0

@Criss18Barca 2. Mając to masz niemal 1 i 3

1

@losiek100 Rozprężenie w szeregach Mercedesa i błędy.Nie mieli rywali poza odpadnięciu Maxa, nie mieli celu w postaci rekordowych dorobków Lewisa. A że największą ofiarą padł Russell... Cóż, gość ma strasznego pecha...

4

@Allbi A miał się wpieprzyć w ten karambol? Czołówka przy 150 na godzinę nie skończyła by się lepiej niż wypadek Grosjeana.

2

Ależ przekręcili Eisenbichlera. Ostatni zawodnik, i puszczają go w takich warunkach...

0

@Mns21 Raczej hiszpański. Po niemiecku na świecie dogadasz się tylko w centralnej Europie,natoniast po hiszpańsku to 2-3 kraje w Europie i niemal całe Ameryki. O ile znajomość niemieckiego nie będzie wymagana w pracy, to wydaje mi się że nie ma powodów by uczyć się go zamiast hiszpańskiego. Jest zdecydowanie przyjemniejszy w obyciu.

0

@D10SLEO Nie. Znicz dawał 150 punktów. Ale to też bez sensu. Bo zdarzały się mecze że to nic nie dawało, więc nie było sensu szukać znicza.

0

@TheGoldenEleven Stoch,Nykaenen,Ammann

0

@Murazor i pusty przelot z Niemcami i Holandią... Z meczu na mecz gasł, w odróżnieniu od innych gwiazd mundiali. Ronaldo, Zidane czy wcześniej Maradona, wszyscy grali wybitne spotkania w fazie pucharowej. O Messim tego nie możesz powiedzieć. Jego najlepszy występ przypadł na mecz z Francją w Rosji.

0

@Janiama Czasówki jeździ świetnie, ale nie umie się ścigać. Spodziewam się że wygra kwalifikacje, ale w wyścigu spadnie.

0

@VanBest Do głowy przyszło mi to, ale tu masz chłopca a nie dziewczynkę:
https://www.filmweb.pl/film/Kod+Merkury-1998-84

0

@Zbyszard "W piłkę nożną grą się głową, nie nogami" - A. Pirlo. A inteligencji Dembele niestety brakuje.

0

@Murazor Messi zgasł po fazie grupowej.

0

Co to moje oczy widzo.Żiru z hat-trickiem.

0

@NorbiTBOB Zabrakło Di Marii. Obok Mascherano najlepszy zawodnik Argentyny tamtego turnieju.

0

@Guffi Darmowe szczepienia? Z czego zakupione? Z 70 milionów Sasina czy z hajsu handlarza bronią?

0

@student97r Ale kogo mogłoby zaoferować GSW. Może tylko Klaya, ale nie sądzę żeby ktoś chciał rozdzielić Splash Brothera. Warriors brakowało nieco głębi, a ewentualny trade za Hardena jeszcze by ją osłabił.

0

@chavez w przypadku remisu Real-Gladbach, Szachtarowi wystarcza remis z uwagi na lepsze mecze bezpośrednie z Realem

0

@messi564 Alisson za Ter Stegena. Na śpd myślę że Essien

1

@viscajasiek Jose się cieszy. Tottenham wyrasta na głównego faworyta do tytułu.

0

Neymar blokowałby tylko rozwój Ansu Fatiego.

1

@patrykppp17 Raczej nie odczujesz. Procesor graficzny nie wykorzysta w pełni potencjału 8GB RAMu. Takie zużycie to tylko highendowe gry. A większym problemem niż brak pamięci będzie throttling,czyli spadek osiągów urządzenia w wyniku jego nadmiernego nagrzania.

0

@MaTt_BarcaFan Ale w grupie Ferencvaros i Dynamo Kijów, w dodatku osłabione przez covid w pierwszym meczu. Jedyny sensowny rywal to Juventus, który ma wielkie problemy. Nie przekonują w tym sezonie, a gdyby nie VAR to wynik byłby odmienny. Ani nie jesteśmy tak słabi jak wskazuje tabela LL, ani tak mocni jak pokazuje to LM.

0

@roniak123 Realme 6S

22

Zaraz po Asensio

3

Z Wujem to zawsze jest tak, że im bliżej do jego zwolnienia, tym lepiej gramy.

2

Już byli w polu karnym więcej niż w całym meczu z Włochami. A minęło 5 minut, nie 90.

0

@student97r Westbrook w najbardziej na trójki nastawionym Rockets. To nie mogło się udać od samego początku. Taki trade jest kwestią czasu, albo on poleci, albo Harden.

0

@Gomess Tylko na Old Genie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Mam deja vu z meczu z Holandią. Kolejny klasowy przeciwnik, który odbywa sobie trening w meczu z nami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?