0

@KamilZ Ile razy z rzędu może być ten sam mistrz? To się nudzi, w sprawie BL większość jest przeciw Bayernowi, w sprawie L1 - przeciw PSG

0

@PatrykBarca Problem w tym, że to kolejny lewonożny zawodnik i by się tylko marnował.

6

Rakitić to nasz najlepszy pomocnik. Niezmiennie, od dobrych 3 lat.

2

@Kamil92 Za dużo gram w strategie, żeby kupować konsolę. Ale PS5 jest zdecydowanie ładniejsze niż Xbox X. Router vs Lodówka ;)

1

@Messibestplayerintheworld Każda drużyna z Ronaldo gra przewidywalnie. W Realu to działało, bo miał świetnych bocznych obróńców, którzy dorzucali mu idealne piłki. Juve takiego potencjału na bokach nie ma.

0

@Mns21 Każdy polityk to w dużej mierze populista.

5

@Messinio82 Przez Menelowe+ serwery nie wytrzymują

0

@patry295 Myślę,że nie. Głównie dlatego, że sprzyja im TVN, więc PiS nie będzie miał żadnej poważnej telewizji(no chyba że przekupią Polsat, ale to i tak nr 3). Wystarczy więc, że informacje TVNu i TVP będą się zgadzać, a to oznacza że będą mniej kontrowersyjne i nie odczuje się aż takiej propagandy.

0

@kamil9040 Ten film dobrze się oglądało gdzieś do połowy, potem mamy festiwal luk i sprzeczności, zwieńczone jedną z najgorzej napisanych bitew w historii...

Cała ta trylogia jest niespójna, od razu widać różne koncepcje reżyserów. Moim zdaniem zdecydowanie najlepiej wypada Ostatni Jedi,który jednak zamyka wątki nie tak, jakby chciał to JJ Abrams, przez co spada jakość ostatniego filmu.

0

@MesQueUnClub96 dostałem Oblaka :( więc zapewne nie mam co liczyć na rekompensatę

4

@D44H https://promocja.player.pl/playerplus-zobacz-wiecej-canal-plus-eleven-sports
C+ i Eleven; na playerze jest ten plus, że możesz cofnąć program o 24h, więc jak nie będziesz mógł obejrzeć jakiegoś meczu na żywo, to możesz nadrobić w wolnym czasie.

0

@swiergol2 Właśnie o to chodzi, Mbappe zagrał wiele dobrych spotkań, pokazał się w fazie pucharowej LM najpierw z City, a potem z BVB. Fati grał mniej i dlatego to "5 kopnięć". Ale nie wiemy jak u niego z konstrukcją psychiczną w ważniejszych meczach, więc 100 milionów za niego to jakiś szalony wymysł, przed pandemią był wart gdzieś 60-70, teraz kilkanaście milionów mniej.

0

@justfootball Nic z niego nie będzie, przynajmniej nie w Barcelonie. Patrząc na umiejętności i potencjał, był dobrym kandydatem do zastąpienia Neymara, miał podobne liczby i wpływ na grę BVB, co Brazylijczyk w Barcelonie. Francuz bazuje jednak na szybkości i w obliczu gry pozycyjnej nie jest w stanie jej pokazać, a z każdym kolejnym urazem parametry szybkościowe u Dembele będą spadać. W Barcelonie, szczególnie Setiena nie ma czego szukać. Być może odpali gdzie indziej. Uważam, że pasowałby do Tottenhamu Mourinho.

0

@IronSanHybrid Usuńmy ze szkół wiersze Tuwima, bo też pisał o murzynku...

0

@swiergol2 To 5 razy kopnął fajnie piłkę to bardziej wyśmiewanie rynku transferowego.100 milionów za nastolatka,który zagrał kilka dobrych meczów w La Lidze, w dodatku to jego pierwszy sezon w seniorach. Taki Mbappe udowodnił swoją wartość w LM i na mundialu, gdzie w pojedynkę w zasadzie wyrzucił Argentynę. Wielu było obiecujących grajków którzy nie spełnili pokładanych nadziei. Saviola, Bojana czy Gio Dos Santos mieli znajdować się teraz w miejscu Messiego, a świat o nich zapomniał. Jak będzie z Fatim? Przekonamy się za dwa czy trzy lata.

1

@Konrise Temat to jedno wielkie XD, myślałem kilkanaście minut jak się za to zabrać, ale ostatecznie wyszło nieźle; liczę na jakieś 70%

1

@Foro Na 100% dobra odpowiedź ;). Sam pisałem, sprawdzałem później wymiary twierdzeniem Pitagorasa(trójkąty z wysokością i wysokością ściany bocznej oraz z wysokością ściany bocznej i krawędzią boczną) i trygonometrią w tym pierwszym trójkątów; nie chce być inaczej.

