1

@SamuraJack pasuje holenderska myśl szkoleniowa i DNA Barcy u De Boera.

0

@Cobra303 Antiga. Nie byliśmy faworytami do zlota w 2014, a na IO bylismy w trakcie wymiany pokoleniowej

0

I to jest to samo co było z Francją na IO. Wydarli nam kluczowego seta i się posypało. Sportowo jesteśmy najlepsi na świecie. Mamy Semeniuka, Śliwkę i Kaczmarka, 3 najlepszych graczy LM w lodówce. Ale mentalnie coś nie dojeżdża. Tym przełomowym meczem było chyba spotkanie ze Słowenią w 2019 roku.

PS: Spoiler co wydarzy się z PSG

0

@michaleu Lille z dobrym trenerem - mistrzostwo
Lille bez trenera - ...

0

@Mizander tylko dlatego że bramki na wyjeździe od tego sezonu nie liczą się podwójnie.

0

To dlatego Lewandowski czekał do 60 z bramką bo by mu Nagelsmann nie dał pograć.

0

@Kwasiak98 za złe możemy mieć mu tylko z Romą... W rewanżu z Liverpoolem mieliśmy więcej sytuacji, a bramek 0... Chyba że do własnej bramki.

0

@Gonzo349 Kędziora jest podstawowym PO drużyny grającej w LM. To więcej niż solidny poziom

0

@Dundersztyc to było odwołanie do słów Morawieckiego ;)

0

@tomek8756 to dlatego że u nas jest dużo rolników, a rolnicy się cieszą gdy rosną ceny.

0

@patrykzmc2000 postawmy na Minguezę i za dwa lata to będzie poziom Holendra. W dodatku bez Raioli, bez chorych wymagań i z klubem w sercu.

1

@Ying No nie powiem ze tamtejsza Valencia, Atletico czy Sevilla były mocniejsze niż Lipsk i BVB. Tak naprawdę tylko Real był poważnym przeciwnikiem.

4

@Kusco15 po prostu boją się starcia z wielką Legią

1

@Barca1992 nie. Ale trenera mają lepszego i w dwumeczu postawiłbym na Milan.

0

@Vebrol dla kibica Arsenalu to kolejny tydzień w biurze

2

@igor69 mi wyszło 50%. Albo wygrają albo nie

0

@Rewolucja123 Valverde by wygrał mistrzostwo z tym składem węgla i papy. Potrafił wyciskać punkty do granic możliwości.

4

@tristan87 za to mogliby im tylko film zdjąć, nie cały kanał. Pewnie jakaś kwestia licencyjna.

0

@FC1899Barca BVB finansowo wyżej, Lipsk to również grupa A bo stoi za nimi potężny koncern. Także obie drużyny dałbym do grupy B, cała reszta ok.

0

@Dembouz1899 Ale oni zremisowali z Club Brugge. W zeszłym roku United odpadło z LM, bo stracili punkty z Basaksehirem... Łatwo wyobrazić sobie scenariusz, gdzie PSG wygrywa z Lipskiem u siebie 3 czy 4 bramkami, ale przegrywa w Niemczech po wyrównanym meczu. Wtedy bilans bramek nie ma znaczenia, bo liczą się punkty. A PSG jest na razie dwa w plecy.

0

@Bisz ale na własne ryzyko. Poza tym to nie był finał LM czy El Clasico a pierwszy mecz grupowy.

0

Warto było znieść wczorajszy mecz aby doczekać czasów kiedy PSG jest ciśnięte przez Club Brugge

0

@pinasmeister No sporo gram na orliku i nadal mam poczucie, że jeśli pada bramka po mojej stracie, to pada przez mój błąd.

2

Sztab medyczny jest odpowiedzialny za długi powrót Fatiego czy wieczne problemy Dembele, ale te kontuzje to wina zarządzania kadrą przez Koemana. Pedri zajechany, więc było kwestią czasu kiedy coś mu strzeli. Alba chory, więc ryzyko kontuzji znacznie większe. I tak podziw że wytrzymał aż tak długo.

0

@Transu96 Koeman prędzej wystawi randoma z La Rambli niż Pucia

0

Jak na Barcę to i tak super wynik. Kilka lat temu to 100 nie przekraczaliśmy

0

@ElKamil Bo ich czas się skończył. Trzeba odsunąć od składu starą gwardię i ogrywać młodych. Nie stać nas na uzupełnienie kadry w trybie natychmiastowym. Jestem w stanie wyobrazić sobie scenariusz gdy na koniec kariery tych graczy przychodzi Xavi, a Pique czy Busquets pełnią taką rolę jak Xavi u Enrique - zmiennik z wielkim posłuchem w szatni i łącznik między trenerem a zawodnikami

3

A kto wystawia chorego zawodnika do gry? Uraz Alby to w większości zasługa Koemana... W poprzednim sezonie, Pique i Araujo wrócili za wcześnie i dlatego kolejna przerwa. Granie Pedrim po raz 1544956442 w przeciągu sezonu aż prosi się o jakiś uraz mięśniowy i zahamowanie kariery. Z tym problemy mieli Messi czy Iniesta, a dziś trzeba zadbać żeby nie spotkało to Pedriego, Gaviego czy inne złote dziecko La Masii.

Oj Ronald, Ronald... Chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie.

0

@AmigoBlancos Koeman nie dojeżdża taktycznie. Jeśli nie masz materiału ludzkiego, musisz odrobić pomysłem. A wystarczy spojrzeć na zeszły sezon. Kadra Barcy była znacznie mocniejsza a u siebie same kompromitacje... Łatwo przewidzieć że w tym roku może być tylko gorzej.

0

@Cule1234 Roberto PO Dest LO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?