Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coutinho w tym meczu to Impostor.
0
@CzarnyRycerz Dzisiaj nie, ale przez pryzmat sezonu, to Max stracił więcej punktów z niezależnych od siebie względów.
0
Nicholas Latifi Welcome To Red Bull 2023 Danza Kuduro Remix
2
Nie ma podjazdu Max do Lewisa dzisiaj. Zepsuł start, i tym samym strategię ze startem na miękkich.
0
@BarcaInfo Ten sam Juventus w Serie A traci 7 punktów do LM. Wyszli z grupy LM dlatego że mieli Malmo i Zenit. A ponieważ Chelsea dała ciała w ostatnim meczu w Rosji, to mają pierwsze miejsce. Nie tak dawno dostali od tej Chelsea 4-0...
0
@FC1899Barca i spora część z tych pieniędzy już straciliśmy wymieniając Griezmanna na Luuka
0
@Emhyr tu nie chodzi o wzrost. W piłce można się wybić z każdym wzrostem. Tylko trzeba dopasować taktykę do zawodników. A od odejścia Valverde, żadnej nie było. Co więcej zawsze leżało przygotowanie fizyczne zgodnie z myślą : "Masz piłkę to nie musisz za nią biegać." A potem 10-15 km mniej od rywali.
1
@pax za sytuację w klubie odpowiedzialny jest Laporta. Trzeba było zwolnić Koemana po klęsce na wyjeździe z Benficą, a nie tracić kolejny miesiąc. Bayern jest dla nas za silny, ale być może po miesiącu pracy Xaviego, dalibyśmy radę wygrać z Benficą u siebie.
0
@Benz kolejnego trenera nam Bayern krzyżuje
3
Najbardziej smutne jest to, że gdyby Bayern miał wygrać ten mecz 8-0 to wygrałby 8-0...
0
@TraperWWL jak stworzymy sobie tyle sytuacji co w ostatnich dwóch meczach to będzie problem nawet z Legią wygrać.
0
@FC1899Barca święta się zbliżają. Where godziny dla seniorów?
0
@Emhyr nie rozumiem. Żeby jeździć autem masz obowiązek wyrobić prawo jazdy. Ale jego brak nie powoduje że nie możesz wsiadać do samochodu. Tylko nie możesz go prowadzić. Żeby pracować na wysokościach też musisz mieć specjalne uprawnienia. I tutaj jest to samo. Do pewnych zawodów wymagane jest szczepienie przeciw covidowi, ale brak tego szczepienia nie odbiera Ci żadnych praw obywatelskich, a co najwyżej uniemożliwia pracowanie w jakimś konkretnym zawodzie(tak samo jak na przykład bez prawa jazdy na tira nie możesz pracować jako tirowiec)
1
@Vebrol Juventus
1
Każda neutralizacja jest na korzyść Maxa. Jeśli nie poddadzą się opony, to ciężko będzie wyprzedzić go na tym torze.
1
@Chaoss niżej niż na 3 miejscu nie skończą. A może zaraz kolejna neutralizacja. Poza tym też ciekawe czy twarde opony wytrzymają 40 okrążeń.
0
@Kitek1640 jak masz rozszerzenie z matmy i lecisz na 3-4 to bez żadnej nauki masz powiedzmy w granicach 50% z rozszerzenia.
0
@Volk nie, nowy tor. W każdej chwili może być wielka zadyma, Safety Car i każda przewaga maleje. A kurs niezbyt wysoki.
3
@CuleNaZawsze1899 jak wygra z FL, a Max będzie 2 to wgl są na równo
0
@VamosGirl No jak 90% społeczeństwa jest zaszczepione, to nic dziwnego że większość zgonów jest pośród zaszczepionych. Zwykła relatywistyka. Ale śmiertelność w Irlandii w tym roku jest niższa niż w zeszłym.
0
@takisobiektos system angielski ma sporo zalet. Przede wszystkim na straży Konstytucji stoi niezależny człowiek, nie marionetka prezesa jakiejś partii. No i kolejna sprawa, wydarzenia związane ze zmianą króla bardziej łączą społeczeństwo niż wybory prezydenckie.
0
@Djzordon wtedy Barcelona miała Messiego, Suareza i Neymara. Dziś wszyscy napastnicy nie są w stanie dać tyle drużynie co jeden z tej trójki. A i pozostali są w słabszej formie.
Z innych klubów, no to Atletico wygląda świetnie, ale tylko na papierze. Sevilla mogłaby Realowi zagrozić najbardziej,ale ciężko wyobrazić sobie scenariusz w którym kadra Realu jest zajechana, a Andaluzyjczycy nie.
0
Może być ciężko z tą Borussią w Lidze Europy.
2
Mamy jeden problem. Tak bardzo nie mamy napastnika, że nawet nie ma komu stwarzać sytuacji.
0
@Pogba Upadł. Oj i leży
0
@arkasath jak Nepo poddał to Stockfish pokazywał już mata w kilkunastu posunięciach. Przez 80 ruchów Magnus cisnął, aż wycisnął Nepo.
0
@FC1899Barca w Ameryce zdecydowała Copa. A Lewego nikt tam nie oglądał.
2
@Comfortable_
Real - Barca 2-3 w 2017
Barca - Bayern 3-0
Real - Barca 0-2 2011
Barca- Arsenal 4-1 2010
To u Messiego, z ostatnich lat ciężko znaleźć coś pośród druzyn z topki(nie licząc meczu z LFC na CN, ale jego z wiadomych przyczyn nie uwzględniałem).
Ronaldo:
Real - Atletico 3-0 2017
Real - Bayern 2017 cały dwumecz
Juve - Real 0-3 2018
Juve - Atletico 3-0 2019
0
@kkbarca Po prostu zatrzymanie Messiego stało się dla klubu nieopłacalne. Nie tylko ze względów finansowych, ale także z uwagi na plan zmiany pokoleniowej.
0
Medialność zrobiła swoje. Sportowo obaj się bronili, ale na świecie to Messi jest bardziej znany i ma szerszy fanbase(na co latami pracował). Gdyby Salah miał taki rok jak Leo ten i wygrał PNA, wcale nie jestem przekonany czy wystarczyłoby do wygrania ZP. A tak zaważył mecz ze Słowacją.