Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawelec7 teraz powiedzieć to głosem Szpaka
0
@FCBKasza
0
@patryk355 ja bym chciał kiedyś zagrać jako na taki atak. Trzy takie mecze w sezonie i Złota Piłka
0
@Criss18Barca to kto by awansował? Mamy 8 drużyn z topu:
Anglia, Włochy, Belgia, Holandia, Hiszpania,Niemcy, Francja i Włochy. Kto dalej? Rosja to ćwierćfinalista mundialu, a Turcy ostatnio ograli Holendrów.
1
@DaPidejpi Lukaku miał jeszcze 2 z Euro 2016 także w sumie te rekord Platiniego jest w zasięgu.
0
@Mathew86 Lukaku bazuje na szybkości i sile fizycznej, a te parametry będą się pogarszać z wiekiem. Jeśli chodzi o jego końcówkę kariery, to spodziewam się że będzie bardziej w stylu Suareza.
4
Dawno nie było tak dużej różnicy między drużynami ze ścisłego topu, a tymi z 2 szeregu. Turcja czy Rosja nie potrafiły nawet zagrozić rywalom. Chyba nie szykują się jakieś wielkie niespodzianki na tym euro.
2
Dla Danii Euro skończyło się, zanim tak naprawdę się skończyło. Szkoda, mogli sporo ugrać w tym turnieju.
5
@analitykTaktyki Wolski, Laskowski, Borek top 3
0
@bartekvisca to komunikat UEFY, poczekajmy do końca turnieju i co powiedzą Schmeichel, Kjaer czy Pukki. Wiele takich akcji robili, mówiąc że piłkarze chcieli grać, a tak naprawdę to za sprawą kilku oficjeli.
1
Szow mast goł on w imię tradycyjnego futbolu
1
@DonMatteo901 Nie można zestawiać tych dwóch sportów w taki sposób. W F1 to ryzyko zawodowe, wsiadasz do samochodu i wiesz ze maszyna może Cię zawieźć. Tam wypadki są na porządku dziennym, kierowcy są na to przygotowani, a procedury bezpieczeństwa są zupełnie inne. W piłce jest inaczej.
0
@Janiama nie, gramy od nowa/dogrywamy połowę jtr od 12, a mecz Rosji z Belgią na jtr na 13
0
@MontelQ to że doszło do rozmowy to jedno, co im powiedziano to drugie...
1
"Spiker informuje, żeby kibice pozostali na miejscach..."Oni im jeszcze każą grać...
0
@IronSanHybrid to UEFA, show must go on i te sprawy... Wielcy obrońcy tradycji w sporcie. Już kiedyś to zrobili, pamiętny finał LM na Haysel. Dziś, kasa jest większa, więc i presją ze strony oficjeli będzie większa.
Już widzę Lukaku grającego dziś wieczorem, wiedząc że jego kumpel z klubu walczy o życie... To samo Vertonghen czy Alderweireld którzy grali z nim kilka dobrych lat
0
@Don-Corleone nagroda za MŚ 2014 powinna trafić do Neuera. Messi zagrał kapitalną fazę grupową, ale z każdym kolejnym meczem gasł. Warto też wspomnieć że gdyby nie strzał Iniesty z Chelsea, kariera Messiego mogłaby być w innym miejscu.
1
Szwajcaria traci 2 punkty we frajerski sposób. Czeka ich ciężki powrót z Rzymu do Baku na mecz z Turcją. Kto wie, czy kwestia logistyczna nie będzie tu kluczowa.
1
@bodzio10 ja tam uważam że poziom turnieju naprawdę spoko. Znacznie lepiej się to ogląda niż 4 lata temu.
0
@KmN Bereszyński jako śo i chyba Piatkowski za jednego z 2 Glik/Bednarek
0
@Encore tak, porównywalne z tym jakbyśmy nie awansowali do barażów o mś. A mamy w składzie dwóch czy trzech piłkarzy którzy mogliby grać w każdym klubie świata
3
@Mario96w Wersję rozszerzone to jedyny prawilny sposób oglądania LOTR. Szczególnie w przypadku części 3. Jest tam kilka naprawdę genialnych dodatkowych scen, ale nie będę spojlował. W 1 i 2 jest ich znacznie mniej, ale też warto choćby dla takich scen :
To wydarzenia sprzed rozpoczęcia filmu, ale doskonale pokazują relację Boromir-Faramir-Denethor
0
@Comentateiro Murray zerwał więzadło a to niemal równie ważna postać dla Nuggets. Jak chcesz zachować analogię, to musiałbyś wyjąć z Barcy Busquetsa i De Jonga.
0
@mat32 to zależy kto kogo drożej sprzeda. Na razie Hazard, bo Coutinho miał dobre pół sezonu.
6
Andres Iniesta. Jedyny w historii piłkarz będący najlepszym zawodnikiem finałów Euro, MŚ i LM.
2
@kewin "Przyjechałoby takie Mainz i dostało w trąbę"
0
@FC1899Barca Niemcy, Lukaku, Kimmich, Foden
0
@verdant Wydarzenie 100-lecia to Euro 2012. Znacznie bardziej przykuwało uwagę świata.
1
@Kgorecki2500 mistrzem Europy będą Niemcy
1
@ZiX Ciężko wybrać jedną. Bardzo lubię ścieżki dźwiękowe LOTR czy POTC, ale jeśli już miałbym wskazać jeden konkretny utwór to Hans Zimmer i "Lost but Won " z Wyścigu