Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@meteo100 Tak, jeśli sędziowie obniżają to jest dla wszystkich(takie punkty dostał Stoch, Geiger też, około 9.1). Natomiast jeśli trener obniża, to jest ta zasada 95% HS, co w moim mniemaniu jest słuszne. Trener podejmuje ryzyko. Czasem się opłaca, czasem nie.
8
Przejechał się Horngacher. Aby dostać te punkty z belki trzeba osiągnąć 95% HS skoczni,czyli w tym wypadku 228 metrów.Geiger skoczył o 3.5 metra za krótko. Stąd dysproporcja 19. 2 pkt(gdzie 2 belki to 18.3), a nie mniej niż punkt.
1
45 punktów wyższa nota Geigera i Graneruda od Kubackiego. Nie ma co patrzeć do tyłu, trzeba uważać na Słoweńców.
4
Szkoda Pereza. Oby to nie był jego ostatni wyścig w F1, bo zasłużył sobie tym sezonem na szansę w lepszej ekipie.
0
@against_modern_football Tak, ale Russell mógłby być zbyt dużym zagrożeniem dla Hamiltona. Gdyby otrzymał Mercedesa dopasowanego pod siebie, mógłby powalczyć nawet o tytuł. W przyszłym sezonie Lewis bije rekord Schumachera i zapewne kończy karierę. Myślę że zastąpią Brytyjczyka Brytyjczykiem, natomiast Valterri zostanie. A to kto będzie mistrzem w sezonie 2022 to kwestia całkowicie otwarta.
0
@against_modern_football ja trochę przekornie postawiłbym na Bottasa. Mercedes potrzebuje, zwycięstwa Fina, aby nie można tak łatwo podważać jego pozycji.
2
Joshua nie ma żadnych szans, ani z Furym, ani z Wilderem. Pierwszy osmieszyłby go, wykorzystując fakt że jest świetny w obronie. Drugi natomiast wyczekałby na jeden cios, którym skończyłby walkę. AJ nie ma ani jednego, ani drugiego. Męczył się żeby skończyć Pulewa strasznie długo.Z lepszym pięściarzem, mogłoby się to zemścić.
0
@deyna2018 zależy do jakiego monitora
0
@ArterkHD Nie, odejdzie zimą.
1
Polska, Niemcy, Norwegia. Trzy drużyny do walki o złoto. Wydaje się że Niemcy delikatnie z przodu, ale sporo będzie zależało od dyspozycji dnia.
0
Barca vs BVB, ale byłby pojedynek. Kto zrobi więcej błędów w obronie?
0
@mindbender84 A rubryka puchary? Czyste statystyki nie powiedzą wszystkiego. Spójrz choćby na Real i Ramosa. Śmiem twierdzić że miał równie duży wpływ na Real jak nie większy. Odegrał znacznie większą rolę niż VVD rok temu.
0
@4drian0 Real Atletico - 1.5
0
@IronSanHybrid Hermann
4
@Criss18Barca Taka jest niestety prawda. I też przyczyna, dlaczego polskie kluby są w tym miejscu gdzie są. Tak naprawdę, do Euro nie mieliśmy żadnej infrastruktury, a jakikolwiek rozwój obiektów młodzieżowych zaczął się jeszcze kilka lat później. Pamiętam, jak kilkanaście lat temu trenowałem przez chwilę w akademii ŁKS-u. Roczników kilkanaście, w każdym po 20-30 dzieci. Na to wszystko 2 boiska wielkości orlika, jedno pełnowymiarowe. A przecież była jeszcze pierwsza drużyna i twór grający w "Młodej Ekstraklasie"... Efekt był taki, że na jednej płycie odbywały się i 3 treningi,a czasem obszar do gry był wielkości jedynie koła środkowego. I ta sytuacja była pewnie podobna w każdym większym polskim klubie- za mało obiektów, za dużo chętnych. Jasne, znajdą się tacy, którzy będą w stanie z piłki się utrzymać,ale to tylko niewielka część. A to potem oznacza brak zaplecza i ściąganie starych Słowaków, żeby tylko zapełnić kadrę.
0
@FafitFCB A potem spoglądasz na puchary i nie ma nic. Jasne, miał olbrzymi wpływ na grę, ale nie większy niż Ramos na Real Madryt. Gdyby takie sezony jak Messi i Ronaldo zaliczyli powiedzmy Hazard i Immobile(oh wait) to nikt by ich nawet nie rozważał w kontekście top 3 tego plebiscytu. No ale medialność robi swoje.
1
@krajana Jeśli w 20 za każdym razem był faul, to tu jest jeszcze gorzej. Każde muśnięcie w polu karnym-karny. Z kolei przed, możesz wjechać w kogoś sankami i nie ma nawet faulu, a w najgorszym wypadku upomnienie. Do tego grywalnych jest może ze 4 obróńców(Varane, VVD, Gomez i Manolas(którego ciężko wkomponować)). W środku pola nie jest lepiej. Wszyscy poruszają się jak Busquets na emeryturze, ale nie przeszkadza to aż tak bardzo, gdyż pomocnicy gracza kontrolującego piłkę poruszają się jeszcze wolniej. Ogólnie Fifa 21 to Fifa 20 v2. Nieco bardziej arcade'owa, z nieco ciekawszym gameplayem, ale też niestety znacznie głupszym niż w 20. Ani nie ma z tego funu, ani też nie jest blisko do symulatora futbolu. Jeśli nie grasz dużo UT czy online z kumplami, to polecam zostać przy 19. Ze wszystkich 3 ostatnich odsłon, tam miałem najwięcej funu, te bramki po el tornado,możliwość robienia skillrunów przez całe boisko... Ja wiem, że to może nie miało dużo wspólnego z rzeczywistością, ale jednak było efektowne i sprawiało trochę radości. Znacznie więcej niż powolne klepanie w 20 i 21.
0
@FC1899Barca Ile by można za to zorganizować wyborów, które by się nie odbyły!
0
@Ascend Pod narty na progu, w plecy z tyłu. Więc średnio, lekko w plecy. A że nabrał wysokości to odleciał.
2
Hayboeck w świetnej pozycji. Skacze równo, a do tego wygrał los na loterii wietrznej. 10 metrów przewagi nad najgroźniejszymi rywalami, a Stoch i Tande tracą do niego 30 i 40 metrów. Sporo
0
@Ascend @jacobFCB Obaj dostali podmuchy z tyłu nad bulą i wiatr z przodu na dole nie był w stanie pomóc z uwagi na zbyt niską prędkość przelotową.
0
@michal26 Wypadają bo skakali równo. Tande, Stoch, Hayboeck, Johansson, Eisenbichler, Granerud. 40 punktów do odrobienia to dużo.
0
Kpina. Stoch i Tande pozbawieni szans równej walki. Eisenbichlera pokarano już w Niżnym Tagile. Co dalej? Naprawdę nie można poczekać minuty i puścić czołówkę w dobrych warunkach?
1
@MichalZZZ Wind of Change, Riders on The Storm i trochę żywsze, Losing My Religion oraz Boulevard of Broken Dreams
1
@Michael24 Już jest większym skoczkiem od Małysza.
6
Tyle zamieszania, a największą niespodzianką awans Mönchengladbach kosztem Interu.
1
@Dundersztyc Messi zimą zmienia klub. Może tam coś ugra z Bayernem
4
@grejtxkrzychu Będzie Conference League, może tam(a zwycięzca CdR do LE)
1
@fcbarcafan19 Nie. Real awansuje na luzie.
4
25 minuta. Przegrywasz 0-2. Stoisz i patrzysz jak przeciwnik gra. Witamy w Barcelonie