0

@Xxxbarca4ever ale wiele z tych błędów było niewymuszone. A to kroki, a to złe podanie do skrzydła. Sytuacje sam na sam... Cóż, zjadła ich trochę presją, może na następnym turnieju będzie lepiej.

1

@Xxxbarca4ever co nie zmienia faktu, że nasz jedyny plan na ten mecz to "grajcie na Rudego, bo jest duży"... Z Hiszpanią zagraliśmy świetny mecz, dziś gramy bardzo słabo.

0

Odezwały się demony starych czasów. Zmarnowana gra w przewadze, karny i zaczęło się sypać. Cepy z 10 metra nie siedzą, mnóstwo głupich strat i oto efekt. A szkoda, bo Węgrzy wcale nie byli nie do pokonania.

0

@Ziemny Chodzi głównie o to, że każdy z nich jest przepłacony, i to tak dwukrotnie. 30 letni Bośniak za 60 milionów? Wałek żeby sprzedać Arthura. Z Neto to samo. Mathieu najbardziej naciągany, no ale 31 letni stoper za 20 baniek? Vermaelen nie miał prawa wypalić, biorąc pod uwagę jego kontuzjogennność. Zamiast Firpo można było dać szansę Cucurelli albo Mirandzie, gorsi by nie byli. Turan zupełnie nie pasował do stylu gry drużyny. Z kolei trójka Dembele, Coutinho, Griezmann to usilne starania aby ściągnąć 3 gwiazdę do drużyny. Wyszło z Suarezem, co nie oznacza że wyjdzie za każdym kolejnym razem.

0

@socha Neymar się cofał, Suarez również. Tylko Messi był zwolniony z gry w obronie. W dodatku Luis zwykle dawał znak do pressingu, czego z czasem zaczęło brakować.

0

@Kapitan_SW Neto-Douglas-Vermaelen-Mathieu-Firpo-Trincao-Pjanic-Turan-Coutinho-Griezmann-Dembele
Na to poszło ponad 600 milionów... Wszystko za kadencji Bartomeu

2

@Yosemite Z Suarezem jest ten problem, że nie mógłby już grać z Messim. O ile jednego gracza można zwolnić z gry w obronie, o tyle dwóch już ciężko. Robią się dziury, i traci na tym zespół. Nic dziwnego że Suarez, odżył w Atletico, gdyż tam ma lepiej dopasowany pod siebie zespół.

1

@Coutinho007 Do tego żaden Nostradamus nie jest potrzebny, 0. Jeśli nie potrafili wygrać SH, marnie widzę nasze szanse w innych rozgrywkach.

0

@LioMessi10 Chyba szukałbym nowego sprzętu. 5 lat to już sporo jak na taki sprzęt, nie wiadomo jak z matrycą i baterią. No i pytanie jak sprawa ze złączami NVME w tym laptopie, bo innych dysków już obecnie niemal nie opłaca się wkładać.

0

@paweldunajecfcb Podejrzani z 1995 roku

1

@horang Lyon to świetne miejsce do rozwoju. Może jeszcze będą z niego ludzie, choć ma wielką konkurencję w środku pola. Takiego Caquereta widziałbym w roli następcy Busiego. Z kolei o Aouara będzie się bić pół Europy.

0

@MESSIah16 Tak, bo to elektorat PiS.

30

Griezmann celowo popsuł karnego, aby mecz zamknął Puig i La Rambla dostała kolejny powód do narzekania, czemu Koeman na niego stawia.

#TakByłoNieZmyślam

0

@PatrychoO Przygotował sobie i rodzinie uniewinnienia XD

4

Wyobraźcie sobie drużynę z Trincao i Douglasem po prawej stronie. Ależ by to śmigało!

0

@Elnuum Chyba 0:1,potem 2:1 i koniec 2:3

0

@kuz Jest dużo LO na poziomie i do kupienia. Grimaldo czy Gaya to pewnie wydatek rzędu 30-40 milionów euro. Ciekaw jestem czy teoretycznie istniałaby opcja pozyskania Theo Hernandeza(brak klauzuli antyBarca), no bo jednak Milan to wciąż nie ta sama półka.

0

@Volley to bardziej problem zawodników. Zlekceważyli Liverpool i dostali za swoje. Ciężko obwiniać trenera za to, że jedynie dwóch zawodników ogarnęło że TAA zaczął z różnego(Suarez i Ter Stegen)

1

@kuba1794 MŚ w Lotach i Złoto IO/KK

1

@jakub1906 superpuchar może być ważny z jednego powodu. Ewentualna wygraną w finale, z Realem dałaby pozytywnego kopa drużynie.

0

@mekston z tym składem to oni mogli... Bez 4 podstawowych piłkarzy.

1

@czesctuam Integra AMD > integry Intela. Z kolei procesor wydajnieszy ten od Intela. Ogólnie poczekałbym na nową generację Ryzenów(seria 5xxx),bo mają przynieść przyrost wydajności rzędu 30% w stosunku do generacji 4, i pewnie nawet z 70% do generacji 3. Premiera na dniach najpewniej, a pierwsze sztuki będą dostępne pewnie koło marca.

0

@Encore Wystarczy że zdobędzie złoto MŚ w lotach, lub kolejne złoto IO. Tak jest drugi, za Nykaenenem.

0

@Kubox i Stękała 3 w całym TCS

0

@kamiVeB Tak niestabilny ze wygrał 3 ostatnie serie,a teraz musiałby przegrać o 20 metrów.

1

@Czaro1 LOTR, jak masz całą nockę. Byłem na maratonie reżyserskich jeszcze przed covidem, polecam. No ale musisz liczyć 12h

1

@Bobo25 Ale wtedy będziesz mógł działać. Zanim podatek wejdzie w życie, kupić nieruchomość, zainwestować na giełdzie itp... Tu nie masz żadnej możliwości działania i powierzasz kasę rządowi. A patrząc na pis, im mniej jej widzą tym lepiej.

1

@Bobo25 Ale masz do tych pieniędzy dostęp tylko za te 25 lat, do tego częściowy. Nie wiesz jak będzie sie kształtować wartość pieniądza po tym czasie. Nie bierzesz również pod uwagę jednej kluczowej rzeczy. Państwu nie zależy na tym żebyś zyskał, oni i tak muszą zarobić na tym więcej niż Ty. Wrzucą odpowiedni podatek i nagle się okaże że wcale nie wygląda to tak dobrze.

1

@Bobo25 Bo nie zobaczysz tych pieniędzy. Rezygnujesz ze składki i sam odkładaj. Wyjdzie mniej więcej na to samo, ale wiesz, że masz dostęp do tej gotówki zawsze. Możesz zainwestować, w co tylko chcesz

0

@ObiektywnyKibic121 U nas w lutym będzie to samo. Minął rok, i nikt się nie nauczył, że te 10 stopni i duża wilgotność powietrza to najlepsze warunki do rozwoju covida... Tak było we Włoszech,gdy to się zaczynało,czy u nas w październiku i listopadzie podczas "2 fali"... No i w Anglii jest podobnie. Trochę chłodniej, ale za to bardzo duża wilgotność powietrza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?