0

@Pawlak1992 Ci, których widziałem(od sezonu 08/09):
1.Luis Enrique
2.Pep Guardiola
3.Ernesto Valverde
4.Tito Vilanova
5.Gerardo Martino
6.Quique Setien
7.Jordi Roura*(prowadził drużynę podczas leczenie Tito)

W zasadzie krystalizuą się 3 grupy- trenerów wybitnych(Pep, Lucho),dobrych(EV i Tito) i "jak on się tam znaleźli(Tata, Setien i Roura*)

0

@Orlik00 tylko że on tam będzie grał wyżej. Wilki grają 3 obrońców i braki Semedo w defensywie można przykryć. W Barcelonie,mając przed sobą Messiego nikt nie będzie asekurował twojej pozycji.

1

@Rewolucja123 Ten nowy zestaw jest jak najbardziej git. Poczekaj jednak na premierę RTX 3070, bo w nieco większej cenie(+/-100$) będziesz w stanie zyskać nawet koło 70% wydajności.

1

@Verema Łączę się w bólu, też miałem 2k do wyjęcia :(

0

@lucca87 Ale to w pierwszej połowie. Bayern zajechał ich fizycznie po ~60 minucie.

0

@Verema Mi zepsuł Śląsk :( A szkoda, bo wcześniej derby weszły i Arsenal też siedzi.

0

@lucca87 Zidane był asystentem Ancelottiego i kontynuował jego myśl. A wracając do finału, co stworzyło PSG po stracie bramki? Raz Neymar nie trafił w Choupo-Motinga i to tyle.

0

@kuz Na niskich dasz radę na pewno, na średnich może też. Teraz jak wychodzą nowe rtxy powinny być obniżki na stare karty. Nie wiem jak u Ciebie z zasilaczem, ale możesz spróbować rozejrzeć się za jakąś kartą graficzną na promocji(ale nie lepszą niż RTX 2070, bo i tak będzie bottleneck).

0

@Zip Herb mi nie pasuje(za wąski), raczej podróba

0

@lucca87 A kto wstawił trofeum do gablotki? PSG czy Bayern? Po bramce kontrolowali przebieg meczu. Jak skończył Real Ancelottiego? Wygrał 3 LM z rzędu. Z innym trenerem, lecz kadrowo to była ta sama drużyna.

0

@Hushovt 1 i 2 część są spoko, ale 3 to jest dramat. Wydłużana na siłę byle tylko zrobić z tego trylogię. A gdyby upchnąć całość w dwa filmy, to efekt byłby znacznie lepszy. No, ale wtedy mniej hajsu by było...

0

@lucca87 A Bayern wygrał 22 mecz z rzędu, czym wyrównał rekord Europy Realu Ancelottiego. Do Coritiby brakuje im dwóch meczów. Coś jeszcze? Niestety Twoją teorię o jednym meczu Bayern rozjeżdża jak kolejnych rywali.

0

@Mario96w No ale na co ma je wydać? Działalności gospodarczej nie założy, nikt mu kartoteki w pełni nie wyczyści... Rodziny też nie założy, a ze znalezieniem pracy może mieć problem. Te 18 milionów pozwoli mu spokojnie przeżyć pozostałą część życia, być może nagłaśniać podobne sprawy, prowadzić działalność charytatywną itp. Ale i tak jest to śmiesznie niska wycena najważniejszego okresu życia. To trochę sytuacja jak z Cracovią - zapłacą aby sprawa się rozeszła bez poważniejszych konsekwencji.

1

@Denzon Zależy jaki okres czasu Cię interesuje. W przypadku zimnej wojny polecam ten kanał:
https://www.youtube.com/channel/UC1t8ZKKaEXKyE86ga4xFFTg

2

@VamosRakieta Uczą się od najlepszych :)

0

@Persyfl Nazwałeś ich ludkami, w ten sposób wypowiadasz się o nich pogardliwie i chcąc, nie chcąc ich obrażasz...

Druga część Twojej wypowiedzi to już wgl jest odjazd... Ktoś żyje z "niepotrzebnego cierpienia"? A bierzesz pod uwagę, że bez tych ludzi, te zwierzęta nigdy by nie istniały? Jeśli uważamy, że dziś ten sposób nie jest już dobry, to należy się tym ludziom rekompensata. Oni też płacili podatki,też mają prawo do ochrony zdrowia, edukacji dzieci itp... Walczysz o równość, a im ją odbierasz... Bo zajmowali się tym a nie innym? Prawo nie działa wstecz przyjacielu, to jedna z najstarszych i najważniejszych zasad.

