Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@konrad1661 jedyne gdzie mogłoby to wypalić to siatkówka plażowa
1
@tmQbassive Nieprawda, no ale wielu nie osiąga takiego poziomu. Wystarczy wspomnieć Mastoura, gość wymiatał w młodzikach jak nikt, a gdzie jest teraz?
1
@chavez ale myślisz koszykówka mówisz Jordan. Nieważne skąd jesteś i komu kibicujesz. A w piłce tak nie jest. Dla Argentyńczyków najważniejszy będzie Maradona, nie Messi. Dla Brazylijczyków Pele.
0
@Pilka_jest_okragla i dlatego Jordan to półka wyżej niż Messi. Nikt nie musi przekonywać(przynajmniej dopóki LBJ nie zdobędzie jeszcze dwóch tytułów), że jest GOAT. Cóż, gdyby nazwać tak serial o Pele, Maradonie czy Cristiano Rambla by eksplodowała, a też dali do tego powody.
0
@xBoMBoWiECx wyróżnienie dla Leverkusen. Był Havertz, ponoć największy talent niemieckiej piłki, oddali go za olbrzymie pieniądze i zamiast wydawać te pieniądze na zastępcę, postawili na Floriana Wirtza. I teraz już Havertz nie jest największym talentem niemieckiej piłki.
0
@norbi77 Lewego świat poznał jak strzelił 4 gole w półfinale LM. Nikt inny jak dotąd tego nie dokonał. Gość co sezon ładuje po 40-50 bramek i to już stawia go jako jednego z najlepszych napastników ostatnich dwóch dekad. I jak na razie, z każdym kolejnym wygląda coraz lepiej. Suarez miał 3 wybitne sezony, Lewandowski właśnie rozgrywa 2.
@Ghazul3293 jeśli miałbym wybrać napastnika na 5 lat to tak, jeśli na jeden konkretny mecz to na pewno wyżej ceniłbym Nazario i Henry'ego, a być może także Suareza i Ibrę.
0
@DaPi wszystko się losuje, czasem po prostu losują 1/2 i 1/4 od razu.Nigdy nie jest ściśle określone że winner 1 gra z winner 2
3
Barcelona 1-4
Sevilla 2-3
Atletico 0-1
Halo, Real?
0
@VenoM gdzieś te savy muszą być w trakcie wykonania, jeśli są w trakcie gry. Skopiuj gdzieś indziej, zmień nazwę i tyle. No chyba że po prostu opcja zapisu nie działa.
1
@Yosemite Henry to został okradziony ze Złotej Piłki czy FIFA POTY i to tak kilka razy.
- 2003 przegrał z Nedvedem i Zidanem (2 i 2)
- 2004 przegrał z Szewczenko i Ronaldinho(4 jeszcze za Deco i R10 i 2)
- 2005 przegrał dwa razy z Ronaldinho(4 jeszcze za Gerrardem i Lampardem i 4 za Lampardem i Eto'o)
-2006 przegrał dwa razy z Cannavaro(3 jeszcze za Buffonem i 4 za Zidanem i R10)
A w każdym z tych sezonów indywidualnie pod względem liczb, to nikt nie miał podjazdu, W zasadzie przez cały czas 1 (G+A) na mecz
2
@Yosemite ja bym chciał zwrócić uwagę na to, co zrobił Cannavaro. Stoper, przy korzystnym wyniku naciska Podolskiego i odbiera piłkę rozpoczynając kontrę. W 120 minucie taki sprint, i to wykonany przez prawie 33latka
0
@sintesox Największymi wygranymi są Araujo i Mingueza. Jeden stał się liderem obrony, a drugi kimś w stylu Nacho(za słaby na pierwszy skład, ale idealny do roli zmiennika, gdyż obskoczy kilka pozycji)
2
@Khajio Pavard, Arthur, Osimhen
A niedoceniane perełki:
Caqueret, Verschaeren, Pedro Goncalves
0
@mrboom Tu może być problem nawet z grą w LE.
0
@VenoM I nadal trochę jest. Zdarza mu się za dużo dryblować i podobnie jak Francuzowi brakuje mu chłodnej głowy. Największym atutem Dembele jest szybkość, więc bardziej pasuje do kontrataków, a tym samym stylu gry Mourinho.
0
@VenoM Dembele byłby kozakiem ale u Mourinho
0
@Granto zagrał słabo, ale w odniesieniu do występu Semedo z Bayernem to genialnie.
2
@Quavosk 6/10, mniej więcej wyjściowa nota. Gramy tak jak można było oczekiwać.
0
@icon3520 jak gry i grafika -> jak najlepsza karta graficzna
0
@icon3520 W tej cenie idzie złożyć coś znacznie lepszego. Jeśli nie potrzebujesz komputera na teraz i już, to się wstrzymaj,aż dostępność rtxów 3 generacji będzie lepsza. Jak będziesz chciał, mogę Ci coś złożyć w podobnej cenie. Po prostu przy zamówieniu wybierz opcję montażu(chyba 100 zł), a i tak zyskasz, zarówno na wydajności jak i na zasobności portfela.
Natomiast z tych 2 to w zależności od potrzeb. Do gier zestaw z Intelem, do codziennego użytku AMD.
1
@Dembouz1899 Stoch i sezon 17/18, gdyby nie pogoda wygrałby wszystko co było do zdobycia. Tak tylko perfekcyjny TCS, złoto olimpijskie i KK.
0
@koksik2700 @ErlingHaaland
2
Chyba nie ma drugiej drużyny której piłka przeszkadza tak bardzo, jak Juventusowi Pirlo. Bezproduktywni, a do tego jeszcze strzelili sobie bramkę.
1
Ah shit, here we go again
4
Moim zdaniem, dopóki w klubie będą Pique, Busquets, Alba i Messi, Xavi nie zostanie trenerem Barcy. Budowę nowej drużyny należy zacząć od pozbycia się tej generacji i każdy chyba coraz bardziej to dostrzega. Zawodnicy są wypaleni, a do tego są sporym obciążeniem budżetu.
1
@fcbarcafan19 Sevilla to dla mnie kandydat na czarnego konia całych rozgrywek. Są w stanie powalczyć z każdym, do tego od początku roku świetna dyspozycja i kapitalne wzmocnienie w postaci Papu Gomeza.
1
@fcbarcafan19 śmierdzi remisem
1
@Encore Z Lengleta Valverde zrobił najlepszego stopera La Ligi. To nadal kadra Top 5 na świecie. Zestaw ją sobie z wczorajszym składem PSG. W niczym nie ustępuje, może jest nawet nieco silniejsza.
1
@Kamiloza91 Do końca sezonu niech ma czas, a potem się zobaczy. Nawet jak przegrają wszystko w marcu, to będą jeszcze mecze z Atletico czy Realem. One wskażą czy projekt Koemana zmierza w jakimkolwiek kierunku, czy po prostu osiągnął sufit którego nie przebije.
8
Ahh Pique... Jakbyś zajął się kryciem kogokolwiek przy bramce na 1:1 czy 3:1 to miałoby to chyba lepszy skutek niż wydzieranie się na kolegów z drużyny.