0

@TheGoldenEleven
1.Lewandowski - 6pkt
2.Messi - 4pkt
3.Benzema - 3 pkt
4.Jorginho - 2 pkt
5. Kante - 1 pkt

0

@konrad1661 co konkretnie masz do zrobienia?

1

@lucca87 wrzuciłem kluby w losowej kolejności. Obecnie chyba na drugim miejscu dałbym Bayern, a dalej Barcelonę, ale no tu różnica jest rzędu 1-2 udanych sezonów w Europie.

1

@dembabejlen nie kibicuje się klubom za bycie najlepszym, tylko za inne rzeczy. A teraz fakty Real :
4* KMŚ - rekord
3* Puchar Interkontynetalny - rekord
13* LM - rekord
34* LaLiga - rekord
Liczba zawodników z ZP - 7 rekord

Handluj z tym. Na ten moment Real jest najlepszym klubem piłkarskim w historii, i żeby ktokolwiek go dogonił, nawet Barcelona to ta drużyna musiałaby wygrać wszystko w najbliższe 5 lat, a i tak by brakło do gablotki Realu.

0

@dembabejlen kogo będzie obchodzić Barca Guardioli czy Enrique za 20 lat? Żaden inny klub nie znaczył nigdy tyle co Real Madryt w Europie. W dalszej kolejności są United, Barca, Bayern, Milan i Juventus.

2

@VamosRakieta mam nadzieję że Koemanowi nie zachce się grać Luukiem De Jongiem z Dynamem Kijów.

0

@Comfortable_ na pewno więcej niż Luuk De Jong

0

@Janas11224 ja rzuciłem 2 zł na porażki z Valencią, Realem i Dynamem Kijów. Na pewno się przełamiemy.

1

@BartqRKO
Trzy drużyny z najlepszym bilansem na wschodzie:
- Bucks
- Nets
- Heat
Trzy drużyny z najlepszym bilansem na zachodzie:
- Suns
- Jazz
- GSW
Trzy drużyny z najgorszym bilansem na wschodzie:
- Pistons
- Magic
- Cavs
Trzy drużyny z najgorszym bilansem na zachodzie:
- Timberwolves
- Kings
- Rockets
Która drużyna najbardziej zaskoczy względem oczekiwań:
-Grizzlies
Która drużyna najbardziej zawiedzie względem oczekiwań:
-Lakers
MVP sezonu zostanie:
- Curry
podaj swoich dwóch pozostałych kandydatów:
- Giannis
- Jokic

W finale konferencji wschodniej zmierzą się:
- Heat i Bucks
W finale konferencji zachodniej zmierzą się:
- Warriors i Suns
W finale NBA zmierzą się:
- Warriors i Bucks
Mistrzem NBA zostanie:
- Warriors
MVP finałów zostanie:
- Draymond Green
Ben Simmons rozegra przynajmniej 15 spotkań w barwach Sixers(tak/nie):tak
Kyrie Irving zostanie przywrócony do gry przez Nets(tak/nie):tak
Zion Williamson rozegra przynajmniej 50 spotkań(tak/nie):nie
Damian Lillard poprosi o transfer w trakcie sezonu(tak/nie):nie
Gregg Popovich zostanie trenerem z największą ilością wygranych meczów w historii (potrzebuje przynajmniej 26 wygranych)(tak/nie) tak

0

Bayer 04 Leverkusen. Nazwa zobowiązuje

1

@ZiX dwie najlepsze sceny z LOTR to moim zdaniem:
1.Gandalf czytający księgę Mazarbul.
2.Elrond dający Aragornowi Andurila.

To, jak oddano nastrój w tych dwóch scenach jest absolutnie niesamowite. Szczególnie ta pierwsza, niby fabularnie mało ważna, ale jednak ma w sobie coś niesamowitego.

3

@BorzyKrzys nie nie nie. Film propaguje kulturę robotniczą. Wszyscy pracują i nie dostają wynagrodzenia. Do tego jakiś tam wysoki urzędnik wygląda jak Lenin. Klasyczna Sowiecka propaganda.

