Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chakalaka Raczej poza tarczę. Protesty przykryły problemy z epidemią, a taki cel przyświecał Kaczyńskiemu. Mógł przecież odgrzebać ustawę antyaborcyjną w każdej chwili. Dlaczego akurat teraz?
0
@jeyx77x Tylko że Calciopoli to był fake. Morratti nie mógł pokonać Juventusu, więc wykorzystał jakieś taśmy i zrzucił ich z ligi. Ale:
A/Nigdy nie udowodniono Juventusowi ustawienia meczów
B/Podobny proceder dotyczył wszystkich klubów we Włoszech(wpływ na delegowanego sędziego), w tym również Interu
1
@Barcelismo Wolność słowa.Znasz takie pojęcie?
0
@KmN raczej każdy laptop podłączysz pod TV przez kabel Hdmi, pytanie tylko co znaczy określenie "ładny". Tona świecidełek, smukłość, czy może coś innego.
0
@BarcaInfo doskonała laurka dla Messiego, Pedriego i Coutinho
5
Mamy VAR. A Lenglet dalej robi Lewandowskiego z Austrią. I tak samo jak wtedy, wszyscy zdziwieni, że gwizdnięto karnego.
0
@Rewolucja123 Gol na 1:0 wynikał z tego nieudolnego pressingu. Alba wyszedł za wysoko do Nacho, zrobiła się dziura na lewej stronie, Lenglet próbował łatać, Pique asekurować Francuza. No ale w tym momencie za Pique wbiegł Fede, a Busquets nie zdążył wkleić się w linię obrony
0
@Grubson06 No po lewo jest spalony, więc nie ma karnego. To wynika z tych klatek
0
@joloskyy jak bramkarz się źle ustawi, to nie strzelą w niego.
0
@joloskyy jakby nie Neto to by się skończyło 1:5
0
@Gaucho nie ma żadnego pomysłu. Jest piła na lewe skrzydło i zobaczymy co z tego będzie. Wchodzi sobie Lucas Vazquez i nakrywa czapką całą Barcelonę
2
Real nie grał w tym sezonie jeszcze z tak beznadziejną drużyną, jaką w drugiej połowie była Barcelona.
0
Ewidentny karny. Ależ bezmyślne zachowanie Lengleta.
1
@MasnyTed Alba też zapomniał że jest lewym obrońcą, a nie skrzydłowym... Od tego wzięły się wszystkie dziury w obronie.
0
@masa11 Winę ponosi Jordi Alba. Pobiegł nie wiadomo gdzie, w związku z czym był spóźniony za Asensio, Lenglet musiał się tam przesunąć, Pique również, a Busquets nie zdążył z asekuracją. No ale to wszystko zaczęło się od wyjścia Alby do Nacho chyba.
0
Real wygląda lepiej. Grają szybciej, dłużej utrzymują się przy piłce, a ich ataki są bardziej zróżnicowane. My gramy piłę do Alby i ten w pole karne. Nic więcej.
0
@vota Ja bym zaczął z Dembele na prawej, Messim w środku, Cou po lewo i na szpicy Fati. Patrząc jak wysoko grała obrona Realu z Szachtarem, szybkie kontrataki mogą pogrążyć drużynę Zidane'a.
1
@mr_robot zamknij centrum, wymień gońca przy królu przeciwnika, roszada w drugą stronę i atak pionami na króla rywala, żeby otworzyć skrzydło i ustawić tam wieże.
1
@patataj ani to, ani to. Pomimo iż protestują słusznie, to jest to woda na młyn dla rządzących. Jeśli braknie respiratorów, szpitali, toTVP będzie miała pożywkę. Że opozycja zamiast wspierać walkę z pandemią, organizuje strajki. Celowo odgrzebali zapomnianą ustawę, kiedy ich poparcie się sypie. Tak nic się nie uda zmienić. PiS ma twardy elektorat, który w 90% popiera zaostrzenie prawa aborcyjnego. A kogoś z nich trzeba odzyskać, aby odebrać tej bandzie nieudaczników władzę. Reasumując, Jarek znowu wszystkich oszukał i wychodzi na swoje.
