Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@ranger3120 Portugalia-Francja na TVP Sport
1
@matirix20 Same zestawy wyglądają spoko, a co do wyceny to może 100-200 zł dałoby się z tego urwać.
0
@Witam Nie, co najwyżej autorytarne.
1
@Krystian_mix na myszkach się nie znam, ale z słuchawek HyperX Cloud Alpha
0
@clyde Sony dostało mocno po głowie tą premierą. Wydaje się że nowy Xbox jest mocniejszy i to znacznie, może po prostu modyfikują coś jeszcze aby zmniejszyć różnicę. Tymczasem Microsoft chyba wyciągnął wnioski, i tym razem wjechał na rynek globalnie, a nie tak jak to było z Onem.
0
@Chakalaka u nas jest tylko dwóch jeźdźców apokalipsy. Kaczyński i Tusk.
0
@Wossi61FCB
BR: Szczęsny, Fabiański, Drągowski
PO: Bereszyński, Kędziora
ŚO: Glik, Bednarek, Walukiewicz, Bielik
LO: Rybus, Puchacz(ale pojedzie Reca)
ŚP: Klich, Moder, Linetty(ale pojedzie Krychowiak) , Góralski, Zieliński
PP: Grosicki, Kamiński
LP: Jóźwiak, Szymański
N: Lewandowski, Milik, Piątek
0
@cules_ Tak naprawdę Polska przestała się liczyć na arenie międzynarodowej podczas III wojny północnej. Od tego momentu jesteśmy elementem rozgrywki mocarstw. Najpierw zabawa z władcami, potem Napoleon potrzebujący mięsa armatniego. Wojna z bolszewikami, IIWŚ, strajki przeciw władzy ludowej- czyli "dobrze robicie, ale mamy teraz ważniejsze rzeczy na głowie". Potem lekka zmiana, bo akurat niepokoje w Polsce ułatwiały USA wygranie zimnej wojny. Wchodzimy do NATO, UE i stajemy się jednym z wielu. Jesteśmy "państwem między Rosją a Niemcami", zapewne najważniejszym z dawnych radzieckich marionetek. Ale nasza rola na arenie międzynarodowej ograniczy się do podobnej, jak ta Hiszpanii. Duże państwo,całkiem ważne logistycznie, które lepiej mieć po swojej stronie niż przeciw, ale traktowane z góry przez największe potęgi świata.
0
@barcelonaLM realna? TK i TS to najwyższe organy, mające ściśle określone zadania i do nich z reguły, w obliczu przestrzegania Konstytucji nie ma większych zastrzeżeń. Nie ma co robić niepotrzebnego zamieszania, w miejscu gdzie to nie jest potrzebne. Sądy trzeba zreformować, ale poprzez skrócenie procedur, a nie ich rozciąganie, czy dodawanie nowych instancji.
3
@barcelonaLM Prywatyzacja edukacji? Przecież to nie ma prawa się udać... Najlepsze szkoły => najwyższe czesne. A co za tym idzie znacznie mniejszy dostęp do edukacji pośród biedniejszych osób, a niekoniecznie mniej inteligentnych. Zrobimy sobie kastowe społeczeństwo, gdzie status i przyszłość człowieka ustali jedynie zamożność rodziny, w jakiej się urodził. A propaganda i tak będzie.
Mam poglądy prawicowe, ale bez przesady,wszystkie te postulaty(poza likwidacją/prywatyzacją TVP) nie mają ani trochę sensu.
0
@Comentateiro po prostu u nas jest grupa ludzi która musi się z kimś pobić. To czy robią to na manifestacji prawicy, czy lewicy to kwestia drugorzędna
0
@Davvd dlatego mówiłem o statystykach per capita. A inflacja jest tylko gwoździem do trumny pisu.
0
@xBoMBoWiECx
1. Davies
2. Robertson
3. Gosens
4. Mendy
5. Chilwell
0
@HERORICH2 nie stać nas szybciej. A jak wiadomo, kto płaci najwięcej ten ma produkt na wyłączność. USA, Niemcy, Francja, UK. A potem dopiero zacznie się dystrybucja po mniej znaczacych państwach najpierw zachodu, potem całej UE.
