Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato Alba w sumie i tak był najlepszy w obronie wczoraj XD
0
@A_Gomesinho_21 na Anfield było 4-3-3 z Coutinho na lewej.
0
@Kamiloza91 Faza pucharowa po transferze Ronaldo do Realu:
CR 7 57 goli, 14 asyst
Messi 42 gole, 12 asyst.
Jeśli Ronaldo ma nawet więcej asyst niż Leo to wiedz że coś jest nie tak.
Od 1/4:
Ronaldo 39 goli, 4 asysty
Messi 17 goli, 6 asyst
To jest przepaść.
1
@MesQueUnClub96 Jasne, to nawet nie jest połowa z nich. Skupiłem się na bramkach,bo dają najlepszy obraz sytuacji.A schemat jest ten sam: doskok Bayernu, strata piłki, luka w obronie, nieudolna asekuracja...
0
@Encore Coś czuję wiele niespodzianek. Brak przewagi własnego parkietu zrobi swoje. Myślę, że to szansa dla drużyn takich jak Indiana czy Toronto. Bez wielkich indywidualności, ale z równą kadrą.
5
Ten komentarz będzie prawie tak długi jak lista błędów obrony Barcelony we wczorajszym meczu.
Jak na takim poziomie można stracić tyle bramek? Trzeba zagrać równie wspaniale w obronie i w drugiej linii.
1. gol: Semedo spóźniony, Pique asekuruje jego pozycję, Busquets wchodzi na miejsce Piuqe. Ale co robi Sergi Roberto? Wraca i stoi kilkanaście metrów od akcji. Spóźniony doskok do Mullera i bramka.
2.gol: Sergi Roberto traci piłkę, Semedo nie na pozycji, czego efektem jest wielka luka po prawej stronie. Pique próbuje ratować akcję, ale mija się z piłką. Z uwagi na ustawienie Lengleta, 3 metrzy przed linią piłki nie ma spalonego(a ten jeszcze podnosi rękę w geście jakby ten spalony miał być?).Perisić ma autostradę do bramki i z niej korzysta. Kluczowy gol w meczu, od tej pory będzie już tylko gorzej.
3. gol: Sergio Busquets standardowo spóźniony doskok do Goretzki, Lenglet daje się wyprzedzić Gnabry'emu jak Bartra Bale'owi...Ale polecam zobaczyć na to co robi Sergi Roberto. Obserwuje sędziego... Od najbliższego piłkarza Bayernu 10-15 metrów. On powietrze krył? Czy może social distancing weszło za mocno?
4.gol: Semedo znowu spóźniony, stąd poszła pierwsza wrzutka.Alba nie zdążył się podnieść, Vidal zaasekurować lewej flanki ,a Muller okazał się spytniejszy od Lengleta. O dziwo niezła postawa Roberto i Busquetsa, w gruncie rzeczy gol przy którym do obrońców można mieć największe pretensje(bardziej do cudownego krycia strefą).
5.gol: Dajcie śrubokręt, bo trzeba wykręcić Semedo... Raz pojawił się w obronie i odstawia takie coś... Ale to nie jest tak, że jest jedynym winnym. Busquets stoi 10 metrów od akcji, jest najbliżej Gnabry'ego. Niemiec nie ma w promieniu 5 metrów od siebie nikogo. A stoi w polu karnym. Musi wracać Griezmann, żeby go pokryć(jakby ktoś uznawał dalej, że Francuz jest nie przydatny, okazuje się, że odwala robotę za Busquetsa).Kimmich oszukuje De Jonga i gol.
6.gol: Znowu parodia obrony strefowej. Pique kryje powietrze, Lenglet za daleko od Lewandowskiego. Griezmann próbuje pomóc Semedo zatrzymać Coutinho(ale jest spóźniony,bo to w końcu napastnik). I jeszcze coś, Ansu Fati w roli defensywnego pomocnika to TOP 10 najgłupszych pomysłów jakie widziałem. Tam powinen być Vidal/De Jong(a nie obu do piłki),bo Coman ma mnóstwo miejsca na 12 metrze od naszej bramki.