0
@Cwaniak4 Jakby można było przenieść jednego piłkarza z historii Realu do dzisiejszej Barcelony, wybrałbym Redondo.
0
@joloskyy ile osób masz w szkołach? Setki, w większych placówkach nawet tysiące. Z kolei piłkarze to zwykle zwarta ~30 osobowa grupa. Jasne, oni mają kontakty dalej itp. Ale tak samo jak kasjerka w Biedronce, wykonują swoją pracę. Nie ma możliwości, aby robili to zdalnie. W niższych ligach jest różnie, bo to jest poziom półamatorski i każdy przypadek trzeba traktować indywidualnie. Najgorzej jest w II lidze, bo tam nie ma prawie wgl przychodów. Transmisje, brak kibiców, a to wciąż poziom profesjonalny, w którym grają drużyny od Suwałk po Wrocław.
0
@Croocers Z małym ekranem to iPhone SE 2020, a z Androidów to może Pixel 4a(5,8,ale tylko 14.4 cm długości)
0
Najśmieszniejsze i zarazem najsmutniejsze jest to, że PiS celowo wygrzebał teraz ustawę antyaborcyjną.Odwracając tym samym uwagę od najważniejszych problemów państwa. Gumowy budżet, desperackie szukanie miejsc na szpitale polowe( wizyta Sanepidu na obiekcie Jagielloni)... To wszystko wynika z zaniedbań rządu.
0
@tobiasson92 Właśnie są, tylko u nas w kraju nie potrafią z nich korzystać XD. Analizując dane ze stycznia, lutego można było zauważyć że liczba chorych w takich państwach jak Włochy, Iran była największa,gdy temperatura wahała się między 10-15 stopni, czyli coś jak w Polsce teraz. Sporządzenie jednego wykresu, sprawna analiza i można było podjąć pewne kroki znacznie wcześniej.A tymczasem u nas zrobiono wszystko źle. Chociażby po co otwierano szkoły, skoro zdalna edukacja względnie się sprawdziła? Można było zostawić je tylko dla klas 1-3, i utrzymywać przy życiu gospodarkę. Teraz jesteśmy na drodze do nikąd. Już brakuje szpitali i sprzętu, zaraz będzie pospolite ruszenie, żeby tylko znaleźć personel medyczny.
6
@NeroTFP Co jak co, ale mam wrażenie że Lech był jak dotąd najlepszym prezydentem IIIRP. Stosunkowo mało skandali, aktywny w polityce zagranicznej. Myślę, że bez dwóch zdań wygrałby z Komorowskim.
0
Jakby Lech umiał bronić wrzutki to byłaby drużyna na LM.
0
@Brashearr A jak nie wyjdą z grupy?
A awans wcale nie przyjdzie im na tacy. Inter może im zagrozić w każdych warunkach, a lot na Ukrainę dla Realu będzie prawdziwą ścieżka zdrowia. Właśnie, zdrowie. Kilku chorych w drużynie, i mogą zrobić się problemy. Teraz klasyk, potem wyjazd do Gladbach, wciąż nie wiadomo co z Ramosem...
0
@Gwyn Poza iPhoneami, to najlepszym wyborem byłby OnePlus 8t. Nakładka na Androida od OP jest znacznie lżejsza niż ta Samsunga, Xiaomi czy Huaweia. Wersja 128 GB kosztuje 2800. Myślę że na pewno ten sprzęt dałby radę ~3 lata.
3
@Brashearr Dostali 3:0 u siebie do przerwy od drużyny, która grała w połowie juniorami, bo trzon drużyny miał covid...
0
@Messiah10 Ma klauzulę między 70 a 80 milionów, nie pamiętam dokładnie ile