1

@kempnou albo karę dostajesz natychmiast albo wcale. Prawo nie działa wstecz.

0

@dzefrej234 nie opłaca się ani to ani to. Zaraz będą premiery DDR 5,pojawi się ich coraz więcej na rynku znacznie szybszego standardu RAMu. A żeby go obsłużyć, no to będzie potrzebna specjalna płyta główna. Jeśli możesz się wstrzymać to poczekaj do wiosny i wtedy postaraj się złożyć coś samemu.

0

@escarabajo MJa bardziej bym porównał do Maradony

0

@tomek8756 ogólnie tak. Ale uważam że w sklepach wielkopowierzchniowych, spokojnie można utrzymać ten przepis, szczególnie jesienią. Podobnie w aptekach.

0

@Criss18Barca Piłka nożna, F1, skoki narciarskie, boks, koszykówka

1

@Comfortable_ to że zawiódł to jasne, ale też ciągnął nas w meczu ze Szwecją czy Hiszpanią. Po prostu różnica jest taka, że Polska bez Lewego jest na poziomie Wenezueli, natomiast Argentyna bez Messiego Kolumbii czy Urugwaju. Jeśli Lewemu nie wyjdzie mecz to dla nas koniec.

0

@Comfortable_ Słowacja mogłaby toczyć równy bój z Ekwadorem, a na neutralnym terenie spokojnie powinna dać radę Wenezueli, Chile i Boliwii.

0

@anxted moja siostra już dwa razy była

0

@Gosciuu to be determined ; zostanie ustalone

0

@QUNJ No to mówię. Mierzysz Messiego mianem ZP. Za 15 lat pojawi się jakiś równie dobry Brazylijczyk, jak rozsztrygniesz kto jest lepszy?

0

@QUNJ zrobi różnice, czemu? Bo Schumacher ma również 7 tytułów. I inaczej to będzie wyglądało, jeśli Hamilton będzie miał 7 tytułów, a inaczej jeśli 8. Nie możesz jednoznacznie stwierdzić kto jest indywidualnie lepszy. Tak jakby Ronaldo miał teraz 6 ZP, to jednak ta 7 ZP dla Messiego miałaby większą wagę.

0

@Qexi ten sezon nam odpowie. Jeśli wygra, rozwieje wszelkie wątpliwości. Jeśli to Max zdobędzie tytuł, to po prostu znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie. Ale nie da się go jednoznacznie określić mianem GOAT, jeśli pierwszy rywal, który dostał porównywalny sprzęt go pokona.

1

@Deviler Nigdy nie zapomnę tego meczu

1

@cules100pro Iniestę

2

@bartulek98 hipokryzja ze strony Lewisa i Mercedesa jest straszna. Nawet dzisiaj, obarczali winą za złe skrzydło Verstappen które je dotknął (a przecież to skrzydło ma wytrzymać olbrzymie przeciążenia w zakrętach)

0

@Woland10 Douglasa to Ty szanuj:
8 meczów
8 trofeów
0 porażek
Talizman

0

@Chaoss ogólnie Mercedes nie był w takiej sytuacji że ktoś na nich naciska. Pojawiły się błędy strategiczne, a i sam Lewis dołożył swoje(patrz Baku). Bolidy są mniej więcej równe

2

@Bykunn Mercedes spieprzył ustawienia skrzydła Hamiltonowi na kwalifikacje i złamali jakiś tam pezepis. Zauważył to Max i dotknął skrzydła palcem, łamiąc zasadę parku zamkniętego. A Mercedes uważa teraz, że wszystko dobrze zrobili i to Max im skrzydło przestawił

0

@takisobiektos Westbrook +/- na - 32... LAL to odpowiednik PSG w NBA.Na papierze wielki Gwiazdozbiór, w praktyce szykuje się wielka klapa.

1

@Woland10 każdy Gol w piłce nożnej liczy się za jeden.

0

@Damian11 Anglia ma wtedy niezwykle trudny wyjazd do San Marino

1

@kryhaa fun fact: Torres i tak byłby bardziej użyteczny niż Luuk De Jong.

3

@Don Lucas nigdy nie oglądałem MotoGP, ale o Valentino Rossim słyszałem wiele razy. To pokazuje, jak wielka to postać, której sława przewyższa dyscyplinę sportu. Siedzi przy jednym stole z Usainem Boltem czy Michaelem Jordanem.

1

@Messibestplayerintheworld mamy Luuka De Jonga, dałby sobie radę jako obrońca i skrzydłowy równie dobrze co na ataku. A tam przecież jest lepszy od Neymara.

0

@tadzik447 ze strategicznego punktu widzenia to nie ma sensu. Nie ma tutaj silnej armii, której nie da się przełamać konwencjonalnie. A przemysł NATO nijak nie ucierpi po zniszczeniu Warszawy, Łodzi czy Krakowa

0

@WyborcaPiS nikt nie będzie używał samolotów do ataków jądrowych.

0

@Encore imo Steph będzie MVP. Super start GSW, a jak wrócą Wiseman i Klay to będą jeszcze silniejsi

0

@Marcin91fcb ano w taki :
Gracz który trafił mida Baggio dostał lepszą kartę niż powinien, a potem jeszcze 350k,ktore może przeznaczyć na wzmocnienie składu. W tym czasie gracz który jest na jego poziomie trafia baby Okochę, który jest podobnie grywalny do Baggio baby. Zatem normalnie żaden z nich nie zyskałby nic w stosunku do drugiego.

Natomiast teraz ma lepszą kartę i dodatkowe 350k. Jeśli przed tym wydarzeniem byli na podobny rangach w FC, to teraz ten pierwszy ma znacznie silniejszy skład.

Co powinni zrobić? Każdemu kto otworzył mida powinni dać paczkę z baby ikoną. A każdemu kto otworzył baby dać paczkę z midem.

1

@DaPidejpi na to powinny być paragrafy. Za znieważanie symboli religijnych czy dyplomatycznych (takich jak flaga) powinna być kara. Nieważne czy to meczet czy kościół. Czy to flaga Chin, Niemiec czy Vanuatu.

0

@patry295 wyobraźmy sobie co by było gdyby spalili flagę Rosji a nie Niemiec. W obecnej sytuacji to by się naprawdę mogło wojną skończyć...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?