Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bari_94 "Pandemia spowoduje brak większych transferów"
0
@KacperVEB Brizard
2
@Kurkmen ale u nas wtedy byli doświadczeni zawodnicy, którzy potrafili rozwiązać konflikt na linii gracz-trener. A tam? Kto będzie miał posłuch w szatni? Formalnie powinien to być Marquinhos, ale już widzę jak Ramos daje mu się ustawić.
0
@Kwiatek1899 No wychodzi na moje. Użył nazwiska Messiego do wygrania wyborów, nie zdając sobie sprawy z powagi sytuacji. Przeliczył się i pytanie co dalej z Depayem, Aguero i Garcią bo prawdopodobnie w budżecie na pensje jest wolne jedynie 8 milionów,co nie starczy na wszystkich.
2
@Ojciec5tkidzieci za dużo gwiazd, to jebnie
1
@kuba1794
Liga : 4
Puchar Króla: 1/4
W Europie : 1/2 LE
0
@kampe miał pół roku żeby ogarnąć sytuację i przeliczyć wszystko,a tymczasem wygląda jakby został prezydentem wczoraj. Ściągnął do klubu kilku nowych graczy, i nawet nie może ich zarejestrować (ale pensję przecież i tak będą pobierać)... Trochę cyrk.
0
@barcamember na pewno większy potencjał ma Araujo. Ale patrząc na cały sezon, wolałbym jednak mieć w składzie Nacho. Hiszpan jest równiejszy, bardziej doświadczony i elastyczny, a także mniej podatny na kontuzje
1
@Bobo25 w szachach szybkość ma większe znaczenie niż w lyziwarstwie figurowym czy skokach do wody. Poza tym pod względem przygotowania fizycznego szachiści mogliby zawstydzić niejednych olimpijczyków. Intensywne myślenie przez 5h też wymaga wiele wysiłku.
0
@lucca87 nie patrz przez pryzmat historii, tylko obecnych czasów. A fakty są takie że do mistrzów świata dołączył najlepszy gracz na świecie. Coś jak Francja z Benzemą, ale jeszcze szczebel wyżej. Z drużyn narodowych na IO, tylko do amerykańskich koszykarzy można porównać polskich siatkarzy. U nas na ławce było 3 podstawowych graczy zwycięzcy LM, którzy cały sezon spisywali się bez zarzutów.
0
@lucca87 ale USA to zlepek indywidualności, który gra 1 turniej w takim składzie. A tu normalna drużyna, dla której jest to impreza docelowa
5
@TheGoldenEleven Pokonanie Polaków w siatkówce na IO, to sukces porównywalny z ograniem USA w kosza. Nic dziwnego, że we Francji to temat na nagłówki.
0
@pedrixxx Real i Milan. Real - najwięcej LM, można stwierdzić że największy klub w historii.
Milan - kiedy w 1949 doszło do katastrofy samolotu pilkarzy Torino, władze Milanu zaapelowały o przyznanie liderującym Turyńczykom tytułu (choć sami o ten tytuł dalej walczyli). Jak się głębiej wczytasz w ich historię to wiele jest właśnie takich smaczków. A i liczba trofeów się zgadza
0
@pedrixxx Laporte i Aouar. Tylko skąd wziąć na to pieniążki
0
@Criss18Barca Semeniuk, Śliwka, Kaczmarek wygrali w tym roku LM, a swój prime będą mieli gdzieś na kolejnych IO. Mamy świetne perspektywy
0
@Encore porównywanie poziomu polskiej siatkówki do piłki względem reszty świata ma tyle sensu co porównywanie ich finansowe tylko w drugą stronę. Ale to nie zmienia faktu, że podobnie jak piłkarzy zawodzą na wielkich imprezach, tak siatkarze na igrzyskach. Biorąc pod uwagę oczekiwania, ten ćwierćfinał to podobne rozczarowanie jak występ na Euro. Może są gdzieś jakieś wspólne czynniki, stres czy przepięcie na kluczowy mecz.
