0

@Thomas99PL Andres Iniesta>>> każdy z wymienionych

1

@messi564 Florian Wirtz z Leverkusen to dla mnie bezapelacyjnie miejsce nr 1

0

@Encore Mbappe to młody Ronaldo, a Haaland to młody Ibrahimović. Z młodego pokolenia ciężko znaleźć kogoś o podobnym stylu gry do Messiego, najbliżej byłby chyba Sancho

1

@Chaoss miejsce w historii, o tym meczu każdy pamięta i będzie pamiętał.

0

@szymonbarca10 Rodri, Llorente, Thiago

0

@LeoMessiah za bramkę z PSG już nią jest

0

@MaziFCB świetne show robił Aaron Gordon. @Encore już wspomniał o konkursie z 2016 roku, no ale w zeszłym roku było podobnie. Chłop jednak zadeklarował, że już nie weźmie udziału, i po ostatnim konkursie wcale mu się nie dziwię(podziękujmy Wade'owi)

0

@fart Analiza kilku ostatnich lat. Monaco, Liverpool, Spurs i Lyon. Za każdym razem podobny schemat. To ma być ich sezon, pełna koncentracja na LM, wydaje się że mogli trafić znacznie gorzej(a w przypadku Lyonu i Spurs, ciężko było trafić lepiej) i czegoś brakuje.

0

@msmsms Ale za przesłanie nie ma dodatkowych punktów na angielskim, w odróżnieniu od polskiego. Musisz trzymać się pewnych narzucanych kryteriów , takich jak schemat pracy i właśnie te limity. To jest najważniejsze, wtedy te 80% z pracy pisemnej masz gwarantowane. To matura, tu trzeba bardziej pisać pod klucz i schemat odpowiedzi.

11

I to jest całe City. Mają szansę dokonać czegoś wielkiego w skali Europy(byłoby to 22 zwycięstwo z rzędu i wyrównanie rekordu Europy Realu), marnują wiele sytuacji, sami strzelają sobie bramkę (karny w pierwszej minucie, brawo Jesus)... Tak nie da się wygrać LM, znowu odpadną z jakimś underdogiem.

0

@konrad1661 teoretycznie nie. Ale bezpieczniej utnij jedno/dwa zdania i tyle. Ważne żeby zawrzeć to chcą i w zasadzie tyle. A przy okazji mniej zdań = mniej okazji do błędów gramatycznych.

0

@mekston Lewandowski jest mimo wszystko półkę wyżej niż cała reszta. Wykręca liczby, jak Messi i Ronaldo w największym primie.
Ronaldo 14/15 1,37 bramki na mecz, gol co 64 minuty
Messi 12/13 1,44 bramki na mecz, gol co 57 minut(biorąc pod uwagę rekordowy sezon 11/12 odpowiednio 1,31 i 65 minut)
Lewy 20/21 1,35 bramki na mecz, gol co 63 minuty

0

@Bartek22 Przede wszystkim należy oczyścić kadrę. Dla Pjanicia i Coutinho nie widzę przyszłości w klubie. W obliczu przyjścia Garcii, sprzedałbym także Umtitiego i za rok/dwa poszukał kolejnego lewonoznego stopera. A wzmocnienia do koncepcji trenera. Jeśli będzie chciał grać 3-5-2, to potrzebni są wahadlowi/napastnicy. W 4-3-3, w zależności od ustawienia Griezmanna, albo skrzydłowy albo 9 i podobnie w 4-2-3-1. Do tego dochodzi jeszcze czynnik Messiego

0

@lukaszbrk Będzie ciężko,chyba że Stoch i Stękała przypomną sobie formę z przed miesiąca. Moim zdaniem :
1.Austria
2.Norwegia
3.Słowenia

0

@Thomas99PL Wybór na zasadzie, kto miał lepsza interwencję - Gigi po główce Zidane'a czy Iker przy sytuacji Robbena. Ale całościowo chyba Ikera trzeba postawić wyżej. Włocha prześladuje Liga Mistrzów.

1

@fcbheroes marketingowo na duży plus, ale jeśli chcieliby ugrać coś w Europie, to trzeba by wzmocnić drugą linię i prawą obronę.

1

@jakub1906 No Mainz przyjechało do Poznania, dostało w papę, to pojechali szukać szczęścia w Krakowie

0

@Emhyr Kapitalny gracz, ale o profilu zbliżonym do Pedriego. Jakby się udało ich połączyć to pewnie.

1

Trzeba zmienić przepis dotyczący spalonego, powinno patrzeć się na stopy zawodników, a nie wychylenie ciała.

0

@LeoMessiah Zidane. Trzy gole w finałach MŚ, najlepszy piłkarz MŚ 2006, gdzie sam ciągnął drużynę (genialny mecz z Brazylią, pomimo tylko jednej asysty). No i pierwsze historyczne MŚ, z największym wkładem. Fontaine, Platini i inni nie dali rady. A Zizou tak.

0

@Anto89 a mi się wydaje, że to po prostu zasługa Toniuttiego. Znacznie lepiej niż Łomacz czy Drzyzga zarządza grą.

0

@Anto89 No może, ale całościowo Skra, JW i Resovia wyglądają lepiej

0

@Anto89 wow, Zaksa z drużyny która jest na najlepszej drodze do wywalenia najmocniejszej drużyny świata, stanie się na papierze drużyną nr 4 w polskiej lidze.

0

@442 sęk w tym że świat poszedł do przodu, a oni stoją w miejscu. Bo kolonie tylko nasiliły lokalne konflikty.

0

@Keson Xavi nie zostanie trenerem, dopóki w kadrze będą Pique, Busquets i Messi

2

@442 taki porządek administracyjny że cóż chwilą są wojny terytorialne. Tak naprawdę dla Brytyjczyków i Francuzów liczyło się tylko wybrzeże Afryki. W głębi kontynentu jest za to totalna dziczi nie wydaje mi się że bez kolonizacji byłoby gorzej. Może i mieszkańcy byliby jeszcze bardziej zacofani względem Europy ale na pewno żyloby im się korzystniej i lepiej.

1

@kamiVeB Anglia 2006:
Robinson
Neville-Ferdinand-Terry-Ashley Cole
Beckham-Lampard-Gerrard-Joe Cole
Rooney-Owen

Takie nazwiska, złote pokolenie, a oni się z tym nawet na Euro 2008 nie dostali... Wydaje mi się że nie mają obecnie mocniejszej drużyny niż wtedy. Szczególnie na środku obrony

0

@AmigoBlancos
Gol Koemana z Sampdorią- 1LM
Gol Iniesty z Chelsea
Gol Roberto z PSG
Te 3 obowiązkowo a co do 4 to nie mam pojęcia. Chyba postawiłbym na bramkę Messiego z Bayernem po minięciu Boatenga.

1

@barcelonaLM i derby Łodzi

2

@VeB 1899 0-0 i męczenie buły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?