0

@Statistics co dalej nie zmienia faktu, że wygrywała również i liga portugalska, czy też holenderska. Wyłączając Messiego i Ronaldo(bo to inna liga) , mamy 5 nagród dla LL. Z Anglii masz 4 nagrody, z Włoch 2. Nie ma wyraźnej przepaści. Z Francji nie ma zwycięzców, bo często miała niższy współczynnik. Z Niemczech, bo tam są 4 mecze mniej. To nie jest tak, że łatwiej gdzieś strzelać bramki. Co innego zdobywać mistrzostwa. Przewaga PSG we Francji jest olbrzymia i to może potencjalnie grozić randze nagrody.

0

@Statistics Ligue 1 miała wcześniej przelicznik 1.5.
Cavani w sezonie 16/17 strzelił 35 bramek, zajął 9.miejsce,a od niego strzelił tylko Messi(37).Gdyby walczył o nagrodę, pewnie mógłby mieć ich więcej. ZB niedawno nie przyznawano? Przyznaje się go od 1968 roku, więc jest starsza nawet niż geneza Pucharu Uefa.

@bixmix
Nawet gdyby wszystkie ligi byłyby równo traktowane, nagroda byłaby zasłużona. Łatwiej strzelać bramki, kiedy masz obok siebie De Bruyne, aniżeli Gwilię.

0

@Shapiro Białoruś to wgl jest mem. Państwo, które jest bardziej litewskie niż Litwy. Stworzone , żeby odciąć się od Rosji,choć politycznie wciąż władzę w tym kraju wciąż ma Moskwa.

0

@AllBundy De Bruyne, Lewandowski, Messi; kolejność do ustalenia na bazie LM

1

@TheGoldenEleven nie wiem, czy coś bym zmienił, ale głębię składu mają olbrzymią. Shaw, Tuanzebe,Aarons, Rice, Abraham, Bellingham, Wan-Bissaka, Saka, James, Hudson-Odoi...
Można by z tego złóżyć kilka składów

0

@Kuczek Volta to nic nowego, raczej przejaw braku kompetencji(zestaw Voltę z MyPark w NBA). Sam gameplwy w tyn roku jest jednym z nudniejszych w historii. W dodatku celność podań pozostawia również sporo do życzenia.

4

@Hushovt Miałem przyjemność oglądać go z trybun, jeszcze kiedy grał dla ŁKSu w I lidze. Na tle innych wyglądał jak z innej planety, kilkanaście asyst, do tego masa kluczowych podań. W tym sezonie też ciągnął ŁKS,być może gdyby ściągnięto jakiegoś stopera wcześniej,utrzymałby sam jedną z najgorszych drużyn w historii Ekstraklasy. Mam wrażenie, że to najlepszy pomocnik(pod względem umiejętności) ostatnich lat w naszej lidze. Jestem ciekaw, jak będzie wyglądał w pucharach.

0

@Bykunn w LM możemy nie wyjść z grupy. A łatwo wyobrazić sobie scenariusz, w którym za 3-4 lata, dostajemy grupę z mistrzem pozostałych lig top5 i na przykład odrodzonym Milanem, czy Arsenalem.

0

@DonMatteo901 w kwestii cen polecam sprawdzać telefony ;)
U nas S20 3949, w Niemczech 3845, a spokojnie idzie wyczaić i za 3400-3600. Jak jeszcze wrzucą ten 6% podatek, to nagle się zrobi 300-400 zł na jednym urządzeniu.

0

@Colon jakby była ZP to Bayern, a tak to Atalanta i Atletico. Pierwsi zbudowali świetnie grającą drużynę za małe pieniądze. Z kolei w przypadku Atleti, Simeone zasługuje na zwieńczenie swojej pracy pucharem za LM.

1

@mekston W finale również, do tego 1/2 z Bayernem w 2012. Sporo ważnych 11 zmarnował.

12

@zadafcb oj tam wielkie terefere. Nie wypada jej się zgodzić(bo choćby za to jej płacą) ,więc wrzuca szacunek, konwencję itp.

A prawda jest taka, że dziecko musi dorosnąć, a wraz z wiekiem nabiera się takich wartości jak choćby szacunek...

To jest takie podsumowanie lewicy. Nie mają żadnego pomysłu na siebie, więc z imieniem równości na ustach łamią prawa(patrz Antifa). Dobrze, że w większości są względnymi pacyfistami, bo inaczej mogłoby być grubo.

1

@Hiacynk jest jeszcze Gomez i Palomino, aż prosi się żeby dostali szansę. Papu dałby trochę kreatywności drugiej linii, a Palomino to ma ten moment ich najlepszy stoper.

