Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KacperVEB Fury przez KO
0
@Deviler nie. Ciosy Wildera nie zrobią wrażenia na Furym. Nie skończy Brytyjczyka jednym ciosem. Musi go tłuc całą rundę, inaczej skończy się jak w pierwszej walce.
1
@DaPidejpi tylko? Haaland strzelił 9 Hondurasowi
5
Formuła Deschampsa się wyczerpała. Jeśli Francja chce obronić tytuł na mundialu to powinno uśmiechnąć się do Zidane'a.
1
@Katalonbar Obejrzysz powtórkę Na Wspólnej. Znak czasów.
2
@Sysia11 klub z Arabii Saudyjskiej kupuje Jaśków za 50 baniek i gitara.
0
@AmigoBlancos Coutinho, najmniej za niego dostaniemy. A wcześniej nie jeszcze większym był Zlatan. Utopione 50 baniek w rok i obrona LM.
0
@D10SLEO każdy kto to pamięta miał piękne dzieciństwo
0
@Katalonbar jedyny z 96 w Europie bez celnego strzału
4
@Uukasz_93 a w tym czasie wróci Messi, który poszedł do Paryża tylko po to żeby ugadać transfer Neymara.
1
@karlu105 spróbuj recuvą
1
@mateusz33 to tam mniejsza, ale przyjdzie Bayern da 70, przyjdzie Real da 100, przyjdzie City da 140. A Barca nie ma 12 baniek na zwolnienie Koemana.
0
@lucca87 nigdy, bo nie mamy wolnych 120 baniek
0
@Kapitan hawk niedobrze, bo przez ten punkt RSSS mogą być przed nami na koniec sezonu.
0
@messi564 na luzie. Karty 83-87 będą drożeć jak wyjdą sbc o ikony. Możesz też kupować ify. Takiego Hradeckyego za miesiąc sprzedaż za 30k/sztuka
1
@MarioVeB! Ivan De La Peña?
0
W skrócie : "Nie mam pomysłu, wina Bartomeu"
2
Do czego to doszło że Espanyol sprawia kibicom Barcelony więcej radości niż drużyna z Camp Nou...
0
@Arkon gospodarka do światopoglądu nie ma nic do rzeczy. Choć fakt że domaganie się kary śmierci przy braku aborcji to niekonsekwencja. Ale z drugiej strony masz Lewicę i działanie w drugą stronę. Osobiście w tej kwestii jestem neutralny, choć przydałoby się, aby przepisy były jednolite w UE. Natomiast ekonomia i plan na gospodarkę to jest klucz w kwestii zrozumienia poparcia Konfederacji. Wiele osób dostrzega, że ponieważ społeczeństwo się starzeje, to nie możemy dawać ani 500+, ani kolejnych emerytur. Bo za kilkanaście lat nie będzie komu na to pracować, a co bardziej rozgarnięci młodzi ludzie będą wyjeżdżać z kraju w poszukiwaniu bezpiecznej przyszłości.
9
@kuz z kolei Pan Miguel z Boliwii już wysłał głos na Messiego na lata 2021-23. Rennes? To ta rzeka w Niemczech.
Niestety ZP zawsze będzie trochę konkursem popularności. Ale to działa w dwie strony.
10
@Arkon w tym kraju nie ma żadnej partii na którą można głosować. Po i PiS to wiadomo. Idziemy dalej, Hołownia może być drugim Kukizem. Poza nimi jest Lewica czyli ugrupowanie z którym prawdopodobnie ekonomicznie nikt myślący przyszłościowo się nie zgadza. Trzymanie socjalu na poziomie pisu albo jeszcze kolejne jego rozbudowywanie sprawią, że za 15 lat na emerytury kasy nie będzie. Jest PSL - konserwatyzm & rolnicy. No i Konfederacja, czyli ekonomicznie przeciwieństwo Lewicy. Chcą obniżyć podatki, ograniczyć socjal i mniej ingerować w pieniądze obywateli. Na drugim biegunie jest ich światopogląd i Braun czy Korwin. Brakuje w pełni liberalnej partii, czegoś pomiędzy PSL i Konfederacją.
0
@Herato
5/10
10/10
8/10
1/10
1/10
1
@Kapitan hawk to bo chyba porównanie sprintów Llorente i Busiego. Ktoś na pewno biegł szybciej.
0
@VamosGirl nasz kryzys zaczął się z uwagi na brak możliwości transferów w sezonie 15/16. Kadra się osłabiła, zabrakło sił do grania na 3 frontach, a potem trzon drużyny był już przebrzmiały. Valverde wycisnął z nich de facto 110% tego co się dało.
1
@Mat97 to kolejny mecz, w którym linia obrony stoi za wysoko i rywal niszczy nas kontratakami. Wystarczy wspomnieć wyjazdowy klasyk. Do przerwy mogło być spokojnie 4-0 bo Real grał w ten sam sposób co Atletico wczoraj. Oczywiście za ustawienie linii obrony odpowiada młody Nico Gonzalez, a nie trener.
1
@Kamiloza91 tak. Benfica rozjechała nas na luzie, a czy to lepsza drużyna niż Villarreal czy Sevilla? Wątpię. Do tego dochodzą jeszcze RSSS, Valencia, Betis i Bilbao. Wszyscy mają coś, czego brakuje Barcelonie. Trenera ogarniającego taktykę.
54
Tak beznadziejne Barcelony nie widziałem od środy.
4
Kiedy myślisz że widziałeś już wszystko i nagle na wahadło wchodzi Lenglet...
1
@Mat97 klepiemy dla klepania,a strzałów celnych nie ma. Oblak to mógłby sobie na kebaba pójść.
1
To była 5 połowa z drużyną z Ligi Mistrzów. Liczba celnych strzałów : 0