0

@norbi77 No ale jednak, tak słabej kadry jak ta Realu to dawno nie widziałem. Tak naprawdę 12 zawodników z pola + Chust i brak 6 obróńców którzy nominalnie byliby na dzisiaj podstawowym wyborem. Aż tak osłabieni jeszcze nie byliśmy, chyba można to zestawić tylko z Liverpoolem. A Real wygląda znacznie lepiej niż The Reds.

0

@Pawlak1992 Iniesta

0

@Pawlak1992 Stoichkov

0

@Pawlak1992 Cruyff

0

@mr_robot nie dostanie, z całym szacunkiem ale choćby bramka Taremiego ładniejsza.

2

@Pawlak1992 Kluivert

0

@Pawlak1992 Belleti

0

@MarioVeB! 3 punkty w meczach bezpośrednich są warte 6, szczególnie w tak wyrównanym sezonie. Wygrywasz, zdobywasz 3, a bezpośredni konkurent nie. W dodatku przy równej liczbie punktów liczą się mecze bezpośrednie.

0

@LeoMessi1994 może Fernando Redondo. Niby defensywny pomocnik, ale całkiem szybki z inklinacjami ofensywnymi i świetnym dryblingiem.

0

@xDoMinO26x No ale to wciąż podobna półka co mecze na Anfield czy w Rzymie. Chyba jednak wygodniej grać u siebie bez kibiców, niż na wyjazdach przy pełnym stadionie. Valverde gorszy? Chyba tylko w stylu gry, wygrał dwa mistrzostwa w cuglach, w dodatku jedno z dominatorem Europy i niemal bez porażki. Śmiem twierdzić, że z Ernesto na ławce wygralibyśmy mistrzostwo rok temu, a i w tym sezonie mieli kilka punktów więcej.
@Arczek2001 Nigdzie nie napisałem, że to jest zły sezon. Ale trzeba zwrócić uwagę, że Koeman odstaje w bezpośrednich starciach od topowych trenerów - z Zidanem, Simeone i Pochettino 1 punkt w 5 meczach, w dodatku i tak na rękę rywala. Nie widać poprawy w tym aspekcie i to jest problem, bo Real i Atletico już na start ligi mają przewagę.

5

@xDoMinO26x Mecze u siebie z poważnymi przeciwnikami w CL: 2
Liczba punktów: 0
Bilans bramek: 1-7

Tak źle u siebie to nie graliśmy od 20 lat. Jasne, na + to że szuka rozwiązań taktycznych i wprowadza młodych, ale wciąż Barca to drużyna powiedzmy TOP 20 w Europie albo i wyżej. Jednak w meczach z tymi najlepszymi zespołami bezradność była momentami porażająca.

0

@jeyx77x Messi w roli kapitana:
1x La Liga
1x SH
-przegrane w każdym finale, w jakim brał udział poza SH w 2018 roku (2x Copa America, MŚ, CdR, SH)
Do tego Anfield, Bayern, a w tym sezonie także mecze z Juve czy PSG.

Barca posypała się mentalnie od odejścia Mascherano, ale Iniestę było stać wyjść do kibiców i przeprosić za mecz z Romą, Messiego nie.

1

@jeyx77x No ale fizycznie w wielu meczach wyglądaliśmy znacznie lepiej od rywala. Choćby w El Clasico, gdzie z każdą minutą Real gasł(co zrozumiałe, bo w koncu oszczędzali trochę sił na Liverpool). Z Juve również nasza przewaga w drugiej połowy rosła. I chyba tylko dwumeczu z PSG nie wytrzymaliśmy fizycznie,choć w rewanżu mogłoby być inaczej, gdyby Messi wykorzystał karnego. A w pierwszej połowie Barca zajechała PSG, jak nas Bayern rok temu.

Drużynie brakuje mentalności i lidera w szatni. Jeśli nie uda się takiego kupić, musi zostać nim trener. A Koeman nie ma ani doświadczenia na tym topowym poziomie, ani osiągnięć. Moim zdaniem jutrzejszy finał jest meczem o posadę Holendra. Jeśli znowu grając ważny mecz, drużyna zawiedzie, nie widzę szansy na zmianę w przyszłym sezonie. Jasne jesteśmy w momencie przebudowy, ale to jednak tylko Athletic Bilbao.

0

@PatrychoO tylko że Bayern nie potrzebuje przebudowy. Zabrakło im szerszej kadry, a za rok będzie jeszcze gorzej. Odchodzi Alaba, robi się dziura w środku obrony i nawet Upamecano tego nie załata , gdyż odchodzi też Boateng. Co więcej, jak się spojrzy na drugą linię to wygląda to słabo. 0 możliwości manewru. Kimmich, Goretzka a ich zmiennicy to wiecznie kontuzjowany Tolisso, Roca i "napastnik" Javi Martinez... Nie załatano dziury po Thiago, i teraz Bayern powinien się zająć kolejnymi lukami, a nie wymianą kadry. Zaczyna tam być wielki bałagan, nikt nie wie kto ma władzę, kto ma przeprowadzać transfery, a czeka ich jeszcze zmiana trenera.