0

@Hiacynk jako kibic ŁKSu, sam nie wiem co uważać. Jak nie awansują, no to znowu beka z lokalnego rywala, jak awansują to za rok derby, wreszcie na normalnych stadionach.

Szkoda, że w Widzewie nie ma jakiegoś planu. Ściągają emerytowanych ekstraklasowiczów i na nich opierają swoją drużynę. Miałem okazję grać na szkółki obu drużyn i muszę przyznać, że to Widzewiacy zrobili na mnie lepsze wrażenie.

0

@ForcaMilosz Araujo jest kadrowo stoperem 4/5. Jest jeszcze Todibo, wypożyczony, ale jednak wciąż nasz piłkarz. Wiadomo,że Król Szamanów zdrowy prędko nie będzie, więc faktycznie jest stoperem 3/4 Wracając do sezonu 14/15:
Ramos 3552 minuty
Varane 3419 minuty
Pepe 3185 minut

Wiadomo Real grał więcej spotkań, więc Ancelotti musiał rotować bardziej składem. Ale w takiej LM :
Varane: 1014 minut
Ramos 696 minut
Pepe 540 minut

5

@DaPi O Brazylijczyku najlepiej mówi jedna statystyka:
Lyon przed Juninho: 0 mistrzostw
Lyon z Juninho: 7 mistrzostw
Lyon po Juninho: 0 mistrzostw

1

@ForcaMilosz W kolejnym sezonie zagrał już 27 meczów w lidze, to Varane zagrał w finale w Lizbonie. Zaczynał sezon 13/14 jako stoper nr 3, w 14/15 był już nr 2. Można zatem uznać że w wieku 21 lat był podstawowym stoperem Realu.

0

Tak, tak... A Grzegorz Lato drogą papieża by szedł... Varane w jego wieku był już podstawowym stoperem Realu. Jasne ma talent, myślę że powinien być naszym 3 stoperem w przyszłym sezonie,ale nie więcej. Ograjmy go na poziomie la liga i sprawdźmy co tak naprawdę może zaoferować klubowi.

1

@Hawajczyk koszulki robią na zamówienie, także niemal na pewno podróby. Pytanie tylko jakiej jakości. W jednych można grać, inne nadają się tylko do powieszenia na ścianę

1

@Colon Z odkrywaniem kosmosu, może być jak z odkrywaniem Ameryki. Wszyscy uważają, że albo jest gdzieś bardziej zaawansowana cywilizacja,albo że nie ma w ogóle. Moim zdaniem najbardziej prawdopodobna jest trzecia opcja. Istnieje pozaziemska cywilizacja, która nie jest jeszcze na naszym poziomie technologicznym, w związku z czym jest problem,żeby się z nią skontaktować. Różnica może być podobna jak między Europejczykami,a Indianami w XVI wieku.

2

@abram3k Teraz to się nawet opłaca kupić ten pakiet na ipli. 40 zł i dostęp do wszystkich 11 spotkań.

Swoją drogą jestem ciekaw jak to zostanie rozwiązane, TVP mając prawa do 1 meczu/tydzień, miałoby nominalnie 6 spotkań(1 1/8 i finał, i po 2 1/4 i 1/2). Zakładając, że zostanie to utrzymane powinni mieć prawa do transmisji jeszcze 5 spotkań.

0

@Encore VVD rok temu dostał

0

@Zoker Bayern, City, United, Real, Atalanta.

0

@Cwaniak4 21 to pewnie będzie odgrzany kotlet 20. W tym roku gameplay jest jednym z najgorszych, a gra jest mega nudna. Nie sądzę, żeby to się zmieniło.

2

@baczmus jak iPhone to nowy SE(SE 2020).Wydajność znacznie lepsza niż 7 i 8, a aparat ten sam. Do tego świeży telefon,więc biorąc pod uwagę politykę Apple'a aktualizowany będzie przez jakieś 5 lat,a nie rok czy dwa.

0

@rainyy Shotcut

0

@avanes Anulowali bo nie grają w piłkę we Francji. Gdyby zakończono rozgrywki we Włoszech, a Francja grała dalej ZP byłaby przyznana. Tak czy siak, podwójne standardy

18

@barcowy1899 Lenglet to nasz najlepszy obrońca.

2

@MichVeB chyba stwierdzenia jeden z wielu byłoby bardziej trafne.
Davies, Kimmich, Thiago, Alaba, a teraz jeszcze Sane. Wszyscy mieli by z urzędu miejsce w wyjściowym składzie Barcy. A przecież do tego Lewandowski, czyli prawdopodobnie najlepszy piłkarz sezonu.

0

@Zieliniak Mistrz Anglii będzie w pierwszym koszyku, jakoś nie widzę dużej szansy dla nas w meczu z nimi. Do tego jeszcze jakaś mocna drużyna z 3 koszyka typu Atalanta i pograne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?