Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Firestone ja Messiemu życzę, żeby przegrywał z Barceloną. Twoje podejście jest bardziej podejściem kibica Messiego, niż Barcelony. Jak chce odejść niech odejdzie, nie jest większy niż klub, podobnie jak Ronaldo nie był większy niż Real.
1
@kaamil1910
Wróg u bram
Przełęcz ocalonych
0
@arraco City, PSG wyłożą po 200-300 spokojnie. Ogólnie te pieniądze przydałyby się do przebudowy drużyny, no ale nie może dostać ich Bartomeu.
0
@IronSanHybrid to po co ma odchodzić? Dostaniemy za niego 20 milionów, i wypłacimy mu 40 pensji...Lepiej mieć takiego zawodnika w kadrze.
0
@justfootball na festiwalu w pizza hut jadłem jakąś z samymi warzywami, głównie brokułami. Aż musiałem zagryźć szybko inną ;)
0
@Patrykl145 Nie pasuje do stylu gry Barcelony. Jeśli byśmy przeszli pod kontrataki, a Francuz przestałby spędzać w szpitale 3/4 sezonu to tak.
6
@kulka sprzedałbym Vidala, nawet bez nikogo w jego miejsce. Zarobki, wiek i ostatnia szansa żeb zgarnąć za niego choćby i te 10 milionów.
0
@AV0CAD0 nr 4, za Jaszynem i Casillasem i Buffonem. Brakuje mu ME i Złotej Piłki.
2
@Encore Będzie można skupić się na lidze.
0
@bari_94 ŁKS zaczął od remisu z Lechią i dominacji cały mecz. Potem przyszła wygrana z Cracovią, porażka z Lechem(gdzie sędzia nie gwizdnął ewidentnego karnego dla ŁKSu) i pechowa(po samobóju i wcześniej zmarnowanym karnym) porażka z Piastem. Wszystkie te zespoły to niby wyższa półka, można by rzec że nawet Top 5 ligi. Pojechali do Krakowa na Wisłę, i kiedy wydawało się że wreszcie grają z drużyną na swoim poziomie dostali 4-0 i czar prysł.
Także jakiekolwiek wnioski będziemy mogli wyciągać w październiku.
2
@kamson24 "Najpierw Wisła-Stal na Estadio da Gruz, a potem PSG-Bayern na Estadio da Luz"
0
@ViscaBarca123 kolejny lewonożny do ataku, a do tego Raiola agentem. Transfer w stylu Bartomeu.
3
Ciekawostka: Keylor Navas nie przegrał jeszcze rundy w fazie pucharowej LM, w której wystąpił. Kto wie, czy od tego czy zagra nie zależy wynik meczu.
1
@Triv44 poczwórną koronę zdobył jedynie Celtic w sezonie 66-67.
0
@norbi77 Busquets, Rakitić i Vidal muszą odejść. Nic już nie wniosą, do naszej drugiej linii. Suarez i Pique też powinni odejść, jeśli nie zejdą z pensji. To 35 mln euro rocznie, które można zainwestować w jakiegoś ciekawego, perspektywicznego zawodnika. Z całej "starej gwardii" poza Messim zostawiłbym jednak Jordiego Albę. Jego zarobki są stosunkowo niskie w skali klubu(mniej niż Vidal nawet, 12. miejsce),a i on sam to wciąż ścisła czołówka na swojej pozycji.
Pozyłbym się również Umtitiego, Dembele i Neto,a w przypadku korzystnych ofert również Semedo(40 milionów lub jakąś wymiana) oraz Coutinho(70-80 milionów).
1
@VamosRakieta faktycznie, nie zauważyłem "nie" ;)
0
@itmustbejoke dla wielu to życiowa szansa. Lewy może siąść przy jednym stole z Ronaldo i Messim, ma spektakularny sezon i potrzebna jest jeszcze truskawka na torcie. Neymar gra o wszystko. Wygrywa, nikt nie zakwestionuje jego wartości. Przegrywa, stanie się jednym z wielu. I zamiast siedzieć przy stole z Ronaldo i Messim, bliżej mu będzie do stołu z Hazardem. Verratti, Thiago, Muller, Kimmich,Gnabry i Di Maria mogą wreszcie zostać w pełni docenieni. Ale ten finał to też przede wszystkim łabędzi śpiew Thiago Silvy. Zawsze zawodził lub brakowało go w składzie, w kluczowych momentach. Teraz otrzymuje od losu, kolejną, ostatnią szansę.
0
@VamosRakieta Powiedz to Busquetsowi
0
@Ratamahatta Może zostać, ale nie z pensją na poziomie 20 milionów euro. Jak nie chce odejść, niech podpisze nową umowę z pensją maksymalnie w wysokości połowy tej starej i tyle.
0
@masq czekam i z chęcią obejrzę, czy to w kinie jak znajdę czas, czy też później. Ostatni raz czekałem tak w sumie na Pewnego razu w Hollywood, które akurat mnie rozczarowało. Film dobry,ale do innych dzieł Tarantino się nie umywa. Oby tym razem było inaczej.
0
@Johnnie_Walker MVP jest tylko z sezonu zasadniczego, w tym roku każdy inny wybór niż Giannisa to nieporozumienie. Świetne statystyki oraz najlepszy wynik drużynowy. Trójka nominowanych to LeBron, Harden i właśnie Grek. Także nic nie zależy de iure wobec PO. Pisałem natomiast o przyszłym sezonie,gdzie wszyscy zaczynają od zera. GSW będą zdrowi i spodziewam się że Curry będzie wykręcał świetne liczby.
0
@krefi10 skończy się że tam pójdzie, zastąpi Banegę i zajdzie dalej w LM niż Barca.
0
@RadekACCA
MVP musiałby zdobyć w przyszłym sezonie, raczej będzie ciężko. Wyżej stawiałbym szanse Hardena, Curryego i Giannisa.
Mavs to wciąż młody zespół, w dodatku nie wiem jak ze zdrowiem Porzingisa. Nie sądzę, by byli w stanie zatrzymać LAC. Może doprowadzą do 7 meczu,ale tam doświadczenie powinno zrobić robotę.
Co do decyzji Kawhia, medialnie strzał w 10, wszyscy czekają na derby LA w finałach zachodu. Sportowo? Przekonamy się za kilka lat,ale nie wydaje mi się żeby jakoś stracił. LAC są chyba mocniejsi niż Raptors.
0
@Witam Barcas' fails cup
1
@masq
1.Wyspa Tajemnic
2.Ford vs Ferrari
3.Contratiempo
0
@Sheepfan Roberto nie ma tylko szybkości Semedo. Tak byłby topowym prawym obrońcą.
0
@mkord wyżej gra Barca niż Getafe. Alba też zaczynał w Valencii na skrzydle, a za nim grał Mathieu.
0
@The Game 10 Może, ale trzeba zmienić styl gry. Dembele nadaje się do gry z kontry, nie ataku pozycyjnego.
0
@Kyman
1.Cucurella (XD, brawo Bartomeu)
2.Angelino
3.Gaya
4.Grimaldo
Telles i Tagliafico nieopłacalni.
0
@itmustbejoke no dobra, ale Ernesto był w zeszłym roku trzy mecze od trypletu... To ile sytuacji zmarnowała Barca w pierwszej połowie na Anfield jest niepojęte. Tam powinniśmy strzelić 2 lub 3 bramki i zamknąć mecz.
Koniec końców oceniasz trenera po jego gablotce. Za 5 lat nikt nie będzie pamiętał o Pochettino w Tottenhamie.