Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 czy bardziej to nie wiem, ale fakt, że Szczęsny szczególnie w reprezentacji nigdy nie przekonywał. Z Fabianem wyglądamy pewniej.
0
@Yosemite Donnarumma to jeden z najbardziej przecenianych bramkarzy na świecie. Milan może sporo wygrać na tym dealu, jeśli dobrze zainwestuje pozyskane pieniądze.
0
@lucca87 bo Messi wiele wygrał... Puchary krajowe to najmniej ważne trofea i moim zdaniem ustępują finałowi LM.
0
@taris
Copa - Kolumbia
Euro - Niemcy
0
@lucca87 Kante, De Bruyne, Lukaku, Mbappe, Benzema i Lewy mają większe szanse
4
@PatrychoO mając w pomocy Arthura, Bentancura i Ramsey to każdy by się tak cieszył
0
@kamiVeB HSV Hamburg które 3 sezon z rzędu przegrało awans w ostatnich kolejkach
0
@clyde No wiesz, z drugiej strony dostaliśmy 3-0 u siebie z Juventusem, który chyba w takim stosunku wygrał na wyjeździe tylko z Bologną. A potem deja vu z PSG.
A na usprawiedliwienie Realu działa liczba kontuzji i fakt w jakim oni grali składzie przez kontuzje. To że udało się im dostać do 1/2 LM to cud, wystarczy spojrzeć na Liverpool i to jak łatwo dali sobie z nimi radę. A brak Ramosa i Varane'a to coś równie poważnego co utrata Gomeza i Van Dijka.
Ogólnie rzecz biorąc, może i Barca miała lepszy sezon, ale to Real wycisnął z niego więcej.
0
@Joe_Pesci
W sezonie 11/12 Messi w LL 50 goli w 37 meczach - > gorzej niż Lewy, średnia 1,35
W sezonie 12/13 w LL Messi 46 goli w 32 meczach - > lepiej niż Lewy, średnia 1,44
Mniej więcej podobnie
2
@MaziFCB Semedo za Roberto i David Luiz za Umtitiego bo Francuz jest jednak zbyt szklany na cały sezon gry
0
@Puyolex i tak co sezon, od 3 lat
2
@macio_944 Lepszy Aguero na dachu niż Bratihwaite w garści
0
@Eto'o9 R10 Czas pożegnać całą starą gwardię, z Messim i Albą włącznie.
0
@Puyolex załapałem się jedynie na końcówkę takich graczy jak Nesta, Maldini czy Cannavaro więc ich tu nie mogę umieścić, patrząc przez pryzmat karier na pewno by się znaleźli. Ale do rzeczy:
1.Ramos
2.Puyol
3.Ferdinand
4.Chiellini
5. Thiago Silva
0
@JohnnyBarca średnie, ale domówki to sztos. Pomimo iż znacznie bliżej mi do Milanu, to chyba nie powstrzymam się od ich kupna
4
@jeyx77x Youri Tielemans, z bardziej realnych opcji
0
@tristan87 nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby Lewandowski, po pobiciu rekordu Mullera chciał większego wyzwania. Zostaje więc Anglia i Hiszpania.
0
@panczo gdyby nie kontuzja byłby na podobnym miejscu co Eto'o czy Suarez. 18+10 w 34 meczach ligowych to naprawdę dobre statystyki szczególnie że grał jako lewoskrzydłowy.
5
@Messibestplayerintheworld Pique out, i lewonożny stoper z topu za Lengleta. Powiedzmy Romagnoli
0
@pt9 ten słabiutki Real królował w Europie
3
@Castro za Coutinho możemy wziąć
0
@MaTt_BarcaFan to wciąż lepiej niż Lovren i Sakho.
0
@Majkel34 gdzie były szczepionki, kiedy padała zachodnia bruzda?
0
@lukaszmatusiewicz tylko jeden piłkarz został MVP finału ME, LM i MŚ. Andres Iniesta.
0
@Tasde Flick miał garstkę "emerytów", którzy skompromitowali się na MŚ i zostali wyrzuceni z reprezentacji takich jak Muller czy Boateng.
Do tego jeźdźców bez głowy pokroju Gnabryego i Daviesa, wiecznie połamanego Comana,Coutinho bez formy i niespełniających nadziei Sule oraz Goretzkę
@MaTt_BarcaFan Klopp zastał w ataku Liverpoolu Benteke i Sturridge'a, Koeman Griezmanna i Dembele.
0
@Homeopata8989 Przez chwilę myślałem że się będzie z Lukaku bił i już chciałem mu świeczkę zapalić.
1
@Kitek1640 Darwin Nunez z Benfici
0
@jakub1906 ale to w sumie trochę błędy Koemana, że nie potrafił zadbać o koncentrację w drużynie. Spokojnie można było wcisnąć tym drużynom w wielu meczach jeszcze kilka bramek. Błędy indywidualne obróńców zawsze będą się zdarzać, trzeba je dobrze przykrywać.
0
@Fenelon Valverde odebrali 2 najlepszego piłkarza, ściągnęli w zamian połamanego Francuza i gościa który nie dał rady w ŁKSie, a ten pewnie wygrał LL i CdR w dodatku to wszystko z mega mocnym Realem.
0
@Pilka_jest_okragla Guardiola nie wróci, dopóki w Barcie będą grali Pique, Busquets i Messi. Odbudowa Barcy, szczególnie mentalności wymaga pozbycia się całej trójki. No i jeszcze Alby, ale jego to akurat Pep od razu by odpalił tak czy siak.