Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq My po prostu nie umiemy grać w piłkę i to jest przyczyną kolejnej spektakularnej klęski. Nie pech, nie trener. Tylko zaniedbania w szkoleniu te 15 lat temu i brak pomysłu na kadrę.
1
@mateusz1989VeB z większością się zgadzam, ale akurat z Bereszyńskim to prawda.
W meczu ze Słowacją pierwszy gol jest ewidentnie jego(no i Jóźwiaka), drugi wynikał z błędu w kryciu strefą, ponieważ po zejściu Krychowiaka, Bereszyński zajął jego pozycję a nikt nie zajął pozycji Beresia.
Idąc dalej w meczu z Hiszpanią to on łamie linię spalonego i daje się wyprzedzić Moracie.
Wczoraj Bereszyński zawinił najmniej, ale to też nie tak że zagrał jakiś świetny mecz. Przy bramce na 1-0 bez sensu wyszedł do Isaka, wiedząc że nie ma szans w walce o główkę, a potem Jóźwiak nie udolnie go asekurując sprawił że była luka która wykorzystał Forsberg.
Drugą stracona bramka to chyba jedyna przy której Bereś zachował się bardzo dobrze, a jej utrata wynikała z braku powrotu Klicha.
3 gol to kryminał, jasne idziemy do przodu i trzeba to wliczyć w koszty. Nie mniej znowu Bereś idzie do asekuracji Glika, samemu zostawiając puste pole. Oczywiście warto też wyróżnić Szczęsnego który pałuje piłkę w taki sposób że ta ledwo przekracza połowę.
0
Jak dotąd, nigdy jeszcze nie strzeliliśmy 2 bramek w jednym meczu Euro... Została jedna połowa
3
Jak Zidane klaskał to w Realu lepiej wrzucali, trzeba powiedzieć Sousie żeby to samo robił, to możemy coś wywrzicamy do końca meczu
0
@michal26 bo Ruscy w meczach bezpośrednich mieli 2-2, a Finlandia 1-1
0
@Uukasz_93 Finlandia jest 3, z bilansem 1-2
0
Reakcja trybun w Kopenhadze na bramkę Belgów to coś pięknego
0
@matirix20 jak wygrają to przy porażce Finów z Belgią, awansują bezpośrednio bilansem bramek.
0
@zadafcb B2 to może być Dania, a oni są w stanie ograć każdego, jeśli tylko będą skuteczniejsi
3
Ta Turcja to najgorsza drużyna w historii Mistrzostw Europy
0
@Gosciuu Linetty i Rybus, w podzięce za stosunkowo niezły występ ze Słowacją ławka
2
Gosens na tle Semedo wygląda...jak Davies na tle Semedo.
2
@horang Sergio Ramos XDD
0
@Gomess tak. Ten słaby sezon w Juve i tak był na poziomie Mbappe czy Lukaku. Lewandowski miał lepszy sezon ale co z tego jak na Euro będzie 0 z przodu i kompromitacja w grupie.
Wówczas jedynie Messi wygrywając CA może zabrać Ronaldo ZP
0
@jedrek7000 najlepsze jest to, że jakby złożyć reprezentację Francji z graczy którzy się nie zmieścili do skladu to oni wciąż mogliby wygrać to Euro i nikt nie byłby specjalnie zdziwiony.
1
@IbrahimAfellay Szczególnie w tym pierwszym, gdzie dostali od rezerw Brazylii 3-0
A kolejne 3 to kara za brak wyciągania wniosków.
0
@Katalonbar Szwecja mistrzem Europy po samych remisach 0-0 EZ
2
@VamosRakieta obudzi się
2
@REALny_kibic Wygrana Słowacji lub remis. Wtedy nawet przy porażce z Hiszpanią mamy szansę wyjść z 3 miejsca.
0
@IbrahimAfellay Wolski & Podoliński, ale by się słuchało
0
@kaamil1910 Barella. W zestawieniu z De Jongiem znacznie mniej medialny, a obaj z 1997
0
@michal26
R:Drzyzga, Łomacz
A: Kurek,Kaczmarek
P: Leon, Semeniuk, Śliwka, Kubiak
Ś: Bieniek, Kochanowski, Nowakowski
L: Zatorski
5
Kiedy wpuszczasz Wernera i Sane żeby odrabiać straty...
0
To powinna być czerwona kartka dla Kimmicha, nawet upadając trzeba uważać a nie machać nogami byle jak.
0
@Witekk10
Fabiański
Kędziora-Piątkowski-Glik-Bednarek-Rybus
Jóźwiak-Klich-Zieliński-Puchacz
Lewandowski
2
@Mixtape to ja nie chcę wiedzieć jak my wyglądaliśmy na tle Słowacji
0
@KrystianR zazwyczaj strzelamy 1 bramkę na Euro, 1-0 albo 1-1, no może 1-2 ale wątpię.
0
@JohnnyBarca @Criss18Barca @Kubsoleon Komunikat "Mecz zostanie dograny w późniejszym terminie". Między meczami grupowymi a 1/8 obie drużyny mają co najmniej 5 dni przerwy. Finowie mają również 5 dni przerwy między 2 a 3 meczem w grupie. Dało się to ustalić i dograć jak sytuacja z Eriksenem będzie klarowniejsza.
@maniak33333 no właśnie o tym mówię. Ostatnio przecież tak bardzo bronili słabszych klubów w obliczu SL, a teraz kazali Dunczykom grać bo kasa...
2
Peter Schmeichel w wywiadzie z ITV poinformował że Duńczycy otrzymali od UEFY ultimatum z 3 opcjami do wyboru :
-dogranie meczu od razu
-dogranie mecz o 12 w niedzielę
-oddanie walkowera
Jak widać UEFA z dumą broni tradycyjnych wartości($€£) w sporcie.
0
@tomek8756 wymęczone 1-0 dla nas