0

@Hosh mniej więcej tyle co Barca Koemana w ostatnie 2 tygodnie

0

@HERORICH2 spokojne 2:0 dla Atletico

0

@fart dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi, tu potrzeba kogoś z nowym świeżym spojrzeniem. Ale za Valverde drużyna cokolwiek grała, był zawsze plan na mecz, taktyka. Bez Messiego było 5-1 z Realem, z Roberto i z Lengletem. Z Arthurem i Rafinhą. A spokojnie mogłoby być wyżej, gdyby Suarez wykorzystał wszystkie sytuacje.

0

@fart spójrz w jakim miejscu był Lenglet za Valverde, a w jakim jest teraz. To najlepiej pokazuje klasę trenera. W sezonie 18/19 Lenglet był jednym z najlepszych obróńców w lidze, dziś jest w Barcelonie stoperem numer 7 czy 8. Za Valverde zawodnicy się jakkolwiek rozwijali, w przypadku Koemana jest w drugą stronę.

0

@cold_play baza danych do szukania trenera

0

@DonAndresFCB 12 milionów to 4 wygrane mecze w LM. Kilka razy więcej dostanie Barca za wyjście z grupy, a za awans do 1/16 LE pewnie będzie coś w tych granicach. Trzymanie Koemana na stanowisku powoduje jeszcze większe straty z każdą chwilą.

1

Nie no 2 dla Garcii to przesada. Zawalona bramka, czerwo, do klasycznego hat tricka zabrakło tylko samobója.

0

@Yoshi94 coś jak Real i Atletico teraz względem Barcy.

0

@franegpro był za słaby żeby przebić się w Ajaxie

0

@Kgorecki2500 zjadł Koemana taktycznie na CN w zeszłym sezonie, a na Juve to w sumie tylko hat trick AlVARo nas uratował od porażki.

0

@Herato patrząc jak radzą sobie następcy Valverde, to Ernesto to Pan Trener.

0

@Yoshi94 Bayern 18/19 był słaby, z jeszcze z Kovacem na ławce. BVB brakło dwóch punktów. W Pucharze też im nie szło.

0

@BarcaInfo ale to wina virgin medyków klubu a nie chad sztabu szkoleniowego

0

@Pilka_jest_okragla wyjście z bramki to nieporozumienie, ale też efekt bezradności. Ktokolwiek by nie grał na bramce, to z taką obroną nic nie zdziała.

0

@Yoshi94 dobry trener do rozwoju młodzieży, zły jeśli chcemy wygrać cokolwiek.

0

@Transu96 ja bym widział w tej roli Franka de Boera. Ma to DNA Barcy

0

@Nihas z pod rynny na deszcz. Pirlo jednak wygrał z Koemanem w zeszłym roku, przez co to Barca skompromitowała się z PSG.

1

@lucca87 zdominują ten sport. Gianelli to top rozgrywający znacznie lepszy niż Kobzar czy Drzyzga, a Bruno ma już swoje lata. Michieletto jest bardzo młody, i ma olbrzymi potencjał, a przez bycie leworęcznym staje się cięższy do zatrzymania. Lavia w poprzednim sezonie stanowił o sile czołowej drużyny w Serie A. A finał odwrócił jakiś typ, co nawet w tej lidze jeszcze nie zagrał. To tylko pokazuje, jak mocne mają zaplecze.

0

@Przemek2323 tylko ze to trener jest odpowiedzialny za cały chaos. Sam doprowadził do takiej sytuacji kadrowej, grając chorym Albą. Teraz Pedri będzie grał w każdym meczu, nieważne że jest po kontuzji. Eric Garcia, Sergi Roberto i Luuk De Jonh grają dno ale i tak wychodzą w pierwszym składzie. Młodzi dostają szansę tylko dlatego, że nie ma komu grać, po czym wyglądają lepiej niż stara gwardia, a w następnym meczu znów grzeją ławeczkę.

0

@KrystianR Pirlo do rezerw, a trener rezerw do pierwszej drużyny.

0

@skakun95 nawet trener Barcy B, ktokolwiek. Ta drużyna z Koemanem zmierza do nikąd. Nawet może nie być tej LE. A za to nawet będzie więcej niż 12 baniek odprawy.

1

@Fenyx nie można zakładać jakichkolwiek punktów z Kijowem.

0

@Dembele_gora nawet opaskę dostał

0

@LucaMancini Darwin Nunez w zeszłym roku tak jak dzisiaj Garcię ogrywał Djordje Crnomarkovicia. I to chyba najlepiej pokazuje w jakim miejscu jest Eric.

1

@Kamiloza91 Napoli, Inter(ale tylko w lidze) BVB i Leverkusen. No i Ajax

0

@FCB24 a co miał zrobić? Dostać po długim? Przesunął się do środka, minimalizując pole do strzału. Dalszych słupek krył Pique, krótszy miał Garcia który zachował się dramatycznie, najpierw dając ograć, a potem będąc spóźnionym. Ter Stegen nie ma już czasu żeby się odbić, bo strzał jest ze zbyt małej odległości.

Ludzie tu bronili Szczęsnego bo był zasłonięty i zobaczył piłkę jakieś 20 metrów przed bramką. No to Ter Stegen zobaczył ją jakieś 6, gdy mijała nogę Garcii. Nie mógł zrobić nic wcześniej bo odsłoniłby za dużą część bramki.

0

@martin3131 @barcelonaLM @Mati90fcb Ter Stegen to nadal top 10 na świecie. Przy żadnym golu nie zawinił. Każdy kto grał na bramce chociaż na orliku wie, że dyspozycja bramkarza jest ściśle związana z grą obróńców. A ta jest totalnie do niczego(poza Araujo). Żaden Neuer, Casillas czy inny Buffon w największym primie nie dzwignąłby nam tego meczu.

0

@Majkel12 z naszą grą w Lidze Europy to jest jeden problem. Nazywa się Dynamo Kijów.

2

@Conradxc Real to wypadek przy pracy. Barca spełniła oczekiwania.

0

@Hanok Z Messim byśmy po prostu przegrali 3-1. Grając z taką taktyką i dyscypliną w grze obronnej, to my w Europie nie mamy czego szukać. Gdyby nie Araujo to skończyłoby się jakimś 0-7.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?