1

@AntekGriezmann ale to byłaby historia, jak Mistrz Świata spadłby do pierwszej ligi

1

@amanter mało grał, to przyda mu się przed sezonem

0

@zadafcb tak samo San Marino w strzelectwie

1

@doc więcej partii jednak przegrał, ale na turniej kandydatów są duże szanse. Wystarczy być w 3, a nikt poza Magnusem nie będzie faworytem z Dudą

1

@ranger3120 to tak jak byś biegł na 100m z Boltem. Nieważne jak wybitny będziesz, on będzie lepszy. Możesz liczyć że nie będzie miał swojego dnia. Na tym turnieju Magnus miał łatwiejszych przeciwników a i bardziej się męczył ale to nie musi mieć znaczenia. 70%-30% na Magnusa

0

@michal26 Brazylia nie ma chyba możliwości zajęcia 4 miejsca, jak Francja wygra to ich przeskoczy, a jak nie to 3W do 2 u Argentyny

0

@Pawelec7 Francja już out, będzie Argentyna z 4 miejsca. Z każdym będzie ciężko. Ale byle nie USA/Rosja, mogą nas zajechać fizycznie.

0

@LeoMessiah tak. Jest darmowa komunikacja miejska w formie zastępczej. Ewentualnie po przejściu na emeryturę kierować ludzi na jakiś specjalny egzamin, bo żadne badania nie sprawdza czy wciąż reagujesz wystarczająco szybko.

A co do praw wyborczych to nie.

1

@LeoMessiah nie, jeśli uznasz ze coś Ci nie odpowiada zawsze możesz to zmienić. Nie wybierasz sobie czasu, ani miejsca w którym się urodzisz. Jeśli dla kogoś tradycją jest przekazywanie wiary z pokolenia na pokolenie to trzeba to uszanować. A jesli uznasz, że się z tym potem nie zgadzasz zawsze możesz zmienić.

0

@Kwiatek67 szkoda tylko że taktycznie to mógłby sobie nie poradzić w Ekstraklasie. To jak wyglądaliśmy w I połowie wyjazdowego klasyku czy II połowie meczu u siebie z PSG woła o pomstę do nieba. A na wyróżnienie zasługuje także granie na 0-0 z Atletico, gdzie należało koniecznie wygrać aby mieć szanse na tytuł.

0

@masterandservant mecz u siebie w LM

2

@Wossi61FCB
1) Atletico,Barca,Real
2) City,United, Chelsea
3) Bayern, BVB, Leverkusen
4) Inter, Atalanta, Milan
5) PSG, Monaco, Marsylia
6) Raków, Legia, Piast
7) United, City, Bayern, Chelsea

0

@SkilledHydra16 Polska - Portugalia, nie pada gol po strzale Sanchesa

0

@FCBKUBANO po prostu Amerykanie kosmos grają

0

@Encore ale 4 mocniejsze drużyny są w drugiej grupie i jeśli chcemy zdobyć medal to trzeba zagrać dwa poziomy wyżej

0

Oby nasi siatkarze nie okazali się na IO taką drużyną jak Francja na Euro. Wiele jest wspólnych czynników. Obie drużyny to obecni Mistrzowie Świata, wielcy faworyci. W dodatku wzmocnieni jednym z najlepszych graczy swiata(u nas Leon, we Francji Benzema). Śmiało można uznać że obie reprezentacje na tych turniejach są kadrowo najsilniejsi w swojej historii.

0

@Pilka_jest_okragla gdyby zlota pilka miała być za momenty to zwycięzcą mógłby zostać tylko Donnarumma.

1

@PatrychoO turkusowa 10/11

0

@Panpiwkarz Kozłowski powinien być półkę wyżej niż Zieliński. Piątkowski z Salzburga ma tylko krok do Lipska.
No i są jeszcze skrzydłowi : Musiałowski, Zalewski przecierają sobie szlaki za granicą a i w Ekstraklasie jest choćby Kamiński

0

@DonMatteo901 Wyjmij z Barcy Messiego, z Realu Modricia i Benzemę co nastąpi w przeciągu najbliższych kilku lat i wcale nie jestem przekonany, że Lille, Monaco czy Lyon nie mogły by postawić się tym drużynom. Być może na 10 spotkań, Barca i Real wygrałyby więcej, ale bez tych graczy LL nie będzie miała gwiazd, aby przyciągać widzów i sponsorów. A w PSG masz Neymara czy Donnarummę, znacznie silniejszych medialnie niż Depay i De Jong, a to może sprawić, że neutralni kibice zamiast odpalić mecz LaLigi do kolacji, wybiorą jednak mecz ligi francuskiej.

0

@AntekGriezmann opchną jakiegoś Draxlera do Kataru za całą sumkę

0

@DonMatteo901 ciekawie się robi w LL bo zaraz liga będzie słabsza niż Ligue 1

3

@AntekGriezmann Tylko na zdjęciu D są piłkarze Barcelony

2

@MesQueUnClub96 Diego Maradona w meczu z Anglią.Dowolna bramka.

5

@AdiKingu96 PSG zaczyna przypominać stary Real Madryt. Co rok ściągają gwiazdy, a potem i dupa w LM.

4

@matirix20 wiem że był kozakiem w FMie

0

@Herato Bo przez długi czas był zakaz występów dla profesjonalnych piłkarzy. W związku z czym na IO dominowały kraje bloku wschodniego - tam piłkarze byli oficjalnie górnikami czy żołnierzami a wynagrodzenie piłkarskie było premią do pensji w zawodzie(w którym oczywiście nikt nie uczestniczył). Zakaz ten zniesiono i wprowadzono ograniczenie wiekowe-maksymalnie 3 graczy powyżej 23 roku życia.

Myslę że taki stan rzeczy ma sens, aczkolwiek jeśli planuje się zrobić MŚ i Euro co 2 lata, to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłoby, aby IO byly dla wszystkich.

1

@FC1899Barca patrząc na Legię, Raków czy Piasta zaczynam się jarać Ekstraklasą. A wciąż nie można zapominać o Lechu... To może być świetny sezon

4

@Criss18Barca Hazard powinien trafić do nas zamiast Dembele w 2017,a tak chłop przegapił swój prime. Wszyscy by na tym zyskali

0

@LeoMessi1994 a nuta od Coca-Coli była jeszcze lepsza... Wspaniały klimat miał tamten turniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?