Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Z Bayernem: 0-3, 0 celnych strzałów
Z Benficą: 0-3, 0 celnych strzałów
Stabilnie.
48
Człowiek widzi Sergiego Roberto na wahadle i Luuka De Jonga na szpicy i wszystkiego się odechciewa. Szykuje się kolejna kąpiel błotna dla oczu.
0
@Pawelec7 a ja właśnie z tego powodu jestem na nie. Wtedy nie było z czego wybierać, i można było szukać pośród farbowanych lisów. Teraz na pozycji Casha jest Bereszyński i Kędziora. Jeden gra w Serie A, drugi kolejny sezon w LM. Tu nagle przychodzi jakiś typ z tego samego poziomu, który chce grać dla Polski bo jest za słaby na reprezentację Anglii. Gdyby oznaczało to awans sportowy, to jasne, dajmy mu szansę. Ale czy Cash jest znacząco lepszy od wspomnianych wyżej Beresia i Kędziory? Patrząc na klub w jakim gra, to nie. A co wtedy pomyśleli by zawodnicy, którzy są już w reprezentacji? "No tak, ja dawałem z siebie wszystko przez lata, gram dalej na wysokim poziomie, a przychodzi typ ze średniaka w Anglii, klubie na moim poziomie i gra bo zabraliśmy go Anglikom... To po co ja wgl mam przyjeżdżać na kadrę?" A przecież są Karbownik, Gumny czy Fila w podobnym wieku co Cash, a nawet i młodsi. Wypinamy się również i na nich mówiąc, że sorry chłopaki ale wolimy kogoś wyszkolonego na Wyspach.
0
@Azi rentowność klubu jest przewidywana na bazie kilku lat. Tak działa FFP, wszystko jest rozliczane na 5 lat. Jeśli mamy olbrzymie straty w ostatnich dwóch to limit wydatków spada. I dlatego Real ma tak dużo - nie wydawali na transfery niemal nic, a straty ograniczyli zmieniając stadion - koszty utrzymania obiektu Castilli są znacznie mniejsze niż Camp Nou czy Santiago.
0
Wszyscy topowi skrzydłowi świata grają odwróconego skrzydłowego. Salah, Mane, Messi, Neymar, Di Maria, Rashford, Sterling, Mahrez...
Bo takie ustawienie pozwala na atakowanie bocznymi obrońcami gdy skrzydłowy zejdzie do środka, dzięki czemu masz przewagę w ataku.
A my najwyraźniej cofamy się do lat 90 i catenaccio. Brakuje jeszcze jakiegoś wysokiego napastnika żeby na niego wrzucać. A nie czekaj.
@Emhyr no ale taki Robben osiągnął jednak kilka razy tyle co Navas i Valencia. Tamci dwaj, największą karierę robili i tak jako boczni obrońcy.
0
@Kengo widziałbym go u nas, bo to jeden z nielicznych prawoskrzydłowych na rynku. A jesli odejdzie Dembele to nie ma tam nikogo. Memphis i Fati to środek lub lewa, Nazario tak samo. Coutinho tylko lewe skrzydło, a Demir to bardziej się nada do środka pola niż na skrzydło.
1
@Djzordon Zaraz po Asensio
0
@fart Levante jest zawsze groźne.
0
@Gosciuu hiszpański, bo masz całą Amerykę prawie. W zasadzie umiejąc hiszpański i angielski dogadasz się na całym świecie. No chyba że chcesz się utrzymywać z uczenia języka. To wtedy musisz po prostu wybrać jakiś, którego nie uczą normalnie w szkolach typu japoński, chiński itd.
0
@Momals11 tylko ze spójrz na osiągnięcia innych z tamtego roku a z tego.
0
@Barwindg jak nie będzie Cię stać na wyjazd to i tak będzie dobrze, bo to będzie onzaczało że przynajmniej tego nie zakażą.
2
Dwóch zawsze ich jest. Luuk i Frenkie. Albo obu, albo wcale
0
@martin3131 Boli Cię Wielki Luuk De Jong
4
Typowy mecz na 0-0. Ciężko stwierdzić, kto jest bardziej beznadziejny
1
@Mario96w część 7 to taka 4 v2. Idzie obejrzeć, ale trochę odgrzany kotlet. Część 8 jest spoko, o ile nie jesteś turbofanem sagi i przymkniesz oko na pewne drobiazgi - scena w kasynie i Leia Superman. Część 9 to najgorszy film jaki w życiu widziałem. Fabularnie dno, akcja przewidywalna do bólu, pełno dziur na każdym kroku. To bardziej powycinane cutscenki z gry komputerowej niż film.
