1

@Ojciec5tkidzieci Cagliari ma bardzo ciężki terminarz, aż 3 mecze z czołówką. Moim zdaniem to oni polecą, choć cała nadzieja w meczu z Benevento.

0

@LuisSalvano nie bo Atletico ma lepszy bilans bezpośredni, i przy równej liczbie punktów to oni są mistrzami.

0

Zawsze mnie śmieszy jak komentatorzy zachwalają mecz 0-0

1

@TSWKRK Bo jak Messi bił rekord w 2012, to wcale nie grał od deski do deski w końcówce sezonu, pomimo że liga była przegrana...

0

@ElKamil Skrzydłowymi Bayern przegrał z PSG. Wrzucić choćby i Di Marię, a wynik byłby inny. Sane i Coman biegali, szarpali ale strzałów z tego nie było.

0

@Chakalaka


Takie rzeczy tylko w Kielcach

1

@barcelonaLM ale ta zmiana jest o tyle zasadnicza, że nie betonujemy miejsc w SL. I tak o to grałoby Leicester a nie Arsenal.

Można by zrobić powiedzmy 4+4+4+3+3 i miejsca dla mistrza Holandii i Portugalii. Jeśli pomysł wypali, drużyny z następnych miejsc mogą zrobić podobne rozgrywki, do walki z ligą europy,a zwycięzca miałby awans do elitarnej SL.

Kolejnym krokiem byłyby podobne rozgrywki na Bałkanach czy na Wschodzie,a ich zwycięzcy mogliby również dostawać awans do SL, poszerzonej do 24 zespołów.

0

@Nieznajomy no właśnie o tym mówię, że ten przepis powinien być w 2 stronę.

1

@Bykunn wygrana w LM mogłaby wystarczyć. W 2008 ZP wygrał Ronaldo, a skończył ME na 1/4, w 2004 Szewczenko, który wgl nie zagrał na turnieju. To nie MŚ.

1

@lucca87 Milan poza LM, pomimo że to mój ulubiony klub z Włoch. Ewidentnie są zajechani, a i terminarz trudny. Lazio raczej też nie dogoni reszty.

0

@saczers438 wybił się na bramkach z ŁKSem

4

@Barca1992 skoro picie alkoholu jest zakazane na zewnątrz to palenie, które jest bardziej inwazyjne dla społeczeństwa tym bardziej powinno.

0

@Chakalaka Lewy miesiąc bez gry, a i tak drugi. Najpierw FF, a tym razem farmerzy z Andory zabrali mu ZP. No nie ma chłop szczęścia do nagród indywidualnych.

3

@Colon Castle of Glass


0

@Ojciec5tkidzieci asystę do Crespo z finału 04/05 można oglądać tysiące razy, dzieło sztuki.

0

@MatiVEB25 reset telefonu pomógł

4

@Ansufati123 wszystko byłoby spoko, gdyby awans/spadek był dla wszystkich. A tak możesz grać juniorami, dostawać 10-0 w każdym meczu a kasa i tak wpada.

0

@Tomo_95 Nie, EA ma licencję na nazwiska piłkarzy od FIFPRO, czyli zrzeszenia piłkarzy. Oni mają neutralne podejście do SL i raczej nie będą wyrzucać zawodników.

0

@Kettger zrobią DLC, jak w przypadku Euro czy MŚ.

1

@Brashearr liga mistrzów stanie się czymś w rodzaju Pucharu Intertoto

1

@Vebrol Laporta nie miał nic do gadania. Wszelkie formalności załatwiał Bartomeu.

0

@PatrychoO Ale ten hajs potem idzie do drużyn, zarówno tych większych jak i mniejszych. Tak przychody Leicester spadną kilkukrotnie, a Arsenalu wzrosną kilkutrotnie. A stratują pewnie z podobnego pułapu.

2

@PatrychoO FIFPRO, organizacja zrzeszająca piłkarzy się sprzeciwiła temu. Będzie gruba wojna, pytanie kto ma lepszych prawników.

0

@MesQueUnClub_87 w całej tej koncepcji,najbardziej żenujący jest fakt że założyciel Superligi może znacznie odstawać od reszty, ale z rozgrywek wykluczony zostanie inny zespół. Łatwo sobie wyobrazić sytuację w którym Leicester czy Sevilla kończą przed Milanem albo Arsenalem. Ale i tak spadają bo w Europie są drużyny które zdaniem Prezesa SuperLigi mogą dać więcej hajsu.

0

@Gall nie będą mieli nic do gadania, bo inaczej wykluczą Hiszpanię z Euro

0

@Quahoo RFEF nie będzie miał nic do gadania, tylko UEFA. W razie czego zagrożą że wykluczą Hiszpanię z Euro i tyle.

1

@norbi77 Kluby założycielskie Superligi mają zostać wykluczone z rozgrywek pod egidą UEFY a co zatem idzie również z rozgrywek krajowych - w końcu poszczególne federację też należą do UEFY. Więc mistrzem Hiszpanii będzie Sevilla czy inny Villarreal.

0

@mr_robot No to jest konkurs jednego ładnego dotknięcia. Nie ma znaczenia stawka meczu, ani to kto zdobył bramkę. Poza tym tu była składna akcja drużyny nie popis jednego zawodnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?