Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@cules100pro Diego Alves. Gra jeszcze we Flamengo.
0
@Jersi Lahm to zdecydowanie najlepszy PO lat 2011-2014, kiedy Alves zjechał z poziomem.Ramos to z kolei najlepszy ŚO dekady, nie żaden rezerwowy. Powinien być Pique, a nie Silva; i Varane zamiast VVD/Chielliniego jako rezerwowy. W drugiej linii Kroos za Gerrarda i Modrić za Pirlo. Na lewej stronie Ribery za Hazard, i zamiana Lewego z Suarezem. Polak jednak był stabilniejszy.
0
@sewciu50 Legia Warszawa. Karbownik najpierw miał odejść powyżej 10 milionów. Potem było 7-8+ zmienne, a skończyło się na 5.5. I to wszystko w kontekście Lecha, który sprzedaje Modera za 11... A do tego dochodzi jeszcze zmiana trenera na lata, Juranović który pierwsze co zrobił po trafieniu do Legii to zakażenie covidem w restauracji, a także tona ofensywnych piłkarzy, przy braku stoperów. Wszystko podlane na ostro po azersku
2
@IronSanHybrid Ej, ale to nawet byłby dobry deal. Brakuje napastnika który jest w stanie zagrozić w powietrzu.
0
@Pawlak1992 o zgrozo, Bartomeu ma prawdopodobnie najlepszy blians spośród wszystkich prezesów, jeśli chodzi o trofea/rok rządów.
Laporta: 7/7 lat(2*LM,4*LL,1*CdR)
Rosell: 4/4lata(1*LM,2*LL,1*CdR)
Bartomeu:9/6lat(1*LM, 4*LL, 4*CdR)
3
@PatrychoO Tottenham mógłby się zainteresować. Bez wątpienia piękny pstryczek w nos lokalnemu rywalowi :)
0
@Bamboleo Adrian w bramce, a TAA to albo na wakacjach, albo się zapatrzył na Barcę Setiena i to jak śmigali Roberto i Semedo z Bayernem.
0
@Baaarca95 70 XD. Z czego 60 nabiła trójka Son, Grealish i Chilwell. Trochę odbiłem G3 gdzie miałem zawrotne 31 pkt
0
@masq Był Semedo z Dembele, a Portugalczyk chyba jednak szybszy od Desta.
0
@El dominatore Na razie w Barcelonie Messi cały czas mu zabiera sztućce.
2
@DonAndrzejos Niestety czuję, że nigdy. LAL mają za duża przewagę i wszystko wskazuje, że to będą jedne z najbardziej jednostronnych finałów w historii.
1
@MesQueUnClub96 W końcu Schalke 04 więc i wynik się zgadza.
0
@masq ta scena to jest jakiś absurd. Jedna z najważniejszych i najciekawszych postaci w sądzę, pierwszy uciekinier z Azkabanu ginie wpadając za zasłonę. Ginie przez nieostrożność, a przecież uciekając z więzienia musiał dbać o nią jak nikt inny... Zakończenie tak beznadziejne, że aż musieli wrzucić avade Bellatriks do filmu. W całej sadze nie ma gorszej sceny śmierci,mniej pasującej do postaci.
0
@BoRoWieC Oglądałeś wersję reżyserskie LOTR? Pamiętam, jak za pierwszym razem oglądałem Drużynę Pierścienia i momentami mnie nie przekonywała. Ale kiedy w zeszłym roku byłem na maratonie wersji reżyserskich to jakbym oglądał zupełnie inny film. Znacznie pełniejszy, spokojnieszy. Doskonale pokazujący cały świat Śródziemia.
0
@Mario96w Rangersi będą koszmarem dla Lecha. Kolejorz ma problem z obroną przed wrzutkami i stałymi fragmentami gry, a te drużyny z Wielkiej Brytanii zawsze mają opanowane niemal perfekcyjnie. Jeden z najcięższych przeciwników z 3 koszyka. A ze Standardem spodziewam się wyrównanych spotkań, no ale lepsi od Belgów z 2 koszyka to są tylko Leicester, RSSS i Paok. Slavia i Dinamo to już nie te same drużny co rok temu.
