Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@karci0 Sevilla będzie wicemistrzem Hiszpanii
0
@Yosemite jedynym zastrzeżeniem są ważne mecze. Nie było trenera, który miałby tak tragiczny bilans. Real,Atletico w łeb, Juventus u siebie w łeb,Sevilla remis i w łeb. Jedynie mecz w Turynie na plus(ale warto wspomnieć o hat tricku Moraty z minimalnych spalonych). Każda z tych drużyn była w naszym zasięgu, a jednak czegoś brakowało. Oby dziś było inaczej.
0
@Comentateiro Brakuje Bergkampa
0
@barcelonaLM jak wyraźnie wzrosną podatki na alkohol, to stracą władzę. Zapitym społeczeństwem łatwiej rządzić, a lepszego adresata polityki kija i marchewki to już ciężko sobie wyobrazić.
2
@Dembouz1899 Ani to, ani to. Obie gry są w tym roku tak beznadziejne, że aż brakuje słów. Kopie zeszłorocznych odsłon z nowymi składami. A i te nie były udane. Gameplay w Fifie jest nudny(zawodnicy się nie poruszają), w Pesie z kolei drewniany i oporny.ale jednak mnie schematyczny. Z kolei zestawiając UT z MyClubem, w tym pierwszym masz więcej możliwości do gry, z kolei w My Club łatwiej o skład z największych nazwisk. Masz w sumie darmową wersję PESa która zawiera w zasadzie tylko MyClub i możesz przetestować. Mi gameplay nie przypadł do gustu, może w Twoim przypadku będzie inaczej.
0
@VenoM Podejrzani, klasyk nie mniejszy niż Se7en, a mam wrażenie że trochę zapomniany.
1
@Maniek9444 DSJ 4, starsze wersje DSJ, a jak coś w stylu tych Skoków 2004 to jeszcze edycje 2005 i 2006. Potem już tylko RTL Ski Jumping 2007.
0
@Showman a w składzie jeszcze Costacurta, Ambrosini, Inzaghi, Tomasson czy Rui Costa.
3
Jakiś ramadan mamy? Bo Salah wyraźnie umiera z głodu w tym meczu
1
@Encore Brakuje im lepszego rozgrywającego i przede wszystkim atakującego, choćby na poziomie reprezentacji Polski.
0
@jeyx77x Widzew nie ma szans na awans. Prędzej spadną niż dostaną się do baraży. Mają bardzo słabą, przestarzałą kadrę. Do tego wielu graczy na ekstraklasowych kontraktach... Arka, Miedź i Radomiak to 2 półki wyżej. A Termalica z ŁKS-em myślę że jak najbardziej, o ile nie wydarzy się nic podobnego co pod koniec ostatniej rundy z ŁKS-em(na Termalicę to już prawie nie było komu grać, bo covid)
0
@Encore Niestety ale Berlin>Skra. Murowanymi kandydatami do 1/2 są Zenit,Lube,Perugia i Zaksa.
3
@Sulimo Postać Faramira jest zdecydowanie najgorzej przedstawiona ze wszystkich w całej trylogii. Po przeczytaniu książek ma się o nim dużo lepsze zdanie.
5
@Chakalaka A co robi w kontekście walki o demokrację? Siedzi na ciepłej posadce w Brukseli i tylko udziela się na Twitterze. Tak dokładnie wygląda komentowanie umierania demokracji.
3
@Chakalaka I sam się zaorał...
0
@IAmLegend "strać" jak najwięcej czasu. Znajdź coś co Cię pochłonie i sprawi, że nie będziesz miał czasu myśleć o niczym innym.
0
@PaCo Tu nie o Valverde chodzi, a o odmłodzenie kadry. Busquets jest zmęczony sezonem, zanim ten się zacznie i to od dobrych kilku lat. Suarez, w obliczu problemów zdrowotnych nie był w stanie już tyle biegać. Alba przez dwa sezony grał od deski do deski, Rakitić w 2018 roku to już wgl chyba się pod 90 spotkań zbliżał. No i jest jeszcze Messi, który do obrony się nie wraca.