2

@Arkon Hansi Flick

0

@Dankhog często doprowadzasz się do depresji sam. Zwykle dzieje się to w wyniku nieszczęśliwych zdarzeń, na przykład po stracie kogoś ważnego,z czym nie umiesz się pogodzic w tym wypadku było odwrotnie - kiedy Fury pokonał Kliczkę, stracił cel w życiu. Ale geneza tej depresji była taka sama. Pustka, której nie potrafił wypełnić.

0

@neeed grają w LM, do tego mają bardziej elektryzujące nazwiska. No i Premier League to najlepsze okno wystawowe na świat.

0

@Dankhog tylko że skąd się ta waga wzięła. Pił i ćpał, sam wielokrotnie mówił że nie miał ochoty żyć. Ale wyszedł z tego, wstał i gdy wszyscy go przekreślili, pokazał to światu. Symboliczny był nokdaun w 12 rundzie z Wilderem w I starciu. Amerykanin już myślał że skończył walkę, pokazał jakby ściął głowę Tysonowi. Ale Brytyjczyk był jak hydra, i w miejsce tej uciętej głowy wyrosły mu dwie nowe. Wstał i o tamtej pory to on dominował w ringu. To chyba najlepszy sposób wyjścia z depresji, znaleźć coś w czym jest się dobrym i trącić na to jak najwięcej czasu.

0

@KrwawiaceoczyVEB tak samo jak Arsenal, jak Milan czy Inter. Bez projektu sportowego, nie będzie nowych kibiców. A o ile teraz mamy jeszcze markę, to po kilku latach w LE, spotka nas ten sam los co wymienione wyżej kluby.

0

@bixmix bramki się liczą. Dlatego Czechy są przed Walią w swojej grupie.

0

Polska Szkoła Centrostrzału

2

@arkasath Perez nie jest idiotą żeby pozbywać się Benzemy. W sezonie 21/22 nikt nie ma podjazdu do Karima. Gość jest w niewiarygodnym gazie. Mbappe w styczniu podpisze kontrakt z Realem, a za hajs który oszczędzą to ruszą po kogoś z trójki Haaland/Son/Salah

0

@matirix20 mógł wrócić a nawet powinien. To nie ma znaczenia czy przywilej czy nie, jeśli kartka się należała to powinna być.

0

@stereo nawet taki Morientes

2

@VamosRakieta przyjdzie meczyk z Dynamem Kijów w LM i będą bezradni, bo to przecież nie ten poziom, żeby rywalizować

0

@norbi77 tak. Przygotowanie do meczu, szukanie słabości rywala, tego jakie ma preferencje w dryblingu, do tego dochodzi asekuracja partnerów i cały system gry obronnej. Inaczej musisz grać na Mbappe, inaczej na Lukaku. To wszystko jest w 90% kwestią przygotowania taktycznego,które w reprezentacji Hiszpanii istnieje, a w Barcelonie - nie.

1

@macio_944 i tak go gasi między innymi Eric Garcia, który ustawiony przez Koemana jest wkręcany przez Inakiego Williamsa i Darwina Nuneza.

0

@agaFCB No to tak jakby wyjąć z Barcelony Messiego i Suareza. Oh wait

0

@RR Fury to mistrz obrony. W dodatku jest bardzo odporny na ciosy,co widać było choćby i wczoraj. Stylowy koszmar dla Mike'a.

5

@fart wydaje mi się że Fury zajechał był Mike'a fizycznie. Jakieś klincze, trzymanie na dystans i w drugiej części walki zasięg zrobiłby robotę. To jednak przewaga prawie 30 cm wzrostu. No i pewnie jeszcze więcej w zasięgu ramion.

0

@Momals11 Neymar nigdy nie miał talentu do walki z Messim i Ronaldo. Ten sam casus spotkał Hazarda czy Bale'a. Teraz gdy czas Messiego i Ronaldo się kończy, to nie oni będą walczyć o ZP a młodsi zawodnicy.

0

Wilder wygrał już więcej rund niż w poprzedniej walce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?