Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xBoMBoWiECx
1.Garcia,kwestia tego czy teraz czy za rok, do tego wychowanek.
2.Depay- ten sam casus, jednak może kolejny prezes nie będzie przekonany do wizji Koemana.
3.Dest- zainteresowanie Bayernu
2
@Arkon
BR: 1.Neuer 2.Oblak 3.Navas
PO: 1.Hakimi 2.TAA 3.Hateboer
ŚO*: 1.Ramos 2.Alaba 3.Marquinhos 4.Upamecano 5.VVD
LO: 1.Davies 2.Gosens 3.Reguilon
DP: 1.Kimmich 2.Goretzka 3.Casemiro
ŚP**: 1.Thiago 2.Aouar 3.Henderson
OP: 1.De Bruyne 2.Muller 3.Bruno
PS: 1.Messi 2.Gnabry 3.Sancho
LS***: 1.Mane 2.Neymar 3.Rashford
N: 1.Lewandowski 2.Immobile 3. Benzema
*Daję 5, bo dwie pozycje do obsadzenia
**Potrzebna była kategoria między dp i op. Bo Thiago nie możesz zaliczyć do żadnej z grup, a sezon miał kapitalny.
***skoro jest podział na PO i LO, tak samo na skrzydła
1
@filipVeB Na jeden konkretny mecz Suarez. Na cały sezon Lewandowski.
2
Może jednak dobrze że z Leganes wyjęliśmy Braithwaite'a a nie En Nesyriego... Tragedia, co dziś gra
0
@arasz1819 Patrząc na punkty też przewaga jest po stronie Bosza(może poza ostatnim sezonem De Boera). A jednak Euro jest bardziej podobne do europejskich pucharów. Musisz w pełni skupić się na jednym konkretnym meczu, z czym Ajax De Boera miał problemy
0
@TaKeSe GSW mieli 16-1 w 2017 i 15 wygranych z rzędu(do 15-0)
0
@arasz1819 nie jestem przekonany. Wystarczy spojrzeć na Ajax. Przez 6 lat za De Boera, największym sukcesem w Europie był awans do 1/8 ligi Europy... Odpadali z Dnipro, Steauą, czy United po wyrównanych dwumeczach. Ale potrafili też dostać lanie od Spartaka(4:0 w dwumeczu) i Salzburga(6:1). W sezonie 15/16 nie zdołali nawet wyjść z grupy LE. A teraz zestaw to, z wynikami Bosza i Ten Haga. Przepaść.
0
@Eto'o9 R10 Ale spójrzmy też z drugiej strony. Mazraoui był objawieniem w Ajaxie w sezonie 18/19.Grał na bardzo wysokim poziomie i obok Arnolda i Cancelo był najlepszy prawym obrońcą w LM. Po czym przychodzi młokos z USA i wygryza tego piłkarza z pierwszego składu. Potencjał Dest ma wielki, umiejętności bardzo dobre jak na ligę holenderską.
0
@Transu96 Napastnicy zaraz dostaną karty z dupy, a obrona Lenglet-Varane to będzie topka do lutego/marca. Taki Klostermann czy Militao też dadzą radę kilka miesięcy. Poza tym na początek raczej każdy szybko uzbiera ~100k. A wbrew pozorom nie jest to duża strata coinsów. Inwestujesz w skład- wygrywasz więcej, masz lepsze nagrody, i wszystko się kręci. W zeszłym roku popełniłem ten błąd,grając dosyć przeciętną drużyną przez pierwszy miesiąc. Co kosztowało mnie bez wątpienia co najmniej jedną rangę FC/tydzień.
0
@Transu96 Obrona do wymiany, Piszczek nieco odstaje, znacznie lepszym wyborem będzie Klostermann. Wiadomo, Polak rodak itp ale no niestety Ibrą nie jest i wieku nie oszuka
9
Jak tak gra wicemistrz Polski to aż strach się bać jak mocny musi być mistrz ;)
0
@VenoM Duet Felix-Suarez, ma wszystko żeby zostać najlepszym atakiem w lidze. Pytanie tylko, czy Simeone uda się to ułożyć.
1
@NaFazieHitman Klub ponosi koszty dwa razy większe. Także odzyskują z 50 milionów po uwzględnieniu Pjanicia. Nie jest źle.
0
@Lokoo jak chcesz grać online, to Fifa. Jak offline to PES. No ale w tym roku obie gry na oldgeny to odgrzany kotlet. Konami wypuszcza jedynie aktualizację sezonową. A EA nie daje nawet dema, bo wiedzą że sprzedają +/- ten sam produkt.
1
@Cadafaz Pep Xaviola to połączenie Pepa, Xaviego i Savioli?
0
@pikass14 Dembele ma dopiero 23 lata, Hazard już 29.Za samo CV Dembele opłaca się wyłożyć za niego te 30-40 milionów.Do tego dochodzą negocjacje. Strata potencjalnie nie będzie duża, a może odpali.
1
@pikass14 Z Dembele da się odzyskać z 60-70 milionów(PSG), za Kepę może Bilbao da ze 30. Natomiast za Hazarda nie widzę potencjalnego kupca, gotowego zapłacić więcej niż 40, jeśli Belg się nie ogarnie.