0
@pt9 Style gry. Wyrwiesz myśliwych i cienie za 3k,a dwa tygodnie po premierze sprzedaż je po maksymalnej. Bezpieczny zysk w wysokości ~50%. Ewentualnie snajp karty które mają za niskie widełki- St.Juste(74 śo z 85 tempa z BL) i Klostermann. Jeśli EA zwiększy im widełki to zejdą po 20-25k
1
@mcsarna Może nawet gorszy. Bartomeu nie zwolnił trenera przed najważniejszym meczem w sezonie, choć miał taką chęć.
0
@Mario96w Ale awansują 2 drużyny, nie jedna. Wolałbym grać o awans z Izraelczykami niż Szkotami czy Belgami. Poza tym Benfica jest zdecydowanie mocniejsza niż Granada, RSSS, i może nawet Milan.
0
@NeroTFP Jedna z 3 najgorszych grup, po F(Napoli, RSSS i AZ) oraz E(PSV, Paok, Granada). Mogło być lepiej.
0
@Mns21 Poco X3, o ile nie potrzebujesz dobrego aparatu
0
@culesjasiules Chyba nie ale na stronie UEFY powinno być.
0
@MESSIah16 Po takim sezonie, to o ile Niemcy nie zdobyliby mistrzostwa Europy, nikt nadal nie miałby podjazdu do Lewego
3
@l0Messini Powiedz to drużynie Dallas U15, która wygrała z mistrzyniami świata 5-1. I nie był to przypadek. Miałem raz okazję zagrać między zawodniczkami z drugiej ligi. Miałem wtedy 14, może 15 lat, a cała moja gra w piłkę to w zasadzie casualowe kopanie z kumplami. A i tak miałem przewagę szybkościową i techniczną, o której nie mógłbym myśleć w A klasie... Szczyt kobiecej piłki jest na przełomie I i II ligi polskiej. Rozgrywek, które w gruncie rzeczy interesują tylko kibiców poszczególnych drużyn.
1
Messi vs Ronaldo, pojedynek kto strzeli więcej goli Węgrom. Ależ to będzie starcie.
0
@cinero1996 Karta sieciowa komputer/router/modem ogranicza przepustowość. Masz internet na kablu, czy wifi? Zrób speedtesta na innym urządzeniu i daj znać jaki wynik. Miałem kiedyś podobnie i należało wymienić modem.
0
@cinero1996 jeśli masz 70 MB/s to jest 560 Mb/s, więc jest git. Mała litera oznacza bity, duża bajty. 1B=8b
Wykonaj jakiś speedtest i daj znać jak wyniki.
https://m.speedtest.pl/
0
@A_Gomesinho_21 Milan 2012:
De Sciglio(20)
Pato(23)
El Shaarawy(20)
Cała trójka stanowiła o sile drużyny. W zasadzie tylko De Sciglio podlegał rotacji z Abate.I co z tego wyszło? El Shaarawy zaliczył zjazd, Pato się połamał, a obronił się tylko De Sciglio(choć nie na miarę potencjału) . Jasne, u nas jest więcej młodych, ale i trzon drużyny jest starszy. W Milanie wtedy, Montolivo, Noccerino czy Boateng mieli 25-27 lat. U nas Messi, Pique czy Alba są po 30.
0
@Kusco15 Wtedy nie miał nic do stracenia, poza tym dostał swoją szansę z uwagi na depresję Tysona. Akurat miał krótszą drogę, ale patrząc na przeciwników, nie powiedziałbym że miał lepszych. Kliczko był kilka lat starszy i wbrew pozorom nie był aż tak wielkim wyzwaniem. Joshua miał większe sukcesy amatorskie, i też dzięki temu tak szybko dostał się na szczyt.
0
@Kusco15 Podczas gdy Fury wygrał z Wilderem, AJ nie dał rady w USA Ruizowi... Tyson miał przerwę, ale pokonał pięściarza, z którym AJ bał się walczyć.Joshua dużo gada, ale celowo odracza walkę o unifikację. Fury by go brutalnie wypunktował, a wcześniej Wilder znokautował.
1
@Kusco15 Z 3 Joshua, Wilder i Fury to AJ jest najsłabszy.