0

@Witam Nie lekceważ drużyny z Kosowa ;)

0

@Witam Lech nie ma szans, dostali drużynę która z kompletem zwycięstw prowadzi w lidze belgijskiej.W dodatku na wyjeździe. Piast nie ma ich już z Kopenhagą, także nie będę ich rozważał w kontekście ostatniej rundy. Z kolei Legią... Na papierze wygląda nieźle, ale będzie im bardzo ciężko. Dobrze że grają u siebie, ale i tak muszą złapać lepszą formę.

0

@Salchent z tą obroną to rozjedzie tego potwora takie Napoli

67

@betonito Tylko przekwalifikowanie trochę trwa... W tym czasie potrzebujesz mieć kapitał. Opłacić szkolenia, a przede wszystkim utrzymać rodzinę. A jeśli ktoś odcina Ci główne źródło dochodu- to masz poważny problem...

@Persyfl No tak... Najpierw bronisz ludzi dewastujących pomniki kultury, a teraz poniżasz ludzi, których jedynym przewinieniem jest sprzeczność z Twoim światopoglądem.Typowa lewicowa retoryka(choć ja wolę słowo hipokryzja)
Do tej pory, to co robili hodowcy było zgodne z prawem. Uczciwą pracą zarabiali na życie.

1

@VenoM Na po jest lepszy niż Semedo, na lo lepszy niż Firpo, w środku pola wyglądał lepiej niż Vidal i Busquets. Nigdzie nie prezentuje poziomu Barcelony, to prawda. Ale wszędzie poziom drużyn 4-8 top 5 lig.

6

@VenoM Bo jest zawodnikiem nr 12, może zagrać wszędzie i nie marudzi będąc rezerwowym.

0

Bayern/Liverpool z pierwszego, Atalanta/Inter z 3 i możemy skończyć karierę Bartomeu z przytupem->wygraną w Lidze Europy.
@difranco jest tak, ponieważ pierwszy koszyk to mistrzowie lig top 6+triumfatorzy LM i LE. Ponieważ Bayern wygrał LM i Bundesligę-> miejsce przypada mistrzowi ligi nr 7 w rankingu, czyli Zenitowi.

0

@DonMatteo901 Pytanie, jakby sytuacja wyglądała bez Korwina. Bo obecnie bez wątpienia jest "hamulcowym"swojej partii. PiS nie był w stanie wygrać wyborów z Kaczyńskim w centrum uwagi. Partie Korwina nie były w stanie przebić progu. Teraz poszedł trochę na boczny plan i poparcie wzrosło im o 3-4%. Ale nadal raz, czy drugi walnie jakiś idiotyzm, tak jak ten.

0

@DonMatteo901 JKM to najgorsze co mogło spotkać polską prawicę. Gdyby nie on, Konfederacja miałaby i z 20% poparcia.

0

@Baaarca95 Na pewno nie te dzisiejsze ;)

0

@masq pierwszy sezon był spoko,ale z filmami było podobnie.Część VII ujdzie, VIII była w moim mniemaniu dobra, no a IX to... Obawiam się, żeby nie zrobili tu podobnie- nadal nie do końca znany jest cel serialu.Geneza małego Yody jest trochę podobna do Snoke'a- nikt nie wie skąd się wziął, wiadomo tylko ze jest/może być potężny. Oby tu nie poszli najmniejszą linią oporu i tego nie spaprali. Ale na pewno z ciekawością obejrzę 2.sezon.

0

@tristan87 w życiu nie widziałem bardziej kiczowego projektu... Jak już chcieli wrzucić krzyż świętego Jerzego, to trzeba było to zrobić tak jak Inter kilka lat temu.
https://tbjerseys.com/wp-content/uploads/2018/07/1-ShirtFront-17.jpg
Chociaż to nadal wygląda bardziej jak strój Anglików... No nic, za Bartomeu, jak na jeden sezon są ładne stroje to potem kicha:
14/15 git
15/16 nie w tę stronę
16/17 git
17/18 co to za kod kreskowy
18/19 git
19/20 krata
20/21 najlepsze stroje od 10/11
21/22,? - do przewidzenia że coś dziwnego wymyślą.

0

@masq Z SW łatwo zrobić genialny trailer, wystarczy spojrzeć na część 9. Zwiastuny super, film do kitu. Poczekam na pierwszy odcinek.

2

@lucas/catalan Przy ostatnich derbach było, że Widzew kopie bitcoiny łopatą XD.

Takie wyzwiska mają w sumie swój urok i chciałbym żeby kibole ograniczali się do nich. Bez personalnych wjazdów na piłkarzy, trenerów, sędziów itp.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?