0
@PrinceDamon Stąd jak potoczyła się jego kariera. Na Euro 2016 był podstawowym piłkarzem, i z powodu kontuzji szansę dostał Renato. Bruno,Joty, a nawet Bernardo nie było w kadrze na tamtym turnieju. A dziś Gomes jest w reprezentacji pomocnikiem numer 6-7,bo przed nim są Bruno,Bernardo,Carvalho,Danilo i Moutinho. A przecież jest jeszcze Ruben Neves z Wolverhampton i wspomniany wcześniej Renato, który zaliczył udany sezon w Lille.
7
@MESSIah16 Andre Gomes - Everton :D
0
@Jacu327 Nie. Ten procesor to jakiś dramat. Jest słabszy od i5 8265U o 100%. A laptopy z tym procesorem chodzą w podobnej cenie co tu detaliczna(1800-2000). Jeśli nie potrzebujesz laptopa na gwałt radziłbym szukać dalej, może nawet rozejrzeć się za jakimiś poleasingowymi.
0
@Uukasz_93 Lech zatrudnił Nawałkę i wyszedł na tym tragicznie. Legia nawet jak wyjdzie dobrze, to tylko przez rok, bo potem Michniewicz obejmie prawdopodobnie pierwszą reprezentację.
2
@tobiasson92 Legia i Lech to dwóch najpoważniejszych kandydatów do mistrza. Po 4 kolejkach Legia ma 6 punktów, Lech 5. W Warszawie wywalono trenera, w Lechu wzmacniają kadrę... Wybierz mądrze
12
Dariusz Mioduski to kontrkandydat dla Bartomeu w kategorii "Najgorszy prezes dekady". Gość przejął klub, który jak równy z równym walczył z Ajaxem czy Sportingiem,który ligę przerastał finansowo o dwie klasy. I co? Nie zbudował kadry do walki o puchary, po tym jak klub się osłabił. Winę zrzucił na trenera i zaczął się festiwal żenady... Najpierw miało być drugie Dinamo Zagrzeb, potem Sporting Lizbona. Efekt: brutalna weryfikacja, odpowiednio z mistrzem Słowacji i Luksemburga. Gdy wydawało się, że poszedł po rozum do głowy, teraz wywala trenera, który wciąż jest w grze o Ligę Europy, wciąż jest przed najpoważniejszym rywalem w walce o mistrzostwo... Ile pieniędzy pochłonęło zarządzanie Mioduskiego? Odprawy trenerów, kontrakty słabych Chorwatów(Eduardo) , Portugalczyków(Agra, Hildeberto)... Sądzę że to roczny budżet kilku klubów naszej ligi... Legia miała wszystko by stać się klubem na poziomie Celticu, Salzburga czy Slavii. Tymczasem dziś boją się meczu z drużyną z ligi, która do UEFY należy krócej,niż Mioduski jest prezesem klubu.
2
@Witekk10 Można było być zwolennikiem jego przyjścia, ale teraz przychodzi czas rozliczenia kadencji Setiena. A fakty są takie,żr zamiast pięknej gry był jeszcze większy beton niż za Valverde. Nie wspominając o wynikach.
1
@Encore Najlepszy polski siatkarz w historii. Szkoda, że przez wzgląd na błąd sędziego, nigdy nie wygrał Ligi Mistrzów.
0
@Lucassito wygrali bo mieli na kogo wrzucać. Tylko Ramos może równać się pod względem gry głową z Ronaldo. Ciekawe czy kiedykolwiek Zidane postawi go na szpicy ;)
1
@kubix05 z logicznego punktu widzenia, to nie ma sensu. Michniewicz jest o krok od awansu na młodzieżowe Euro, a w przypadku nieudanego turnieju Brzęczka, będzie murowanym kandydatem na selekcjonera reprezentacji. Mistrzostwo Polski w CV już ma. Puchar również. Co więcej nie jest powiedziane, że w tym sezonie uda mu się cokolwiek ugrać. Świetnie wystartował Górnik, Raków. Mocni będą Lech i Śląsk. Piast też musi się odbić... Pójście do Legii byłoby strzałem w stopę dla Michniewicza.
0
@kamilop jak najbardziej. Ten Haag w zeszłym sezonie stawiał na niego, zamiast na Mazraouiego. Może nie jest to top5 na swojej pozycji, ale wydaje mi się że może zagwarantować znacznie lepszą jakość niż Semedo.
0
@Pawlak1992 Kwestia interpretacji. Patrząc na statystyki, Roura wypada jednak nieco gorzej. 2,08 - 1,93 w punktach na mecz na korzyść Setiena. Jasne, były przebłyski, tak jak ten pamiętny mecz z Milanem, ale mam wrażenie że była to kwestia bardziej mobilizacji zespołu. Ale też wiadomo że przejmował zespół w cięższym momencie. Setien z kolei dostał na czas na wprowadzenie swoich pomysłów, ale go zmarnował.
0
@lucca87 Nie wiesz czy Bayern by nie wcisnął drugiej. Flick zagrał tak jak Klopp z Tottenhamem. Nieco bardziej defensywnie, ale mecz miał pod kontrolą(w pierwszej połowie obie drużyny miały sytuacje, wystarczy wspomnieć słupek Lewego). W Madrycie gol dla LFC padł na początku, tu Bayern zdobył bramkę dopiero w drugiej połowie. Ale obie drużyny kontrolowały mecz- ile klarownych sytuacji mieli przeciwnicy po bramce? W obu finałach może ze 3.