, że doprowadził do katastrofy tunguskiej. Jeśli cokolwiek z tego jest prawdą mamy do czynienia z największym geniuszem w historii. I pomyśleć, co by zrobił gdyby miał do dyspozycji większy budżet.
0
@GregSTG już samo włączenie RT strasznie poci grafikę, spadki rzędu 25% w FPSach to bardzo dużo, także na 960 miałbyś jakieś zawrotne 10-20 Fpsów. Jeśli szacunki wydajności są słuszne, jest się czym jarać.
0
@Pilka_jest_okragla goni starego Neymara