7. gol: Semedo nie widać nawet w kadrze(który to już raz?). Coutinho z autostradą do bramki. Vidal z De Jongiem za wąsko, a Lenglet doskakuje za późno. Efektowna siatka na Pique i gol.
8.gol: Semedo asekuruje Pique, ale nikt nie asekuruje Portugalczyka, Alba kryje Kimmicha na radara i zostawia mu kilka metrów wolnej przestrzeni. 6 metrów od bramki. I dwójka która wypadła stosunkowo dobrze na tle kolegów z obrony(Pique i Alba) musiała dołożyć swoją cegiełkę do tego blamażu.
Z taką obroną to można grać o puchar Tymbarku, nie o Ligę Mistrzów. Najgorsze jest to, że popełniamy te same błędy. (Nie)Krycie strefą. Spójrzcie na bramki na Anfield(druga,trzecia i czwarta). Błędy w wyprowadzeniu piłki(pierwsze dwa gole w Anglii). Żal tylko Ter Stegena, który ogląda ten kabaret z miejsca VIP.
0
@LuisSalvano Gościu, obejrzyj jak padały bramki. Semedo, Roberto i Busquets maczali palce przy wszystkich bramkach. Lenglet przy 3-4.To te formacje trzeba wzmocnić, a nie skrzydło.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MESSIah16 Wczoraj wszedł, w 10 minut zrobił więcej niż cała drużyna przez 90 i w nagrodę, zamiast iść za ciosem,pozwolić młodemu grać swoje dalej, Simeone wycofał drużynę. Gdyby Felix trafił pod skrzydła Guardioli, za dwa lata walczyłby o złotą piłkę.
0
@messiandiniesta jak Barcelona odpadnie to zostaną 3 z 5 klubów, których w Europie najbardziej nie lubię,Lyon i Lipsk...
0
Obawiam się, że Lipsk nie zagra drugiego tak dobrego meczu. Wszystko byle nie derby Arabii w finale.
0
@DanielOOL dodałbym jeszcze Włodarczyka, do którego mam sentyment za stare mecze piłki ręcznej ;)
0
@maatiixx Spokojne 2-0 dla Atletico.
0
@Cou7_ley z powodu szejków, nie samego Neymara.
1
@BigVu tak. Na szczęście PSG zaboli jeszcze większe Atletico.
1
@Bykunn Dodałbym jeszcze Leclerca, bo to co robi tym Ferrari w stosunku do Vettela to jest przepaść. Za kilka lat szykuje się ciekawa walka o tytuł:
Verstappen vs Leclerc
0
@Bobo25 Użycie tego w kontekście całej gospodarki państw totalitarnych, szczególnie na początku przemian. III Rzesza w sumie jest chyba najlepszym obrazem kapitalizmu państwowego, gdzie gospodarka kontrolowana jest przez państwo, a oparta na własności prywatnej. Bez wątpienia również i w komunizmie musi być podobnie na samym początku. Dla tego też, określenie to w kwestii ZSRR Lenina jest trafne. Ale w kwestii klęski głodu już nie. Jest to już klasyczny przykład komunizmu. To samo miało miejsce później w Chinach Mao. Przyczyną głodu nie jest kapitalizm państwowy, a kolektywizacja, nieodłączny element komunizmu.
1
@Filip_10 spróbuj przeczyścić telefon CCleanerem. Usuń stare wiadomości(nadwyrężają pamięć podręczną) i sprawdź czy dalej jest to samo. Miałem takie same problemy i zawsze to pomagało.
0
@Encore tak, pytanie tylko czy to opłacalne. Myślę że i tak nic lepszego niż zestaw od @Thomas99PL nie znajdziesz.
