Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ojciec5tkidzieci Cagliari ma bardzo ciężki terminarz, aż 3 mecze z czołówką. Moim zdaniem to oni polecą, choć cała nadzieja w meczu z Benevento.
0
@LuisSalvano nie bo Atletico ma lepszy bilans bezpośredni, i przy równej liczbie punktów to oni są mistrzami.
0
Zawsze mnie śmieszy jak komentatorzy zachwalają mecz 0-0
1
@TSWKRK Bo jak Messi bił rekord w 2012, to wcale nie grał od deski do deski w końcówce sezonu, pomimo że liga była przegrana...
0
@ElKamil Skrzydłowymi Bayern przegrał z PSG. Wrzucić choćby i Di Marię, a wynik byłby inny. Sane i Coman biegali, szarpali ale strzałów z tego nie było.
0
@Chakalaka
Takie rzeczy tylko w Kielcach
1
@barcelonaLM ale ta zmiana jest o tyle zasadnicza, że nie betonujemy miejsc w SL. I tak o to grałoby Leicester a nie Arsenal.
Można by zrobić powiedzmy 4+4+4+3+3 i miejsca dla mistrza Holandii i Portugalii. Jeśli pomysł wypali, drużyny z następnych miejsc mogą zrobić podobne rozgrywki, do walki z ligą europy,a zwycięzca miałby awans do elitarnej SL.
Kolejnym krokiem byłyby podobne rozgrywki na Bałkanach czy na Wschodzie,a ich zwycięzcy mogliby również dostawać awans do SL, poszerzonej do 24 zespołów.
0
@Nieznajomy no właśnie o tym mówię, że ten przepis powinien być w 2 stronę.
1
@Bykunn wygrana w LM mogłaby wystarczyć. W 2008 ZP wygrał Ronaldo, a skończył ME na 1/4, w 2004 Szewczenko, który wgl nie zagrał na turnieju. To nie MŚ.
1
@lucca87 Milan poza LM, pomimo że to mój ulubiony klub z Włoch. Ewidentnie są zajechani, a i terminarz trudny. Lazio raczej też nie dogoni reszty.
0
@saczers438 wybił się na bramkach z ŁKSem
4
@Barca1992 skoro picie alkoholu jest zakazane na zewnątrz to palenie, które jest bardziej inwazyjne dla społeczeństwa tym bardziej powinno.
0
@Chakalaka Lewy miesiąc bez gry, a i tak drugi. Najpierw FF, a tym razem farmerzy z Andory zabrali mu ZP. No nie ma chłop szczęścia do nagród indywidualnych.
3
@Colon Castle of Glass
0
@Ojciec5tkidzieci asystę do Crespo z finału 04/05 można oglądać tysiące razy, dzieło sztuki.
0
@MatiVEB25 reset telefonu pomógł
0
@Ronaldinho10VB https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2017/04/nintchdbpict000317949743.jpg od razu to się przypomina
2
@MateuszQ https://www.fcbarca.com/62886-poranny-przeglad-prasy-fcbarcacom.html
4
@Ansufati123 wszystko byłoby spoko, gdyby awans/spadek był dla wszystkich. A tak możesz grać juniorami, dostawać 10-0 w każdym meczu a kasa i tak wpada.
0
@Tomo_95 Nie, EA ma licencję na nazwiska piłkarzy od FIFPRO, czyli zrzeszenia piłkarzy. Oni mają neutralne podejście do SL i raczej nie będą wyrzucać zawodników.
0
@Kettger zrobią DLC, jak w przypadku Euro czy MŚ.
1
@Brashearr liga mistrzów stanie się czymś w rodzaju Pucharu Intertoto
1
@Vebrol Laporta nie miał nic do gadania. Wszelkie formalności załatwiał Bartomeu.
0
@PatrychoO Ale ten hajs potem idzie do drużyn, zarówno tych większych jak i mniejszych. Tak przychody Leicester spadną kilkukrotnie, a Arsenalu wzrosną kilkutrotnie. A stratują pewnie z podobnego pułapu.
2
@PatrychoO FIFPRO, organizacja zrzeszająca piłkarzy się sprzeciwiła temu. Będzie gruba wojna, pytanie kto ma lepszych prawników.
0
@MesQueUnClub_87 w całej tej koncepcji,najbardziej żenujący jest fakt że założyciel Superligi może znacznie odstawać od reszty, ale z rozgrywek wykluczony zostanie inny zespół. Łatwo sobie wyobrazić sytuację w którym Leicester czy Sevilla kończą przed Milanem albo Arsenalem. Ale i tak spadają bo w Europie są drużyny które zdaniem Prezesa SuperLigi mogą dać więcej hajsu.
0
@Gall nie będą mieli nic do gadania, bo inaczej wykluczą Hiszpanię z Euro
0
@Quahoo RFEF nie będzie miał nic do gadania, tylko UEFA. W razie czego zagrożą że wykluczą Hiszpanię z Euro i tyle.
1
@norbi77 Kluby założycielskie Superligi mają zostać wykluczone z rozgrywek pod egidą UEFY a co zatem idzie również z rozgrywek krajowych - w końcu poszczególne federację też należą do UEFY. Więc mistrzem Hiszpanii będzie Sevilla czy inny Villarreal.
0
@mr_robot No to jest konkurs jednego ładnego dotknięcia. Nie ma znaczenia stawka meczu, ani to kto zdobył bramkę. Poza tym tu była składna akcja drużyny nie popis jednego zawodnika.