Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944 to nie pech że mamy problemy z kontuzjami. To wina sztabu medycznego. Aguero wrócił do gry 2 tygodnie temu, nie grał pół roku w piłkę. Można było spokojnie zbadać go też i na serce. Fatiemu łąkotki składali półtora roku, Pedriemu pozwolili grać za wcześnie i dodatkowe dwa miesiące przerwy. Zmieniliśmy Koemana, nie chcąc psuć karier młodym zawodnikom. Ale trzeba zrobić to samo ze sztabem medycznym.
0
@Emhyr 33 lata, swoje już w piłce osiągnął. A każdy trening, każdy mecz może się wiązać z ryzykowaniem życia. Smutny koniec kariery jednego z najlepszych napastników ostatniej dekady.
0
@Tuc Walker za TAA
0
@Momals11 Suarez, Lewandowski spokojnie wyżej.
3
@arkasath masz mnie, przeczytałem Alves
1
Arsenal zaraz w Top 4 będzie. A początek sezonu mieli spektakularny.
0
@Momals11 po to go Pochettino forsuje, że jak nie zagra to się obrazi
0
@Majkel12 najbardziej symptomatyczne jest jednak to, że nawet w swoich klubach nie dają najwięcej. W United jest Bruno, w PSG Mbappe.
0
@kuz No jeszcze są Ci co grają w PSG... A tak na serio, to nam brakuje w drugiej linii kogoś kto doda agresji, będzie zarządzał pressingiem itd. Pedri, Gavi czy De Jong mogą rozgrywać piłeczkę, no ale fizycznie będą odstawać. A obecnie w drugiej linii jest potrzebny ktoś właśnie w takim stylu. Real ma Casemiro, Bayern Goretzkę a nawet można by Kante podciągnąć, bo Francuz zabiega zawsze wszystkich. Tymczasem u nas Sergio Busquets.
0
@barcowy1899 masz w składzie Messiego i Neymara którzy łącznie zrobią z 15 km w meczu. Stojanov i liczenie że mecze w Ligue1 same się wygrają, bo PSG ma droższa kadrę niż cała liga.
0
Ależ Renato Sanches to jest dzik. Brakuje nam kogoś takiego w drugiej linii
1
@JohnnyBarca może wylądować w Ajaxie. Blind gra z rozrusznikiem serca, no a to też ich były gracz. Wszystko się zgadza. Myślę że byłoby to olbrzymie wzmocnienie dla ekipy ten Haaga.
0
@Pilka_jest_okragla wygrywając Ligę Europy też można się dostać do LM
0
@tomek8756 wojska lądowe i marynarka wojenna straciły jakiekolwiek znaczenie po II wojnie światowej. Już wtedy, w największej bitwie morskiej brało udział więcej samolotów niż okrętów. Już wtedy lotnictwo taktyczne odgrywało kluczową rolę w niemieckiej wojnie błyskawicznej. A nic nie poszło tak bardzo do przodu jak właśnie lotnictwo na przestrzeni ostatnich 80 lat. Pojawiło się wsparcie technologiczne, a na 99% najbardziej innowacyjne maszyny są ukryte w amerykańskich czy rosyjskich okręgach wojskowych.
Obecnie istnienie jakichkolwiek innych formacji wojskowych ma sens tylko na paradach. A że do lotnictwa nie każdy się nadaje, to obowiązkowa służba wojskowa jest bez sensu i nadwyrężałaby niepotrzebnie gospodarkę.
0
@Katalonbar Szansa na absolutny rekord wszech czasów Koemana. Po sezonie 5 przegranych klasyków z rzędu.
0
@Yoshi94 niech jeden boczny obrońca zostaje z tyłu. Szczególnie jeśli z tamtej strony jest duże zagrożenie (patrz Vinícius, Mbappe, Carrasco)
0
Kolejny mecz, gdzie przeciwnik wychodzi kontrami 3 na 3 czy 3 na 2. Było PSG rok temu, Real na wyjeździe a w tym sezonie Atletico. Lemar, Felix i Carrasco robili co chcieli. Dziś kolejna bramka stracona w ten sam sposób. Czy to takie trudne, cofnąć linię obrony i dodać im do pomocy kogoś szybszego?
1
@daniel32778 tylko ze Vinícius jest obecnie w tym samym wieku co Neymar gdy przychodził do Barcy. A jednak ma za sobą znacznie więcej poważnych gier. I chyba ma lepszą mentalność, bardziej nastawioną na sukces.
0
@Djzordon efekt rana ;)
0
Był kiedyś jakiś trener co przegrał 4 kolejne?
0
Jedynym przełomem może być totalna katastrofa i zwolnienie trenera. W każdy innym przypadku dalej marnujemy rok. Destowi który gra wszędzie tylko nie na prawej obronie. Pedriemu, który będzie zajeżdżany do końca. Ale także takim graczom jak Pique, Busi czy Alba którzy wciąż mogą stanowić o sile czołowej drużyny w Europie.
1
@Pampek1994 brak szans to nasza największa szansa - takie mecze rządzą się własnymi prawami
1
Mourinho stracił kiedyś wcześniej 6 bramek w jednym meczu? Nawet z Guardiolą dostawał tylko 5
0
@Encore where Derby Łodzi
0
@konrad1661 wysłałem Ci kod na priv.
0
@konrad1661 Dobra, będę miał czas gdzieś między 13 a 15 to napiszę, całkiem izi to zadanie
0
@konrad1661 w sensie ta tablica ma mieć 10 elementów?
0
@Pawelsky pewnie imieniny siostry
8
Zamiast zbierać hajs na Haalanda to Laporta powinien zbierać na Ten Haaga. Gość kapitalnie pracuje z młodzieżą. Kilka lat temu każdy zachwycał się De Ligtem, De Jongiem i Van De Beekiem. Opuścili Ajax, ale żaden z nich nie zrobił jak na razie tak wielkiej kariery jaką im wróżono. A tymczasem w Amsterdamie pojawili się Gravenberch, Martinez, Timber, Schuurs czy Alvarez. Za każdego z nich zaraz przytulą po kilkadziesiąt milionów. Na największą gwiazdę wyrasta Antony, która sprawił że zapomniano o Ziyech. Natomiast transfery takich graczy jak Haller, Berghuis czy wcześniej Tadić i Blind pokazują że trener ma koncepcję do której potrafi dobrać sobie piłkarzy także w sile wieku. Gdybyśmy wyszli z grupy w LM i dostali Ajax, to mogłoby się skończyć największą kompromitacją w historii.
0
@Roobo ale to samo można powiedzieć o lidze hiszpańskiej. Barcelonę zgniotła Benfica, a Real dostał bęcki od Sheriffa