0
@MarioVeB! No od listopada do listopada, tylko dlatego że wtedy zamykane jest głosowanie. Nikt nie patrzy na grudzień. Liczy się to jak zaczniesz w styczniu, bo w grudniu wszyscy i tak żyją ZP za poprzedni rok.
@mekston polowa dziennikarzy głosująca nie wie nawet gdzie jest Boliwia, a "dobry" mecz z Lyonem Messi skończył bez liczb i z aferą...
Tak czy siak Messi ZP nie wygra, jeśli nie zacznie dominować w Ligue 1 jak Karim w LLS. Wygra ją albo Jorginho za trofea, albo Lewandowski przez wzgląd na świetną dyspozycję i poprzedni rok.
0
@dzefrej234 No nie mówię że nie. Tylko wiesz jak to jest w szatni. Dajesz z siebie 110%, a potem trener woli jakiegoś typa co gra dla Polski bo dla Anglików nie ma szans. Odechciewa Ci się...
0
@dzefrej234 No czyli jest za słaby. Lepsi od niego są Walker, TAA, AWB, Trippier, Tavernier a bardziej perspektywiczni Lamptey, Tanganga czy Aarons. To zupełnie inny przypadek niż Zalewski, który zawsze chciał grać dla Polski. Cash gdyby mógł grałby dla Anglii, ale ponieważ nie przebije się tam no to od biedy ta Polska też może być. A czy byłby lepszy od Kędziory? Nie wiadomo.
2
@Dundersztyc i Ty też mylisz pojęcia. Złota Piłka przyznawana jest za Rok Kalendarzowy. Zatem mecze z Juve się nie liczą. Sezon kończy w maju, potem dochodzą ewentualnie rozgrywki reprezentacyjne. I koniec dyskusji kto był lepszy w danym sezonie. Za to jest nagroda Fifa BEST. I tu zgadzam się z @PatrychoO że w SEZONIE 20/21 Messi był najlepszy. Natomiast od sierpnia nie zagrał ani jednego dobrego meczu, a to nadal jest ten sam ROK. I tu już nie możemy powiedzieć, że Messi jest lepszy od Lewego. Obaj zdobyli dwa puchary, choć Messi ważniejsze. W Kanadyjce to Lewy prowadzi, nawet pomimo mniejszej liczby spotkań. A jesli Messi dalej będzie cieniował w PSG, to ZP dla Argentyńczyka byłoby nieporozumieniem za dobre pół roku, na które nie przypadło ani Mistrzostwo Świata, ani wygrana LM.
0
@dzefrej234 No nie mówię że jest słaby. Ale wydaje mi się że Dinamo Kijów i gra w LM to ta sama półka co Aston Villa i Premier League. A jednak zawsze lepiej mieć w kadrze kogoś dla kogo to priorytet, niż drugorzędna opcja bo na Anglię był za słaby
1
@ShawnC ale to wciąż mocniejszą kadra niż Granady, wbrew temu co sugeruje Koeman
0
@dzefrej234 konkurencja zawsze spoko, ale czy będzie lepszy od Kędziory? Nie rozumiem, czemu Sousa nie chce stawiać na piłkarza grającego kolejny sezon w LM.
0
@ElTomas nie ma to sensu. W 2014 roku wprowadzono nowy standard pamięci RAM- DDR 4 który zastąpił DDR 3. Nie są one kompatybilne wstecz i nie będą obsługiwane przez Twoją płytę główną. Musiałbyś znaleźć RAM w odpowiednim standardzie, co nie będzie łatwe, w dodatku cenowo DDR 3 może się okazać droższe niż szybsze DDR 4. Poza tym przy tak wiekowym sprzęcie zaraz zrobi się bottleneck ze strony procesora.
0
@Woland10 Falcao nie jest Holendrem, a Luuk De Jong jest
0
@Don Lucas tylko czekać aż kupią Puchacza i Jóźwiaka
0
Jeszcze niedawno śmialiśmy się z wrzutek Zidane'a. Teraz naszą nadzieją na remis u siebie z Granadą są Pique i Araujo...
0
@kacperekjjdd Bednorz? XD Gość nie jest obecnie nawet TOP 5 na tej pozycji w kraju
0
@Garbatyy w Barcelonie zarabiał około 30 milionów netto.
3
@Pawlak1992 tylko Grbić. Zna chłopaków z ZAKSY, z ligi. Nie będzie żelaznej 6 Heynena tylko każdy zacznie z czystą kartą. Czy nazywa się Kubiak, Kurek czy Śliwka.
9
Florian Wirtz dzisiaj znowu brameczka i asysta. W tym sezonie Bundesligi :
-4 mecze
-3 gole
-4 asysty
18 lat.