Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Ale dzięki temu ligę wygra Atletico, a nie Real
1
@barteq z botami nie masz co grać, na tych niższych poziomach robią głupoty straszne. Ja bym spróbował znaleźć sobie kilka otwarć, w zależności od stylu gry. Na start polecam gambit północny, do poziomu tak +/- 1500
1
@barteq wbijasz grami online. Nie dostajesz nic,nawet kategorii. A bez uzyskania kategorii nie otrzymasz klasyfikacji w rankingu FIDE. To musisz wywalczyć na normalnych turniejach,co jest teraz utrudnione. Sam, grając na poziomie 1800 online(1900 Lichess,1700 Chess.com),co pewnie względnie dobrym określeniem mojego poziomu(zdarzało mi się pokonywać II i III), mam jedynie V kategorię i żadnego rankingu FIDE.
0
@Explode Teraz nie, dlatego mówiłem o perspektywie kilku miesięcy. Ale pchanie się w intele bym jednak odradzał. To wciąż 14nm,do tego brak mnożnika, no i brak wsparcia dla szybkich RAMów. O ile gry bardziej lubią intele, to w aplikacjach użytkowych ryzeny odjeżdżają konkurencji.
0
@Yosemite Mecz z cyklu pewny X. Obie drużyny za słabe na wygraną.
0
@Bykunn@lambard ryzen 5 2600/2600x + GYX 1660/RX 580 konfiguracja do FHD i 60FPSów w większości gier, ewentualnie w miejsce karty jakaś używka GTXa 1070/1080 lub RTXa 2070. Jak możecie poczekać to może udałoby się za kilka miesięcy wyrwać RTX 3060 Ti za jakieś 1700-1800, dobrać do tego lepszy procesor(skłaniałbym się ku R5 3600/3600x),żeby nie było bottlenecka, i nadal zamknąć w granicach 4k.
@Triv44 Powrzucali same najdroższe możliwe części więc co się dziwić. A że jeszcze był boom na kopanie bitcoiny to przebitki na kartach graficznych były 2-3 krotne.
0
@Barca1992 Im bardziej pijane społeczeństwo, tym łatwiej je zmanipulować. Skoro więc wszystko się wali, to trzeba obniżyć relatywnie ceny alkoholu i w taki sposób udobruchać powiedzmy 30% społeczeństwa.
2
Granerud, Geiger, Stoch, Kubacki. Pasjonującą będzie walka o złotego orła, wszyscy w granicy kilku punktów
1
@Arkon Ramos, Alaba, VVD w takiej kolejności.
0
@Avatarr My to walczymy z innym Realem. Tym z Sociedad, o miejsce w Top 4.
1
@ShinobiQWE Teraz zrobi się kolejne testy i jutro rano już będzie pozytywny ;) Nie ważne kto jest badany, ważne kto sprawdza test.
1
https://www.skijumping.pl/wiadomosci/28986/koronawirus-w-sztabie-trenerskim-niemiec-gospodarze-wystartuja-w-oberstdorfie/
Podwójne standardy? Nowe, nie znałem
0
@gontex nie wycofali, ale nie mogą nakazać respektowania tego, bo nie mają podstaw prawnych.
4
Zwolnienie Valverde.
1
@PatrychoO Może film "Odkupienie"z 1999.
0
@kamiVeB Tak.I jak to wyglądało? Słabo... W dodatku Pedri to też zawodnik do środka pola, nie na skrzydło
0
Jedź na Valladolid, wystaw 5 obrońców...
3
@BarcaInfo Messi odejdzie, przyjdzie Depay.
4
Żyła 93.2 z 19 belki
Stoch 93.1 z 20
Co by Stoch wyczyniał, gdyby nie problem z prędkością najazdową...
3
Leverkusen strzela dwie bramki Lewandowskim...
1
@MesQueUnClub96 To Trondheim to wgl był hit. Z tego co kojarzę Eisenbichler skoczył 148.5 metra w serii próbnej i nie ustał więc na szybko przygotowywali belkę 0. A potem Stoch 146 z 1 i telemark.
0
@LionelM95 Do 18 jest Cities Skylines, a co dalej to nie wiem.
10
Oficjalnie: Sergio Perez zastąpi Albona w Red Bullu
0
@Ascend "Naród wspaniały, tylko ludzie k***y" ~J. Piłsudski
1
@Ojciec5tkidzieci Od 70 lat jest darmowa komunikacja miejska. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wydawać prawo jazdy właśnie do tego czasu, a potem nawet je zabierać, lub kierować na jakiś test. Seniorzy mają czas, jeśli chcą się gdzieś przemieścić, znacznie bezpieczniej dla nich jak i całej reszty będzie z reguły podróż autobusem/tramwajem.
Edit: W niektórych miastach nawet i od 65 roku życia bezpłatna komunikacja.
1
@draxidox Haczyk jest w grach multiplayer. Rośnie Input Lag, z uwagi na dodanie jeszcze jednej warstwy(PC-Nvidia-Serwery gry zamiast PC-serwery).
@szela1899 Grę masz strumieniowaną od Nvidii, więc potrzebujesz jedynie komputer radzący sobie z odczytem wideo w odpowiedniej ilości klatek i prędkości internetu do jego pobrania(wiekszej w zależności od wybranej rozdziałki). Podobne usługi mają Google czy Microsoft. Ci drudzy poszli jeszcze o krok dalej, i umożliwili granie na telefonach.
0
@D1OS Nie ma. Wybrano pis, to mogą sobie głosować nad czym chcą.
0
@Hubert102 Tworzysz 2 konta, nadajesz uprawnienia do wszystkich aplikacji tylko sobie,a do Teams też młodemu. No ale blokada przeglądarki imo też przeszkodzi mu w nauce. Poza tym nauczanie zdalne... Niby jest spoko, ale musisz umieć to wykorzystać. Inaczej do niczego.
24
Skoki skokami, ale warto wspomnieć o wyczynie Schalke:
-Strzelają samobója
-Grają w przewadze od 53 minuty
-Odrabiają straty i od 61 minuty prowadzą
-Tracą bramkę na 2:2 w 93 minucie
To już 27 mecz z rzędu w Bundeslidze bez zwycięstwa
0
@Barca1992 Tak, jeśli obniża ją trener(na swoje żądanie).