Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Potężny Marcin Bułka odbiera szansę PSG na tryplet
2
@Sau_Ron mogą grać nawet i do 100. Jeśli jesteś wystarczająco dobry, wiek nie jest problemem.
1
@barcamember Michniewicz bardzo dba o fryzurę i w trakcie jednego sezonu wykonał 711 połączeń do Fryzjera znanego też jako Ryszard F.
0
@Ronmes jeśli jakiekolwiek pozycje mamy obsadzone, to są w środku pola. Pedri, Gavi, Nico, FDJ, Busi
0
@Encore w sporcie sukcesy osiąga się głową
0
@szkutnik91 żaden. Lepiej grajmy Jutglą czy Luukiem na szpicy do końca sezonu
0
@BombowiecKrawczyk kiedyś to było. Polski rap teraz to shit jakich mało. Najlepszym utworem jest moim zdaniem wciąż Do Końca od Zbuka
2
@kubix05 za moich czasów tylko Bravo Sport
0
@msmsms Wimbledon, RG, AO, US
1
@Elprofesorxx zaraz po tym jak powtórzą karnego Błaszczykowskiego
1
@Hubsao z prawa Archimedesa
1
@FC1899Barca jak DSQ na siłę XD. Jak nie spełnisz wymogów to DSQ. Spalony o pół centymetra to dalej spalony, nie "spalony na siłę", żeby tylko dopiec komuś.
0
@Gaucho za słaby w defensywie na bocznego obrońcę, za słaby w ofensywie na skrzydłowego
1
@Rewolucja123 skończył karierę Pele, pojawił się Cruyff. Po Cruyffie przyszedł Maradona, po Maradonie Zidane itd... Może się okazać, że jakiś 13 latek grający obecnie na fawelach w Brazylii pozamiata za kilka lat wszystkich. Na każdego kozaka, znajdzie się prędzej czy później jeszcze większy kozak
1
@Rastafarnianin gdyby Kowalskiego zawinęli to nie byłoby tematu. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze, dopóki celebrytom(a także innym publicznym osobom, takim jak posłom) wolno więcej
0
@Amigo_Blanco Stan ma rację przede wszystkim z jedną rzeczą - Najman z dumą ogłosił że na czele jego organizacji będzie stał dawny szef mafii. Jak durnym trzeba być? Gdyby go normalnie zatrudnił jako szeregowego członka federacji to pewnie nie byłoby tematu, albo byłby znacząco mniejszy.
I te porównania do gromdy też są jednym wielkim XD. Bo tam na czele organizacji stoją uczciwi ludzie, a to że zrzeszają ludzie z różnymi przeszłościami to już zupełnie inna kwestia, nie mająca żadnego związku z ustanawianiem jako szefa swojej organizacji dawnego szefa mafii.
0
@Rothan1 @BartqRKO w sensie nie mówię, że źle wybierają. Tu nie ma jakiejś zasady, co Bennett pokazuje. Ale bardziej to jest szczęście w drafcie, do wysokich picków. Kiedyś miałem wrażenie, że Cavs po prostu zawsze mają 1 pick XD. No i jednak w drafcie 2003 ciężko było wybrać kogoś słabego. Zobaczymy za parę lat jak się rozwinie cała 3
0
@Encore więc mając pierwszy pick w drafcie Giannisa, wybrali Anthonyego Bennetta ;)
0
@DonMatteo901
Kompany
Kroos
Kaka
Mascherano
Gerrard
RVP
Iniesta
Gattuso
Bernardo Silva
Henry
0
@abram3k wolałbym Rudigera, a najchętniej Christensena
0
@amanter handi - 6.5 na Hiszpanię jak w masło
6
@PatrychoO złoto. Niby mega proste, ale trzeba się sporo nagłowić
2
Oglądając to partidazo, prędzej uwierzę że na koniec sezonu wypadniemy całkowicie ze strefy pucharowej, niż że dostaniemy się do LM
0
@Gomess jeden strzał celny był, pod koniec pierwszej polowy
0
@Gomess do Ter Stegena ciężko mieć pretensje
1
@Chaoss bo ewentualny konflikt NATO vs Rosja, po Ukrainie przeniesie się na nasze tereny. Pomijając konflikt jądrowy (który dla Polski nie byłby aż tak tragiczny, właśnie z uwagi na położenie - tereny te są zbyt blisko, granicy żeby Rosjanie mogli pozwolić sobie użyć broni jądrowej z uwagi na opad radioaktywny),każde konwencjonalne starcie NATO - Rosja skończy się zniszczeniem przynajmniej wschodniej części Polski
0
@jeyx77x jeśli ma takie problemy z kontuzjami mięśniowymi, to nie wiem czy to dobry pomysł. Najpierw trzeba zadbać, aby te mięśnie wytrzymywały obecne przeciążenia - a nie dorzucać im kolejne
0
@KrwawiaceoczyVEB Wirtz
4
@Zbyszard Inter, Liverpool, Arsenal, United
1
@LeoMesjasz od waka-waka i tak lepsze było Wavin flag. Ale fakt, mundial 2010 miał niepodrabialny klimat