Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dargani Ale nie musi grać 60 meczów w sezonie. Czasem aż prosiło się, by dać mu odpocząć, albo zdjąć w 60 minucie bo mecz był wygrany. I co? Żaden trener nie mógł tego zrobić, bo Messi nie lubi być zmieniany... Zidane był w stanie dogadać się z Cristiano, dzięki czemu Portugalczyk błyszczał w najważniejszych meczach. A Messi? Będzie grał w kratkę,bo nie utrzyma formy przez cały sezon, szczególnie w tym wieku.
0
@JimMorrisonFCB Matrix, Titanic, Ojciec Chrzestny i dwa ostatnie, do których zbierałem się już kilka razy czyli Szeregowiec Ryan i Pulp Fiction.
1
@PatrychoO Costa lub Bernardeschi. Ewentualnie Rugani
0
@szkutnik91 fake na 100%
0
@kacperFCB_ Jesus na lewej,Griezmann na szpicy i Coutinho na 10
1
@fcbarcafan19 zaraz jeszcze spadnie sezon 16/17(kiedy Legią grała w LM), więc jeśli nic nie ugramy w tym roku i następnym to czekają nas miejsca 35-40
2
@fcbarcafan19 liga cypryjska jest 16 w rankingu UEFA, a polska 29.
1
@NeroTFP tak, II runda kwalifikacyjna i chyba nawet specjalna ścieżka dla mistrzów.
0
@stysiek Jasny, prosty przekaz typu: "Odchodzę. Zostało mi kilka lat kariery,uznałem że tak będzie najlepiej..." Trzeba umieć rozwiązać sytuacje z klasą, nawet jeśli drugą strona nie zawsze tak robi.
0
@Firestone póki co Barcelona bez Messiego ma trofea, a Messi bez Barcelony w dorosłej piłce nie ma.
0
@Adamski69 B. Nadszedł czas pożegnać się ze starą gwardią, nawet kosztem kilku słabszych sezonów. Messiemu i tak zostało maksymalnie kilka lat gry, a mam wrażenie, że trzymanie go w szatni, po tym zamieszaniu może mieć destrukcyjny wpływ na zespół. Jedynym minusem tego rozwiązania jest fakt, że potencjalny hajs za Messiego wydawałby Bartomeu.
0
@afe5834 na Retkinii do 16 sucho będzie ;) Raz gdzieś straż jechała, ale w mojej okolicy nic poważnego się w sumie nie działo.
0
@stysiek Od wysłanie faksu minął dzień, nie 12 godzin. Nie wydał żadnego komunikatu,nic. Miał czas wrzucić video,czy posta gdziekolwiek, podziękować za 15 lat w klubie, ale nie. Oto prawdziwy kapitan, mówi że puchar LM wróci na CN, a potem pierwszy ucieka z tonącego okrętu... Nic dziwnego, że drużyna z takim liderem szatni nie podołała zadaniu.
0
@stysiek to, że on sam nie zajął stanowiska wobec kibiców klubu, którego jest kapitanem.
0
@stysiek w gruncie rzeczy, klub należy do socios, nie do prezydenta. Poinformował tylko zarząd, a kibiców nie. Kolejną sprawą jest to, że nie ma prawa rozwiązać kontraktu, czego się domaga. Prawnikiem nie jestem, ale data 10 czerwca to 10 czerwca. Jeśli nie ma żadnego aneksu do umowy, kontrakt wciąż jest ważny.
3
@stysiek nie chodzi o to, że chce odejść, tylko w jakim stylu to robi. Jest kapitanem, ma za sobą kibiców, wystarczyłoby zwołać konferencję, czy pobawić się w Griezmanna i wrzucić film na instagrama(wiadomo, pandemia i te sprawy). A tu faks, i medialna burza.
0
@Chakalaka Szczególnie ta obrona
0
@Chakalaka jak Messi odejdzie, to cała stara gwardia również.
0
@Pawelsky Jaki jest kurs na Real?
0
@G9 Wiesz, jakby ten hajs ktoś mądrze wydał to byłoby może nawet i lepiej. Jasne, potrzebny byłby rok czy dwa przejściowe, ale byłby kapitał na przebudowę. Problem jest taki, że na stołku dalej siedzi Bartomeu. Czyli sprzeda Messiego za 100,dostanie kogoś na wymianę i kupi Lautaro za 110.
0
@amanter znajdź mi klub, który nie chciałby Messiego...Jeśli nie ma klauzuli, odejdzie za bardzo wysoką kwotę. Pojawi się wiele ofert w granicy 100-200 milionów euro(czyli załóżmy (80+Gracia+Jesus, czy 60+Lautaro).Messi jest coraz starszy i nie wiadomo jak będzie wyglądał po roku bez gry. W dodatku za rok jest CA,więc opcja że ktoś weźmie go za darmo za rok raczej jest nierealna. Także stawiam cenowo TOP3 transferów w historii, no i warto dodać że zwolni się kontrakt w wysokości 70 milionów brutto, także część tych pieniędzy można by przeznaczyć na transfery
0
@itmustbejoke i tak zostałbyś zapamiętany jako najgorszy prezydent w historii klubu. Lepiej zostać do końca kadencji i zarobić na interesie ile się da do własnej kieszeni.
0
@Ghotti Griezmann był już w finale z gorszą paczką. Pozostaje marzyć.
1
@masq Wszystko zależy od chęci. Pokazuje to przykład Rakiticia, który do sezonu 17/18 był przygotowany kapitalnie. 60 meczów, mundial a potem prawie z marszu kolejny sezon, gdzie grał naprawdę dobrze do końca kwietnia.
Ale wielu jest po prostu wypalonych. Busquets, Pique, Suarez, a nawet Messi, gdy rywal zwiększa tempo gubią się. Pokazała to Roma,a także Liverpool i Bayern w tym roku. To nie przypadek, że Barca biega najmniej i wyraźnie odstaje od rywala. Trzech trenerów, te same błędy. To nie wina współpracowników Lucho, Valverde czy Setiena, a braku ambicji w zespole.
1
Jak Messi i Suarez odejdą to w sumie wystarczy
0
@DanielOOL Messi powie że nie będzie grał i tyle. Skoro Dembele mógł wymusić odejście to i Leo również.
0
@Firestone widzę, że nie do końca ogarniasz znaczenie słowa chorągiewka. Otóż to ktoś taki kto zmienia poglądy, czy w przypadku piłki kluby. Jestem kibicem Barcelony, nie Messiego. Gdziekolwiek nie pójdzie, jeśli zagra przeciwko Barcy, będę trzymał kciuki, aby przegrał.
0
@Karzel to i tak byłoby lepsze niż "inwestycje" Bartomeu.
0
@BarcaInfo To pytanie, City czy PSG?
0
@Katalończyk 99 A myślisz że Messiemu zależy na kibicach? Po każdej klęsce głowa w piasek, a do wywiadów idzie Ter Stegen. To Niemiec przeprasza kibiców za kolejne kompromitacje.