1

@kubix05 Nie, ale wychowałem się na czymś podobnym - Eurogole na Eurosporcie. Piękne czasy.

0

@KapiFCB No konkretny skrzydłowy to i konkretna cena. Ale myślę że w obliczu gry w LE Mane czy Sancho mogą zmienić klub w kolejnym okienku za jakieś 60-80 milionów.

0

@lucas/catalan Son, Sancho, Rashford, Mane

0

@Derean Bayern oddał ponad 30 strzałów, my 18. Ale wynik ten zawyża 2 połowa i szczególnie końcówka kiedy Real bronił wyniku. W 1 połowach(strzały/celne):
Bayern 15/6
Barca 6/1
Bayern miał na 9 Choupo-Motinga my Griezmanna czy Dembele. Myślę że Flick wziąłby ich z pocałowaniem ręki na 9. Po prostu zamiast na główkę to wrzucaliby po ziemi. Tylko taktykę trzeba dopasować do swojego składu i rywala.

0

@michal26 gol z tyłka był po wolnym, kiedy Vinícius ruszał do kontry z własnej połowy, nie mając nikogo przed sobą. Do tego kolejne 2 czy 3 podobne akcje na czele z słupkiem Fede.

0

@Vellrod te 5 metrów nie zrobiłoby dużej różnicy, a jednak za plecami nie byłoby tyle miejsca. Tak piłkarze Real nie musieli nawet pilnować linii spalonego, bo wyznaczała ją połowa.
@tbas często po meczach Realu na Rambli słychać, że tylko klaszcze i gra na wrzutki. Cóż dziś pokazał kunszt trenerski i elastyczność taktyczną pod kątem dopasowania gry do rywala, jakiej u nas dawno nie było.

1

Sędzia sędzią, ale prawdziwym winnym porażki jest Koeman. Przegrał ten mecz taktycznie. Linia obrony była ustawiona za wysoko, a co za tym idzie Real miał mnóstwo miejsca na kontrataki. Tak oto między bajki można wrzucić wszystkie teorie o tym, że Zidane taktycznie odstaje. Dziś wygrał pojedynek trenerski i dlatego wynik jest na korzyść Realu.

PS: Messi w dzisiejszej dyspozycji to z tego karnego na Dembele kopnąłby w Courtoisa.

4

Sędzia sędzią, ale prawdziwym winnym porażki jest Koeman. Przegrał ten mecz taktycznie. Linia obrony była ustawiona za wysoko, a co za tym idzie Real miał mnóstwo miejsca na kontrataki. Tak oto między bajki można wrzucić wszystkie teorie o tym, że Zidane taktycznie odstaje. Dziś wygrał pojedynek trenerski i dlatego wynik jest na korzyść Realu.

PS: Messi w dzisiejszej dyspozycji to z tego karnego na Dembele kopnąłby w Courtoisa.

1

@xBoMBoWiECx Sancho, bo notuje 3 takie sezony jak Dembele jeden.

0

@Encore Muller, Lewy, Gnabry

1

@Pawelsky Będą grali u siebie, w Budapeszcie. Dwa mecze, oba wygrane po 2-0.

0

@Granto Od pewnego czasu najważniejsze są boki obrony. Kiedy Barca świeciła triumfy to na prawej stronie śmigał Alves. W Bayernie byli Lahm i Alaba oraz Kimmich i Davies. Podobnie Liverpool gdzie zarówno TAA jak i Robertson mieli świetny sezon. No i Real czyli Carvajal i Marcelo. To nie jest przypadek, że nie mogli nic wygrać z Arbeloą... W tym sezonie jest podobnie, Mendy wskoczył na najwyższy światowy poziom, a Vazquez godnie zastępuje Carvajala

0

Ten Liverpool gra jeszcze bardziej beznadziejnie w ćwierćfinale niż Barca Setiena

0

@FC1899Barca Ale Ty wiesz ze obecnie gramy 3-4-1-2? Puszczanie na wahadło Neymara i Dembele to samobójstwo. Od biedy można dać jednego z nich, ale nie obu. Do tego ustawienia należy znaleźć 9 i lewonożnego stopera. A Brazylijczyk nie nadaje się na żadną z tych pozycji. Dopóki w klubie będzie Messi, nie ma dla niego miejsca w pierwszym składzie.

0

@Colon Kagawa, Gotze i żeby nie szukać daleko Coutinho

0

@matirix20 Rashford, Mbappe, Son. Ogólnie profil lewoskrzydłowego, który da radę również na szpicy. Zawodnik pełniący rolę podobną do tej jaką mieli Villa czy Henry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?