0

@marcin000019 pamięć wbudowana, aparaty, procesor nowszy ma 12, RAMu też więcej o 1GB,ale to łącznie da przewagę wydajności rzędu maksymalnie kilkunastu %, a różnica w cenie to 50%. Oprogramowanie bazowo starsze, ale po aktualizacji się wyrówna, a iPhony są i tak wspierane dość długo,więc myślę że do 2025 SE i tak będzie wspierany.
https://www.kimovil.com/pl/porownac/apple-iphone-12-mini,apple-iphone-se-2020

0

@marcin000019 iPhone SE 2020 znajdziesz ponad 1000 zł taniej, a specyfikacja podobna. Mają przestarzały design i to w zasadzie tyle.

1

@AmigoBlancos Liverpool to by chciał grać wszystkie mecze u siebie w Budapeszcie

1

@paweldunajecfcb Podejrzani, Siedem, Wyspa Tajemnic

0

@pele1282 druga żółta jak najbardziej słuszna. Mógł Neymar wylecieć wcześniej, bo pierwszą też dostał za nie sportowe zachowanie.

0

Z Valladolid powinniśmy dać radę i bez Leo. Może warto oszczędzić Argentyńczyka na klasyk

0

@FC1899Barca Lewy, Mbappe, Gundogan TOP 3 na ten moment

0

@Filipfcb2000 ja bym to widział tak:
Ter Stegen
Zambrotta-Puyol-Pique-Alba
Xavi-Busquets-Iniesta
Messi-Eto'o-Henry

Najtańsze karty Henryego czy Xaviego wcale dużo nie różnią się od Guardioli czy Stoiczkowa. Poczekaj miesiąc i spokojnie ich kupisz.

0

@Limit_l3ss mniej gwiazdorzenia, mniej symulek i ogólnie mniejsze ego. Wystarczy spojrzeć na takie MŚ 2018

0

@LeoMessi1994 Neymar, ale Hazard był bardziej zespołowym graczem i gdybym miał wybrać jednego to wskazałbym jednak na Belga. Więcej piłkarza w piłkarzu.

1

@xBoMBoWiECx to już poziom Pelego. Minął bramkarza bez dotknięcia piłki, jak Brazylijczyk w pamiętnym meczu z Urugwajem.

0

@FCMichalo Na SB tak, na CN nie

1

Wystawienie Helika to błąd. Trzeba było dać mu zagrać z Andorą, pozwolić wczuć się i odbudować po meczu z Węgrami, a nie rzucać na głęboką wodę.

1

@MesQueUnClub96 Mamy Milika w ataku. Wystarczy o tym pomyśleć i już można być pewnym że na bramki z gry nie ma za bardzo co liczyć.

Edit: Milik nie zagra, to może jest nadzieja w jakiejś kontrze.

2

@patataj Odwołując się do tych samych zawodów, na których sukcesy świeciła Polka, jeszcze dobitniejsza jest historia Jessiego Owensa, największej gwiazdy igrzysk. Zdobył 4 złote medale, co oczywiście nie było na rękę Hitlerowi, który wcześniej osobiście uścisnął rękę każdemu medaliści. W przypadku Owensa, dobitnie niszczącego mit aryjskiej supremacji, nie zrobił tego, jednak zasalutował i wyszedł z sytuacji z jakimkolwiek honorem, choć prasa w USA rozdmuchała to do niewiarygodnych rozmiarów.

A tymczasem w samym USA, Owens w odróżnieniu od innych olimpijczyków nie został nawet zaproszony do Białego Domu przez Roosevelta...

0

@Kubix93 jeszcze trzeba spojrzeć na piłkarzy City, De Bruyne i Gundogana. Jak wygrają LM, to ich akcje będą bardzo wysoko, a reprezentacje mają też spore szanse na Euro.

0

@marcin000019 przeszedłem ostatnio obie, na Win10. Do 1 potrzebujesz systempacka i fixu na fpsy, do dwójki wystarczy tylko systempack. Śmiga aż miło w 60 FPSach i przy FHD. Na yt jest to całkiem nieźle wytłumaczone

1

@PershingFanatykLMFCB Diego Maradona vs Anglia.

1

@Lub567 No na flashscore jest napisane że ograniczona liczba widzów, a nie bez publiczności więc chyba tak

2

@cerwonawarka zaległy z zeszłego roku, bo obu zespołom zależało żeby zagrać go przy kibicach

1

@Jarema1987 Fifa Street 2, Tekken V ; w to grałem najwięcej

1

@DonMatteo901 Ale od tego wprowadzono VAR, żeby takie błędy się nie zdarzały. A tymczasem mecz eliminacji, nie ma VARu i takie coś. Wygrzebywanie błędu, na którym ktoś skorzystał blisko 5 lat temu jest nie na miejscu.

0

@Joe_Pesci Najpewniej musisz mu wypłacić cały kontrakt z góry, chyba że jest specjalna klauzula.

0

@mr_robot Najlepszym piłkarzem roku jest ten który miał największy wkład w dobre wyniki swojej drużyny. Trofea też musisz uwzględniać, bo to o nie głównie chodzi. Idąc takim tokiem rozumowania, możemy uznać że najlepszym skoczkiem tego sezonu jest Stoch. Bo umiejętności ma większe niż cała reszta. A że nie przełożyły się tylko na TCS, a w ostatnim okresie cieniował formą- nie ma to znaczenia.

1

@MesQueUnClub96 ale zostały dwa, bo jeden to drużynówka
@cerwonawarka nie ma szans, Stoch musiałby zdobyć mniej niż 16 punktów w dwóch konkursach, a w ostatnim weźmie udział tylko 30 najlepszych

2

Flashbacki z finału 11/12. Piłka meczowa, i Wlazły grający cały mecz bez zarzutu psuje zagrywkę. Teraz Kaczmarek uderza w pojedynczy blok... Oby koniec był dla nas pomyślny

0

@Xxxbarca4ever Grozer, Wallace to już jednak nie to samo co 5 lat temu. No a Atanasijevic zobaczymy jak się pozbiera, dlatego go nie uwzględniłem. Patrząc na powiedzmy sytuację z sezonu 11/12, na absolutnym topie było znacznie więcej zawodników.

0

@Xxxbarca4ever ogólnie jest teraz mało wybitnych atakujących. Mikhaylov i kto dalej? Może Anderson,Kurek ale ich nie ma w Europie. A dalej Poletaev, Nimir i Kaczmarek właśnie. Wystarczy spojrzeć na Perugię czy Lube gdzie na ataku grają Rychlicki czy Ter Horst. No to jednak nie ta półka.


Edit : Zapomniałem jeszcze o Sokołowie

0

@Krzychu83924 TVP ma prawa, ale mecze odwołane

0

@Olkovsky9 nie jest nam potrzebny, mamy Minguezę, Araujo i Pique do roli prawonożnego stopera. Przydałby się nam lewonożny stoper do pierwszego składu. Lenglet na ławkę, a Umtitiego trzeba pożegnać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?