0

@LS z pola bramkowego i z rzutu karnego za 1, z pola karnego i rzutu wolnego za 2, zza pola karnego za 3, a zza połowy za 5

0

@Messibestplayerintheworld
2010: Wyspa Tajemnic, Incepcja
2011: Sherlock Holmes:Gra Cieni(i część pierwsza z 2009, moim zdaniem lepsza), Nietykalni
2012: Django
2013: Labirynt,Iluzja, Wyścig
2014: Bogowie
2016: Przełęcz Ocalonych, Contratiempo
2019: LeMans '66

Wszystkie myślę warte obejrzenia, jednak gdybym miał wybrać 3, to byłyby to Wyspa Tajemnic, Wyścig i LeMans 66

0

@Herato dużo można dopasować, choćby Lampard

0

@don'T.R.I.P.e No to chyba jedyna możliwość żeby umieszczać bloki na dużych wysokościach. Ale pytanie czy byliby w stanie utrzymywać aż tak dobrą wydajność a co więcej jak przeskoczyli kwestie logistyczne. W końcu surowce na tak duży projekt trzeba by było dostarczać z całego kraju. Jedyna opcja to transport wzdłuż Nilu, co jednak nie zawsze było możliwe. Można zatem założyć że zdarzały się przerwy wynikające z braku materiałów, co jeszcze bardziej ogranicza czas jaki mieli Egipcjanie.

1

@Majkel34 @don'T.R.I.P.e
Piramida Cheopsa ma około 2,3 miliona bloków - oznacza to że aby wybudować ją przez 20 lat, należalo kłaść jeden co jakieś 4,5 minuty. To przy dzisiejszej technologii byłoby trudne, a co dopiero 4,5 tysiąca lat temu. Już nie wspominając o tym, że te bloki trzeba przetransportować... A do tego dochodzą przecież problemy z utrzymaniem wydajności,czy wzrostem wysokości. A aby ludzie postawili coś wyższego, trzeba było czekać ponad 3800 lat

1

@Kubix93 jak odbierałem prawko przeszło rok temu to wyglądało to w taki sposób :
1)Po zdaniu czekasz około 2 tygodnie
2)Dostajesz smsa że masz do odbioru
3)Umawiasz się na odbiór w urzędzie
4)W wyznaczonym terminie przychodzisz do urzędu, podpisujesz co trzeba i płacisz 100 za odbiór
5)Dopóki nie odbierzesz prawka to legalnie nie możesz jeździć, jak Cię złapią to jest chyba 100-200 mandatu

Ogólnie to całkiem sprawnie działa, gorzej z rejestracją auta.

0

@jeyx77x to tak.
Młodsi:
Owen(22 lata, ale skończone w grudniu, a nie w czerwcu)
Ronaldo Nazario(21)
Starsi:
Stanley Matthews(41)

1

@AntekGriezmann zwykłą

0

@Encore Messi zawsze z biegiem rozgrywek trochę przygasa. Z reguły we wrześniu, styczniu, gdy ma trochę odpoczynku wczesniej wygląda wybitnie. I w turniejach reprezentacyjnych jest podobnie. Trzeba lepiej gospodarować jego siłami i to jest główne wyzwanie dla trenerów na najbliższe lata-przekonać Argentyńczyka do odpoczynku

0

@macio_944 ale w Realu to przynajmniej cokolwiek trafiało na głowę, a nasi "wahadłowi" to by nawet nie trafili w wielki łeb Maguire'a

0

@geass tak bo chłop ma większe jaja niż wszyscy amigosi razem wzięci. Przydałby się ktoś taki w szatni

0

@Transu96 Collection Booka, w stylu albumów z naklejkami Panini i powrotu do Gameplaya z 12-15

0

@macio_944 PiS może wygrać z każdym, bo to on ustala reguły gry.

0

@Encore mają szansę być nową Argentyną

0

@amanter tylko jakaś kosmiczna forma Lewandowskiego/Ronaldo, strzelających do listopada 30 bramek może odebrać Messiemu ZP

0

@tristan87 dla mnie:
Donnarumma
Chiellini-Bonucci-Maguire
Walker-Hojbjerg-Pedri-Shaw
Chiesa-Schick-Sterling

Nawet sporo się pokrywa

1

Messi tragiczny mecz, ale w roli najlepszego piłkarza Argentyny świetnie zastąpił go Lodi

PS: To naprawdę niezrozumiałe, że taki piłkarz jak De Paul wciąż jeszcze gra w Udinese.

0

@Roobo w fazie pucharowej MŚ 2014 zdecydowanie najlepszy razem z Mascherano

2

Gdyby Di Maria był zdrowy na finał MŚ...

1

@Kurkmen z małych telefonów na Androidzie to jest w zasadzie tylko to:
https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/smartfon-asus-zenfone-8-5g-8-128gb-czarny?utm_source=Ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=427948&utm_campaign=2021-07&utm_term=Smartfony&ceneo_spo=false

Jeśli nie potrzebujesz telefonu na gwałt, to czekaj na obniżkę, myślę że w okolicach listopada spokojnie znajdziesz za 2,3-2,5k

1

@FC1899Barca
Większość by się powtórzyła, więc poszukałem innych:
Neymar do Barcy
Aguero do City
Dani Alves do Barcy

Pogba do United
Kepa do Chelsea
Torres do Chelsea

0

@Nerazzurro dałbym Ramosa wyżej i jednak Casillas Top 1.Na drugim miejscu myślę że dałbym Neuera, Buffon przy ich osiągnięciach wypada gorzej.

0

@macio_944 pierwszy raz Argentyna nie jest faworytem. W 2007 Brazylia grała rezerwami, z Chile to wiadomo, natomiast z Niemcami - cóż to był pierwszy finał jaki drużyna z Europy wygrała z drużyną z Ameryki i niewątpliwie miejsce rozegrania finału było ich atutem. Oby teraz było inaczej.

0

@adambądkowski93 to zawsze trudny teren, pewnie sztuczna murawa dlatego może być ciężko

0

@IbrahimAfellay moim zdaniem to jednak zupełnie inna liga niż Kjaer czy Chiellini

1

@fcbarcafan19 nie no gdzie, oni są jeszcze głupsi... Przecież nie mogą Cię ukarać za nim tego nie przyjmiesz, więc po prostu się wyprowadzasz z kraju i nic nie mogą zrobić. Wyobrażam sobie jak proszą prezydenta USA o ekstradycję przewodniczącego ONZ, za to że został przewodniczącym ONZ XD

0

@Wiktoria13 potrzebują tylko lewego obrońcy z prawdziwego zdarzenia, i nie widzę nikogo kto mógłby zabrać im LM

0

@DonMatteo901 tylko to nie jest problem Polski, a ogólnie szerszy. Nikt nie ma pełnych uprawnień do kontroli (nie wiadomo czy to robi Watykan, czy Państwo),więc w konsekwencji nikt nic nie robi...

2

@DonMatteo901 i ten rzut wolny Pirlo...

1

@Yosemite no ale tak wygląda życie. Jeśli byłeś w czymś najlepszy, wyrozniałeś się na tle konkurencji to wymagania rosną. Wystarczy spojrzeć na takiego Cristiano. Jego słaby sezon jest równoważny z najlepszym sezonem Mbappe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?