Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@patrykzmc2000 Morata ma przynajmniej lepiej poukładane w głowie i na pewno mniej denerwującą żonkę.
0
@Encore Potężny Arsenal
1
@Momals11
MŚ: Niemcy
LM: Liverpool
LL: Real
BL: Bayern
L1: PSG
SA: Inter
PL: City
ZB: Lewandowski
ZP: Salah
Ale typy na LM, ZP i MŚ to czyste strzały.
1
@JohnA Prawnik z Lincolna
0
@Azacca Spoko, Hiszpanie budują kościół już 140 lat, i po 137 się okazało że nie było pozwolenia...
0
Będziemy toczyć fascynującą walkę z Turkiem w tym turnieju...
0
Widać że Guardiola ma to DNA Barcelony
1
@barcafan9512 20:05 Imperium Kontratakuje na superpolsacie.
0
@DaPidejpi sernik z rodzynkami to profanacja jak pizza z ananasem.
0
@maatiixx niech po prostu nie żąda podwyżki.
1
@DarkShen cóż to strona kibiców Barcelony. Znacznie ważniejsze dla klubu jest to, jak prezentuje się krajowy rywal niż ktoś z innego kraju, z którym i tak już w tym sezonie nie zagramy.
0
@Encore PSG czeka dokładnie ten sam problem, który miał Bayern Guardioli czy Juve Allegriego kilka lat temu. Ich dominacja w lidze jest tak duża, że mogą sobie grać na luzie a i tak mistrzostwo wpadnie. Szczególnie na wiosnę, gdy w LM są mecze o wszystko jest to niebezpieczne. Kiedy hiszpańskie kluby świeciły największe triumfy po trupach Bayernu czy Juve, w LaLidze niemal do końca o tytuł walczyła Barca z Realem, a czasem także Atletico. Teraz podobna sytuacja szykuje się między Chelsea, Liverpoolem i City. I to pośród tych 3 angielskich drużyn, jest 3 głównych faworytów do LM. Dopóki szejk nie zrobi sobie rywala w lidze, raczej nie ma co liczyć na LM.
0
@Messibestplayerintheworld można wyrejestrować Aguero, i w to miejsce zarejestrować Ferrana.
0
@Kwasiak98 Szczęsny w Juve
0
@Momals11 Patrząc na drugą linie Juventusu, to i tak wyczyny Cristiano w tym klubie były kosmiczne.
1
@Deviler https://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-745-OEM-vs-Nvidia-GTX-650-Ti/2638vs2189
Minimalna karta jest o 50% wydajniejsza. Możesz spodziewać się 10-20 FPSów , jeśli wgl pójdzie
0
@ShawnC dalej nie wiem, jak Valverde zrobił z Lengleta topowego stopera LaLiga.
0
@Criss18Barca znowu wszystkich posprząta Stoch albo Kobayashi
0
@paweldunajecfcb Podejrzani, Siedem, Iluzja, Contratiempo, to z thrillerów. A jak z innych to polecam Wyścig (2013) i Ford vs Ferrari
0
@FCB24 miałem przyjemność oglądać na żywo Bernardo w meczu z reprezentacją Polski. Pomimo że byłem na derbach Barcelony w 2016, nikt z tamtej drużyny nie wywarł na mnie az takiego wrażenia jak wtedy Silva. Każde zagranie, każdy ruch niezwykle przemyślany.
0
@Kwiatek67 nikt nie da obecnie za FDJ 80 milionów. To była cena po świetnym sezonie, przed covidem i jak był młodszy. 60 to realna kwota. Już teraz Arsenal daje 80 za Vlahovicia, a cena może raczej tylko wzrosnąć.
0
@Katalonbar zawsze byliśmy najlepsi w zawodach które nikogo nie obchodzą
0
@kamiVeB puścili go w takich warunkach że XD. On i Johansson ledwo się dostali, Stoch który skakał między nimi tak z 10 metrów też stracił.
0
@doc Aby kupić Vlahovicia trzeba sprzedać De Jonga i jeszcze braknie. 80 baniek to minimum.
1
@Hrzan Jak typowy Dembele. Dużo wiatru, mało konkretów.
0
@arasz1819 Ludzie którzy głosują na PiS to w dużej mierze starsi ludzie. Dla nich czas w którym była jedna partia, jedna telewizja, a życie było sterowane przez ludzi z góry to wspomnienie pięknych czasów młodości. Dokładając cegiełki do powrotu monopolu na scenie politycznej, ta geruzja wygania z kraju młodych ludzi. A potem są narzekania na niskie emerytury. Jak mają byc wyższe, skoro młodym zabiera się godne warunki do życia?
0
@tbas w sensie no dodatkowe 3%, czyli będzie 11
0
@Medium W Szwecji istnieje coś takiego jak służba zdrowia.
0
@busquets5 Valverde wygrał bez Messiego 5-1 z Realem. Grając Arthurem i Rafinhą na Kroosa i Modricia. Z Sergim Roberto na boku obrony. Po prostu w pewnym momencie okazywało się że braków w tej drużynie jest za dużo. Co najdobitniej widać teraz. Odeszli Messi, Griezmann i wcześniej Suarez i nie ma komu ciągnąć tego wózka.
0
@Pilka_jest_okragla Messi był źle przygotowany do sezonu. Nadrobił braki i wygląda lepiej, ale prawdopodobnie nie przebije już poziomu z takiego 2019 roku. Mówię oczywiście całościowo, a nie biorąc pod uwagę podczas szczególny turniej(jak CA w tym roku).