Można odrobić pracę za jedną osobę w obronie, ale nie za 3 czy 5. I dlatego teraz wygląda to lepiej.
0
@Tasde A z drugiej strony masz ten sam Real Zidane'a, który w sezonie 16/17 jedną kadrą zgarnął LM, drugą La Ligę. Większość sezonów Zidane'a kończyło się w lutym?
15/16 zaczął w połowie i licząc tylko ten czas -wygrał
16/17 - mistrzostwo
17/18- jak na razie jedyny pełny sezon przegrany w lutym
19/20-mistrzostwo
A tego sezonu nie będę jeszcze oceniał.Przypomnij sobie w jakim stanie była Barca 14/15 w styczniu/lutym.
0
@Tasde A jak dotąd nie ma innego trenera który obronił LM. Ba, jedynie Ancelotti wygrał tyle samo razy to trofeum... Równie dobrze możesz doczepić się Mourinho czy Guardioli. Swoje triumfy w Europie zawdzięczają a to pomocy sędziowskiej(2009), wybuchowi wulkanu(podróż Barcy autokarem do Mediolanu na 1/2) czy szczęściu w losowaniu(2004).A po 2011 roku, żaden z nich nie dotarł nawet do finału LM(może to ich taktyka i wizja futbolu przestała działać?)
1
@arkasath poza wymienionymi, myślę że warto wyróżnić
Andriya Shevchenkę (choć dopiero początek)
No i przede wszystkim Jupp Heynckes
1
@Tasde A Zidane? Również gorąca głowa, a jednak dobry trener dobry.
@KSSniper myślę że tak. Pracował z Mou, Fergusonem, Ancelottim itp... Jeśli od każdego coś wyciągnął to jak najbardziej.
0
@DonMatteo901 Tu nie chodzi o światopogląd, a o władzę. Konferencja nie pójdzie na żadną koalicję z PO/PiSem. Więc oni odpadają. Rząd PO+PSL+Lewica+Hołownia to już wgl byłby odjazd i dałbym mu kilka miesięcy maksymalnie. Za dużo ugrupowań i poglądów,aby można wypracować konsensus. Zostają dwie opcje :
PiS + PSL(o ile da to większość, w co wątpię)
PiS + Lewica(gdzie ekonomicznie obie partie są sobie bliskie)
Tak naprawdę przy tych wynikach wydaje się że żadna inna koalicja niż PiS+Lewica, nie ma możliwości utrzymania władzy.A tak Lewica będzie miała nowe źródło dochodów i będzie mogła lepiej rozwijać partię.
0
@DonMatteo901 w takim układzie to rządzić będą PiS i Lewica.
1
@Majkel34 Podejrzani z 1995 roku
0
@PatrykBarca Ale asysta z Realem była i to najważniejsze.
1
@KoRtisiK Neuer, Lahm, Ramos, Varane, Marcelo, Kroos, Modrić, Iniesta, Messi, Lewandowski, Ronaldo
0
@lukaszmatusiewicz nie, francuski i hiszpański to języki romańskie, angielski i niemiecki to germańskie. Zupełnie inna gramatyka i zasady. Być może niektóre słowa są podobne, ale wynika to z wielu lat konfliktów i mieszania się kultur.
W dodatku francuski jest chyba najbardziej zbliżonym językiem do katalońskiego,co również wynika z historii Katalonii(marchia Franków)
0
@messi564 Essien
0
@DonMatteo901 No bo covid to taki grzeczny wirus. Zawsze na klatce dzień dobry mówił, i przy okazji deklarował w co będzie celował. W marcu atakował wszystkich sportowców, teraz jedynie tych zimowych.
1
Gdybyśmy nie przespali fragmentu od 15 do 35 minuty...