0

@Katalonbar Jeśli ZP będzie przyznawana, to zagrozić Lewemu mogą tylko Messi/Ronaldo i De Bruyne.

3

@Nano22 w sensie? Volkssturm powołano przez Normandię, a sam desant mógł mieć miejsce tylko dlatego, że wcześniej był Stalingrad i Husky. Wydarzenia które podałeś są poniekąd swoim następstwem, spisek Berii tym bardziej(w obliczu pokoju, Stalin szykował czystkę).
Można rozważyć je osobno.

Gdyby Niemcy wygrali w Stalingradzie, wygraliby wojnę z ZSRR, czy byliby w stanie pokonać USA? Raczej nie. Wojna pewnie zakończyłaby się później lub po kilku atakach jądrowych.

Gdyby nie doszło do desantu w Normandii, ZSRR zdobyłoby całe Niemcy.

Spisek Berii nic by natomiast nie zmienił. Sam Beria był za słaby, żeby przejąć władzę.

0

@jeyx77x Na nie. Edukacja powinna być dostępna dla wszystkich i od tego są placówki publiczne. Jedne mają wyższy poziom, inne niższy, jest to jednak zależne od uczniów, a nie majętności ich rodziców. Moim zdaniem zapewnia to większe możliwości rozwoju- lepiej być ostatnim pośród najlepszym, niż najlepszym z ostatnich. Gdybyśmy dokonali prywatyzacji i czesne wynosiło by od 500 zł do 2 czy 3 tysięcy w zależności od szkoły, to większość osób byłaby na tym stratna.

Podobnie jest z służbą zdrowia. Popieram dopłatę do "lepszej jakości świadczeń", ale nie całkowitą prywatyzację. Ludzie unikaliby chodzenia na badania, bo niosłoby to dodatkowe koszty(teraz płacisz za taką możliwość z góry). Nadal jest możliwość pójścia prywatnie, jeśli nie masz czasu i potrzebujesz zabiegu na już.

Niektóre usługi musi świadczyć państwo, żeby nie doprowadzić do hiperinflacji

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Chwytliwy Z BL na pewno jeszcze Havertz, który gotów wprowadzić niemal w pojedynkę Leverkusen do LM. Ciekaw jestem również, jak będzie wyglądał Odegaard w Realu. A kopiąc głębiej, kilku bardzo perspektywicznych graczy jest w Belgii i Holandii, przykładami mogą być chociażby Verschaeren z Anderlechtu(18 lat) czy Ihattaren z PSV(18 lat).

2

@_Creed_ Nie można rozpatrywać Messiego jako pomocnika, gdyż za mało udziela się w obronie. Rozpatrując optymalny wariant(czyli moim zdaniem 4-3-1-2 , w którym Messi i Griezmann zmieniali by pozycje w zależności od sytuacji), wciąż potrzebujemy kreatywnej drugiej linii. Rakitić i Busquets wiecznie grać nie będą, Vidal może pełnić co najwyżej rolę zadaniowca. W obecnej sytuacji na te trzy pozycje mamy dwóch piłkarzy, o których przyszłość możemy być pewni za kilka lat. W obliczu odejścia Coutinho, trzeba wzmocnić środek pola. Warto by też zadbać o boki obrony, bo to nie jest przypadek, że od sezonu 12/13 LM wygrywa drużynę, której boczni obrońcy są najlepsi. Śmiem twierdzić, że to dziś najważniejsze pozycje w futbolu. TAA jest głównym rozgrywającym Liverpoolu,a Guerreiro BVB.

2

Lech jakby miał bramkarza mógłby walczyć o mistrza, tak pozostaje im walka o puchary. Chyba tylko "Waldek King" Mode może odebrać Legii tytuł.

1

@MichVeB Kamadę na śpo/n, Amuzu na skrzydło

0

@borys602 Grawitacja na Marsie jest słabsza. Stanowi 0,379g,co z kolei oznacza że zarówno strzały powinny lecieć dalej, jak i zawodnicy skakać wyżej

0

@pikass14 Sprawdź wersję Lite, jest za darmo, a jedyna różnica to mniejsza ilość klubów i brak kariery. Główny tryb online jest w całości.

0

@msmsms Wszystko przez to, że dwa miesiące wcześniej Costa kopnął się w słupek z Getafe... Tej jednej zmiany zabrakło wtedy Atletico

0

@Chwytliwy Hołownia, Trzaskowski i WKK mają elektorat mniej więcej z tej samej opcji politycznej, czyli gdzieś 40% na 3; Duda ma 40% stałego elektorat. O wygranej w 2 turze przesądzą zwolennicy Biedronia i Bosaka. Obie strony najbardziej zadowoli Hołowni,więc to on ma największe szanse. Dalej dopiero Kosiniak i Trzaskowski,w zasadzie w losowej kolejności.

0

@patry295 Konfederacja zyska z miejsca 5-10% jak tylko wycofa się z niej Korwin

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?