0
@AntekGriezmann ale to na teraz czy całą karierę? Jeśli pierwsze to Lewandowski poziom wyżej, Suarez niżej a Hazard to wgl poza konkursem. Całościowo Busquets tier II, Kroos tak samo, podobnie jak Di Maria którego wgl tu nie ma. No i jeszcze bramkarze tacy jak Buffon czy Neuer.
0
@baster82 Podejrzani( ang. The usual suspects)
1
@michal26 ZSRR nie udałoby się pokonać. Nawet jeśli przemysł radziecki nie byłby w stanie zatrzymać nazistów,to Rosjanie mieli nieograniczone zasoby ludzkie,które zostałyby zaopatrzone przez Amerykanów. Gospodarka USA rozkręcała się z każdym rokiem, w dodatku w połowie 42 roku Japończycy przestali stanowić poważne zagrożenie. Co więcej, przewaga na morzu USA nie pozwoliłaby Hitlerowi zagrozić Wielkiej Brytanii. Jeśli trzymamy się ram czasowych
A teraz od początku:
Jeśli Polska oddaje Gdańsk, to Hitler atakuje Francję w 1939. ZSRR pozostaje neutralny, Stalin liczy że Hitler połamie zęby i w odpowiednim momencie zaatakuje.Efekt kampanii we Francji jest podobny jak w 40W obliczu pogarszających się warunków pogodowych inwazja na Anglię jest niemożliwa, więc odkłada ją na kolejny rok. W kwietniu 1940 roku Niemcy atakują Danię i Norwegię żeby zabezpieczyć surowce ze Szwecji. Podobnie zabezpiecza plecy z Jugosławią. W czerwcu 1940 roku atakuje ZSRR. Efekt taki sam jaki znamy. Armia Czerwona cofa się w popłochu, ale obrona się wzmacnia. Prawdopodobnie Sowieci zatrzymują Niemców na linii Wołgi i wtedy Amerykanie wkraczają do akcji.
0
@mekston No ale wtedy wszyscy tłukli Argentyńczyków jak chcieli a tutaj męczarnie Brazylii, Francja przegrywa, USA gra teraz o życie i przegrywa. Oni się bardziej wzmocnili od ostatniego turnieju.
0
@mekston nie lekceważ Argentyny. Na ostatnich MŚ dostaliśmy w ryj, a de Cecco to dwie półki wyżej niż Drzyzga.
0
@ViscaelBarca2007 w przypadku Armstronga były poszlaki i podejrzenia. Tutaj nie ma nic. Nie wierzę, że akurat on by nie wpadł, skoro dyskwalifikacje dostała cała reszta, również z Jamajki. W końcu sam Bolt stracił złoto olimpijskie w sztafecie z 2008 roku.
0
Nie mamy na tym turnieju drugiego przyjmującego. Kubiak pod formą, a Śliwka z Semeniukiem chyba zadzyszka po sezonie. Na zespoły z drugiej grupy może być to za mało.
0
@tadzik447 Bolt to jedyny z ówczesnej czolowki który nigdy nie został złapany na niczym. Nie sądzę, aby była z nim podobna historia co z Armstrongiem. Po prostu fenomen.
0
@Chaoss to wtedy kluczową będzie pozycja na torze, i to jak wyjdzie start Maxowi i Perezowi na softach.
4
@Rust_Cohle Armand Dupalntis w skoku o tyczce
0
@MontelQ w bramki to się kopie a nie rzuca czy uderza jakimś kijem
0
@FC1899Barca teraz te największe talenty to głównie pomocnicy, mniej bazujący na szybkości tacy jak Wirtz czy Pedri
0
@Messibestplayerintheworld przydałby się w drugiej linii ktoś kto potrafi uderzyć.
2
@zadafcb rykoszet go zmylił