0

@BarcaInfo Ale dzięki temu ligę wygra Atletico, a nie Real

1

@barteq z botami nie masz co grać, na tych niższych poziomach robią głupoty straszne. Ja bym spróbował znaleźć sobie kilka otwarć, w zależności od stylu gry. Na start polecam gambit północny, do poziomu tak +/- 1500

1

@barteq wbijasz grami online. Nie dostajesz nic,nawet kategorii. A bez uzyskania kategorii nie otrzymasz klasyfikacji w rankingu FIDE. To musisz wywalczyć na normalnych turniejach,co jest teraz utrudnione. Sam, grając na poziomie 1800 online(1900 Lichess,1700 Chess.com),co pewnie względnie dobrym określeniem mojego poziomu(zdarzało mi się pokonywać II i III), mam jedynie V kategorię i żadnego rankingu FIDE.

0

@Explode Teraz nie, dlatego mówiłem o perspektywie kilku miesięcy. Ale pchanie się w intele bym jednak odradzał. To wciąż 14nm,do tego brak mnożnika, no i brak wsparcia dla szybkich RAMów. O ile gry bardziej lubią intele, to w aplikacjach użytkowych ryzeny odjeżdżają konkurencji.

0

@Yosemite Mecz z cyklu pewny X. Obie drużyny za słabe na wygraną.

0

@Bykunn@lambard ryzen 5 2600/2600x + GYX 1660/RX 580 konfiguracja do FHD i 60FPSów w większości gier, ewentualnie w miejsce karty jakaś używka GTXa 1070/1080 lub RTXa 2070. Jak możecie poczekać to może udałoby się za kilka miesięcy wyrwać RTX 3060 Ti za jakieś 1700-1800, dobrać do tego lepszy procesor(skłaniałbym się ku R5 3600/3600x),żeby nie było bottlenecka, i nadal zamknąć w granicach 4k.

@Triv44 Powrzucali same najdroższe możliwe części więc co się dziwić. A że jeszcze był boom na kopanie bitcoiny to przebitki na kartach graficznych były 2-3 krotne.

0

@Barca1992 Im bardziej pijane społeczeństwo, tym łatwiej je zmanipulować. Skoro więc wszystko się wali, to trzeba obniżyć relatywnie ceny alkoholu i w taki sposób udobruchać powiedzmy 30% społeczeństwa.

2

Granerud, Geiger, Stoch, Kubacki. Pasjonującą będzie walka o złotego orła, wszyscy w granicy kilku punktów

1

@Arkon Ramos, Alaba, VVD w takiej kolejności.

0

@Avatarr My to walczymy z innym Realem. Tym z Sociedad, o miejsce w Top 4.

1

@ShinobiQWE Teraz zrobi się kolejne testy i jutro rano już będzie pozytywny ;) Nie ważne kto jest badany, ważne kto sprawdza test.

0

@gontex nie wycofali, ale nie mogą nakazać respektowania tego, bo nie mają podstaw prawnych.

4

Zwolnienie Valverde.

1

@PatrychoO Może film "Odkupienie"z 1999.

0

@kamiVeB Tak.I jak to wyglądało? Słabo... W dodatku Pedri to też zawodnik do środka pola, nie na skrzydło

0

Jedź na Valladolid, wystaw 5 obrońców...

3

@BarcaInfo Messi odejdzie, przyjdzie Depay.

4

Żyła 93.2 z 19 belki
Stoch 93.1 z 20

Co by Stoch wyczyniał, gdyby nie problem z prędkością najazdową...

3

Leverkusen strzela dwie bramki Lewandowskim...

1

@MesQueUnClub96 To Trondheim to wgl był hit. Z tego co kojarzę Eisenbichler skoczył 148.5 metra w serii próbnej i nie ustał więc na szybko przygotowywali belkę 0. A potem Stoch 146 z 1 i telemark.

0

@LionelM95 Do 18 jest Cities Skylines, a co dalej to nie wiem.

10

Oficjalnie: Sergio Perez zastąpi Albona w Red Bullu

0

@Ascend "Naród wspaniały, tylko ludzie k***y" ~J. Piłsudski

1

@Ojciec5tkidzieci Od 70 lat jest darmowa komunikacja miejska. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wydawać prawo jazdy właśnie do tego czasu, a potem nawet je zabierać, lub kierować na jakiś test. Seniorzy mają czas, jeśli chcą się gdzieś przemieścić, znacznie bezpieczniej dla nich jak i całej reszty będzie z reguły podróż autobusem/tramwajem.

Edit: W niektórych miastach nawet i od 65 roku życia bezpłatna komunikacja.

1

@draxidox Haczyk jest w grach multiplayer. Rośnie Input Lag, z uwagi na dodanie jeszcze jednej warstwy(PC-Nvidia-Serwery gry zamiast PC-serwery).

@szela1899 Grę masz strumieniowaną od Nvidii, więc potrzebujesz jedynie komputer radzący sobie z odczytem wideo w odpowiedniej ilości klatek i prędkości internetu do jego pobrania(wiekszej w zależności od wybranej rozdziałki). Podobne usługi mają Google czy Microsoft. Ci drudzy poszli jeszcze o krok dalej, i umożliwili granie na telefonach.

0

@D1OS Nie ma. Wybrano pis, to mogą sobie głosować nad czym chcą.

0

@Hubert102 Tworzysz 2 konta, nadajesz uprawnienia do wszystkich aplikacji tylko sobie,a do Teams też młodemu. No ale blokada przeglądarki imo też przeszkodzi mu w nauce. Poza tym nauczanie zdalne... Niby jest spoko, ale musisz umieć to wykorzystać. Inaczej do niczego.

24

Skoki skokami, ale warto wspomnieć o wyczynie Schalke:
-Strzelają samobója
-Grają w przewadze od 53 minuty
-Odrabiają straty i od 61 minuty prowadzą
-Tracą bramkę na 2:2 w 93 minucie

To już 27 mecz z rzędu w Bundeslidze bez zwycięstwa

0

@Barca1992 Tak, jeśli obniża ją trener(na swoje żądanie).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?