1
@justfootball 20 nie warto kupować, jedna z najmniej udanych gier z serii w historii. W 19 było więcej przyjemności z gry, w tym roku jest do bólu nudno i przewidywalnie. Gra na bota nie istnieje(jest za łatwo), a gracze raczej niechętnie powrócą do tego tytułu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Zieliniak Udane interwencje, czyste konta, ewentualnie asysty. Dwie stracone bramki to odjęcie punktów. Być może Neuer obronił więcej strzałów niż Ederson i Ter Stegen. Albo tyle samo i po prostu wybrano go z jakichś innych kryteriów(losowanie czy wybór na zasadzie całkowitych punktów w sezonie)
2
@Rewolucja123 obudowa jak to obudowa, musisz ją dopasować pod siebie. Jeśli komputer ma stać pod biurkiem nie zrobisz użytku z szybki. Do tego pozostaje kwestia wymiarów, czy na biurku czy pod, czasem trzeba dopasować pod dane miejsce. Szukaj midi towerów z dużą ilością wentylatorów(minimum 3).
Co do zestawu @PatrychoO , jest naprawdę spoko. 16 GB to najlepsze rozwiązanie, 32 to przesada, wykorzystanie sięga koło 7-8 GB, w ciągu kilku lat spodziewam się dojścia do 12 nie dalej. I tak jak pisałem doradzałbym poczekać na premierę RTXów z serii 3000. Prawdopodobnie też, wybierając 2070 wypadałoby wziąć mocniejszy zasilacz.
0
@Janiama Busquets jest wolny i nie radzi sobie pod presją. Naciskać i będzie popełniał błędy. Suarez i Griezmann są bez formy. Sergi Roberto jest zmiennikiem piłkarza którego nie ma. Na Messiego zagra Davies, jeden z najlepszych i najszybszych LO świata. Jeśli uda mu się zatrzymać Argentyńczyka Bayern nie przegra. Przewagę Barca ma jedynie w obronie.
0
@itmustbejoke Nie. City ma większe dziury w obronie, szczególnie na lewej stronie.
0
@Mesi12 W 2015 było podobnie, ale w nowej formule zdało 80%, także swoisty rekord. Prawdziwy rekord to jednak średnia z rozszerzonej geografii. Do tej pory najniższe wyniki to było 26%, a w tym roku z geografii 21% XD.
0
@msmsms po co mi 90% z podstawy z polskiego,jeśli się nie liczy na kierunek? Czas który trzeba by na to poświęcić, można poświęcić na ważniejsze dla siebie egzaminy, i na spokoju dostać się na wybrane studia
@michaleu 2-3 zadania otwarte to korzystanie z karty wzorów, do tego prawdopodobieństwo, które w 30 minut każdy może sobie rozpisać. Do tego jeszcze zamknięte. Nie trzeba umieć matematyki, tylko dobrze wykorzystać dostępne narzędzia. Problem ze zdawaniem matmy jest systemowy, sam program jest niespójny(pamięciówa, zakaz korzystania z kalkulatora w podstawówkach/gimnazkach itp.) Jak przychodzi matura, ktoś widzi, że nie wie jak to zrobić, i nie potrafi znaleźć rozwiązania,choć ma je podane na tacy. Bo wiadomo, dochodzi stres i presja czasu, tym większa, im mniej jest się pewnym.
0
@DanielOOL Wystarczy i 5 Mb/s, ale musisz mieć procesor i kartę graficzną, które będą w stanie przetworzyć obraz. Mając 10-letni sprzęt, mogą być z tym kłopoty. Wiem, bo FHD na ipli na starym kompie mi cięło, a łączę miałem stałe około 70 Mb/s.
1
@Pilka_jest_okragla Ta drużyna jest oparta na punktach w fantasy. Ivan miał asystę, De Jong nie.Messiego nie ma, bo wywalczenie karnego jest mniej punktowane niż asysta itp.
0
@Kaka111 Havertz to 10, nie da rady u nas, patrz casus Coutinho. Tonali to wydatek znacznie mniejszy. A Bernardo mógłby zagrać i na skrzydle i w środku(kapitalny sezon 18/19 w drugie linii City)