La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1826 Culés

2

Szykują się wyborne play offy.Szczerze to nie mg się doczekać.Obstawiam w finałach LAC VS LAL i Millwauke vs Boston.


konto usunięte

1

@Encore Też chciałbym zobaczyć Boston we finale, ale nie można lekceważyć Toronto. Zagrali dobry sezon i mają drugi seat. Fakt nie mają już Kawhi-ego, ale mimo wszystko wciąż to Ci sami zawodnicy, którzy są wciąż mistrzami NBA.

0

@Encore Coś czuję wiele niespodzianek. Brak przewagi własnego parkietu zrobi swoje. Myślę, że to szansa dla drużyn takich jak Indiana czy Toronto. Bez wielkich indywidualności, ale z równą kadrą.

0

@Encore Mysle, ze to beda najbardziej nieprzewidywalne playoffy - moze pojsc wg. scenariusza, a moze byc wiele niespodzianek. Nie powiedzialbym, ze Lakers beda mieli latwo z Blazers, ktorzy sa lepsi niz 8 miejsce IMO - na pewno Memphis bardziej im lezy i LBJ ze spolka beda Grizzlies kibicowac przed spotkaniem z Portland.

Stawiam final Clippers-Cetics, osobiscie, ale zobaczymy. Sadze, ze Bucks-Celtics to bedzie final na Wschodzie i bedzie on bardziej otwarty niz tym stawiajacym na Kozly sie wydaje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?