PS: W kwietniu będzie po pandemii prawdopodobnie. Obserwując dane można dojść do wniosku, że ~10-15 stopni to optymalne warunki rozwoju wirusa. Przy łagodnej zimie, możemy w takim stanie tkwić do marca.A do tego czasu 70-80% populacji nabierze odporność. Ależ to będzie piękne podsumowanie walki pisu z pandemią - wydanie miliardów na niepotrzebne szczepionki.
0
@Davvd Ja się odwołam do statystyk. Spośród państw UE Polska zajmuje 4 miejsce od końca pod względem PKB nominalnego/capita. Za nami są tylko Chorwacja, Rumunia i Bułgaria, a więc kraje które dołączyły po nas. O 3000$(w skali roku) bogatsi są od przeciętnego Polaka Litwini czy Łotysze, o 1000$ Węgrzy
0
@ŁukaszNidzica https://m.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/asus-laptop-fa506-r5-16gb-512ssd-1660ti.bhtml?utm_source=3129955%7Cpepper.pl&utm_medium=TradeDoubler&utm_campaign=%28TradeDoubler%29&utm_content=%2F
świetna okazja, tylko musisz sam zainstalować system.
0
@justfootball Nikt tak dobrze nie wyjaśnia Dudy, jak on sam swoimi wypowiedziami z przed prezydentury.
0
@kuz Busquets mógłby zostać trenerem, nawet w tym momencie. Ma na to świetne papiery.
1
Jak tak dalej pójdzie to mistrzem Anglii zostanie Southampton, Włoch Sassuolo, a Hiszpanii Real... Sociedad
0
@ObiektywnyKibic121 Laskowski&Podolinski na TVP, polecam serdecznie. Obecnie chyba najlepszy duet w Polsce.
0
@tobiasson92 mamy w kraju 38 386 000 obywateli. A zatem 70 chorych/100 tysięcy to około 27 tysięcy. Także jeszcze nie osiągnęliśmy(ale do końca tygodnia myślę że będzie >30k)
0
@paweldunajecfcb za tydzień zamkną wszystko poza spożywkami
0
@Kurkmen W8, jeszcze 3-4 tysiące więcej dziennie i wchodzi narodowa kwarantanna
0
@DonMatteo901 Można zawsze stworzyć kościół kinematografii :)
0
@FanBarcy22 poszukałbym RX 580 w wersji 8GB zamiast GTX 1650, bo będa mniejsze spadki z uwagi na VRAM. No i dysk SSD Nvme to obowiązek. HDD będzie tutaj sporym wąskim gardłem(wiem, co mówię mam podobny zestaw, równiez z HDD, bo potrzebowałem ~500GB na dane, a kiedy składałem kompa nvme było znacznie droższe). Dołóż 200-300 i kup albo 512/1TB nvme, albo ewentualnie 128 i postaw AMD StoreMi
1
@fajniag Mam Lioncasty LX 55 i są ok.Niewiele różnią się od LX 50. Na allegro znajdziesz je za odpowiednio 220 i 180 zł
2
@TheMefju Verstappen jechał na twardszych, nierozgrzanych oponach. To normalne, że był wolniejszy. No i przewaga samochodu też zrobiła swoje.
0
@matirix20 Crysis Remastered
0
@DaPi Te spadki to raczej normalka. @ArdoFCB pisał o nieco innym procederze, który polegał na "ochronie baterii" poprzez wprowadzenie instrukcji, ograniczających moc obliczeniową procesora.
0
@barteq PiS wywołał protesty, żeby zrzucić na nie winę za upadek służby zdrowia, to jest oczywiste.
@Beztroskii jaka presją? Strajkują duże miasta, które w większości i tak są poza kontrolą pisu. Jak mówił Jarosław na sejmowej mównicy: "Możecie sobie wrzeszczyć"