0

@chosenone ale znowu podajesz skrajność. Tak samo z Franco czy Mussolinim. I każdy kto będzie bronił tego jest głupi. Ale tak samo jest z drugiej strony. Skrajna lewica, w większości pochodne komunizmu też przybiera różne postaci, podobnie jak faszyzm. Są Chiny, był ZSRR, jest Korea Północna i doktryna dżucze. Nie można generalizować stron politycznych poprzez SKRAJNE ugrupowania ( czyli dokładnie to co robi @Persyfl przypisując do prawicy jednoznacznie łatkę nazistów i antysemitów). Bo idąc takim samym tokiem rozumowania, to cała dzisiejsza Lewica w naszym kraju jest stalinistami i najchętniej wysłałaby ludzi o innych poglądach do łagru, albo jeszcze lepiej do piachu(a wszystko to oczywiście w imię wolności i dobrobytu, tak samo jak u skrajnej prawicy).
@CuttingHead
Przyjąłem to, co twierdzi @Persyfl . Nazistów ciężko jednoznacznie przypisać do jednej grupy, choć bez wątpienia ekonomicznie bliżej im do lewicy niż do prawicy. Fajnie to zostało omówione na kanale wojna idei.


16

@Persyfl czekaj, czemu uważasz że prawica = nazizm? To w takim razie lewica = komunizm, a przypominam że nawet jeśli obciążymy Hitlera jednoznacznie za drugą wojnę światową i wszystkie ofiary, to i tak wychodzi nic przy dokonaniach Mao czy Pola Pota.

0

@Rewolucja123 będą dwa. Pierwszy i ostatni

0

@Sau_Ron przede wszystkim obronił tryplet. To już samo w sobie jest wręcz niedorzeczne

1

@pyra92 w kwestii robienia wiatru Nazario jest świetny

1

@l0Messini Podejrzani

0

@kamilop jak to podał oficjalny komunikat klubu:
"Do czasu aż nie wróci"

0

@Zawsze_Wierny jak Dembele wróci po kontuzji, ależ będzie nam chodził na skrzydełku.

0

@amanter Wrzucić do tej drużyny Messiego, to może miałaby z 5 punktów więcej. Tu nie było pomysłu, taktyki i planu na grę w obronie.

1

@DonMatteo901 miałem przyjemność oglądać z trybun mecz Barcy w sezonie 15/16, ale żaden piłkarz nie wywarł na mnie takiego wrażenia jak Bernardo w meczu z Polską(2-3 w Chorzowie). Drybling, technika, łatwość z jaką wygrywał pojedynki była niesamowita.

1

@Janiama z bramkarzem jest tak, że bez obrony nic nie zrobisz. Im więcej błędów popełniają stoperzy, tym więcej zrobi też bramkarz.

0

@bartekvisca Główną przyczyną był ban transferowy 15/16. Nie było jak wzmocnić drużyny. W marcu przegrywaliśmy każdy mecz. Potem szukano głębi, ale nie udało się jej znaleźć. No i ukoronowaniem jest wydanie kasy z Neymara - przez to głównie mamy aż takie problemy finansowe.

0

Lenglet i pułapka ofsajdowa XD

0

@RivaldoVitorBorba na pewno byłby lepszy niż Luuk

0

@Keson where Hajto

1

@Rewolucja123 Messi w 2012 dostał tylko za nie.

1

@BarcaInfo Haaland i Mbappe w Realu, a w Barcelonie Jorge Molina. Spoiler z kolejnego okienka.

0

@TomekWilczek to dlatego że gwałciciel jest za pisem, a kobiety usuwające ciążę przeciw. Wszystko logicznie, tak jak to w systemie jednopartyjnym zawsze wygląda.

1

@Piorun jeszcze wyjdziemy z grupy z jakimś 3:12

0

@mekston No był i właśnie dlatego Iniesta nie dostał ZP. Bo jego najlepszy rok przypadł na najlepszy statystycznie rok Messiego(przy ktorym miał duży wkład, choć niewidoczny w cyferkach)

0

@Herato nie tyle podam najlepszych graczy którzy ZP nie zdobyli, co tych co mieli najlepszy rok i tej nagrody nie wygrali. Nie liczę tych którzy ZP dostać nie mogli(Pele, Maradona itd.). Zatem:
0.Lewandowski(2020- ZP by miał gdyby ją wręczono, dlatego 0, bo to jednak inny przypadek)
1. Neuer(2014)
2. Iniesta(2012)
3. Sneijder(2010)
4. Ribery(2013)
5. Suarez(2016)

0

@Rewolucja123 to i tak się opłaca. Z Koemanem nie byłoby szans ograć Benfici u siebie, tak jest szansa wyjść z grupy LM. No a za to będzie znacznie więcej niż 20 baniek.

2

@DaPidejpi tam powinno być logo Tottenhamu i mem piękny

1

@WiernyKibic111 @VegetaPolska Nie gram w tym roku to podzielę się. Ogólnie Fifa ma swój cykl życia. W listopadzie zaczną wydawać sbc o ikony. Tam będzie trzeba oddać składy pewnie 84,85 i 86. Zatem zdrożeją karty o ocenach 83-87. Kupujesz przed boomem, sprzedajesz po na każdej karcie 200% zysku na luzie. Podobnie można robić z ifami. Kupujesz za 15k w poniedziałek (też karty >83), po tygodniu jak znikną z paczek sprzedadzą się drożej(koło 20-25k)

W mniejszej skali też można to wykorzystać. Kiedy są nagrody, jest największy dosyp kart - są najtańsze. Natomiast kiedy gra najwięcej graczy, w trakcie FC są najdroższe. Do tego można zawsze handlować na srebrnych kartach, ale to już wymaga dużej znajomości rynku.

0

@l0Messini No to ładnie, szczególnie że na PC kart jest mniej niż na PS/Xboxach

0

@dmcteam Idiota

0

@l0Messini zależy z jakiej półki startowałeś. Jak z miliona to mierny, jak ze 100k to ok

3

@Arkon relatywistyka. Najlepszy rok Iniesty, 2012 przypadł na rok w którym Messi przebił wszystkie rekordy. W 2010 niby mógłby dostać, ale sporo miał kontuzji. W 2018 ani Ronaldo, ani Messi nie błyszczeli tak jak wcześniej.

0

@Transu96 wolałbym się leczyć na La Rambli niż na NFZ

0

@Phoenixx i tak, i nie. Sporo kontuzji to wina złego przygotowania do sezonu. Ale Pedri po prostu wrócił za wcześnie. To lekarze pozwolili mu na występ. To lekarze zaprzepaścili rok Fatiemu. Bez dobrego sztabu medycznego, nigdy nie wyjdziemy z tej spirali kontuzji. Pique odpocznie kilka spotkań, wróci gotowy na 80% i znowu będzie to samo...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?