Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Granulat w tym w sezonie to się w Kubackiego bawi z tym znoszeniem na prawo
0
@Hubert102 Najlepszym środkowym obrońcą jakiego kiedykolwiek miałem był Capita 93 na 6 zgrania właśnie, więc jak najbardziej
0
@Antimadridista_WR na Euro grał na lewej, dlatego go tu dałem. Choć w Atalancie faktycznie bardziej prawa
4
@Pawel13sz lewych to na rynku jest od groma. Theo, Grimaldo, Spinazzola, Angelino, Shaw, Gaya, Mahle, Gosens, Tagliafico. Każdy mógłby się sprawdzić. Gorzej wygląda sytuacja po drugiej stronie.
0
@dawid16dkk Ale co w tym dziwnego? Wirus mutuje - zatem szczepionki okazują się mniej skuteczne.
Po prostu musimy nauczyć się żyć z covidem. Pytanie tylko, w jaki sposób.
0
@Rastafarnianin ten systematyczny wpierdziel dostajemy od meczu na Anfield. Nic się nie nauczyliśmy
18
Pedri wrócił po kontuzji, drugi mecz, druga dogrywka... Wszystko w normie
0
@LukaszFan Dzisiaj w Europie nie ma już słabych drużyn
4
@norbo80 karny Błaszczykowskiego na Euro
0
@Kitek1640
zaklęcie teleportacji
0
@Gaucho Azpilicueta
2
@MotyI Sean Connery, Alan Rickman i Geoffrey Rush
0
@Encore Westbrick. I jeszcze pewnie po 5 strat na mecz co najmniej
2
@Kurkmen PS5 ma lepsze exclusivy. W gry z Xboxa pograsz na PC, a w takie The Last of Us czy Ghosts of Tsushima już nie.
1
@Pogba spaść może i spadną. Problem polega na tym, że jak wrócą do "normalnych podatków" to będą jeszcze wyższe niż przed tarczami. I przyczyną tego jest polski ład, który zmusza małych i średnich przedsiębiorców do podnoszenia cen poprzez podnoszenie im podatków.
0
@cules100pro właśnie to w drugą stronę działa. Mafia może sobie pozwolić na to żeby jakiś jeden Kowalski im podskakiwał. Jest zbyt krótki , nie ma kontaktów, żeby im coś zrobić, a interwencja w tej sprawie tylko przyciągnie więcej zainteresowania.
Tymczasem Stanowski jest znany w kraju i pewnie też w kilku miejscach poza nim. Można powiedzieć, patrząc na liczbę subskrypcji kanału sportowego, że to co mówi liczy się dla jakiegoś 0,5 miliona ludzi. Znacznie bardziej może zagrozić, bo ma do tego fundusze, a przede wszystkim rozległą sieć kontaktów i posłuch. A jednak żadna mafia na świecie nie ma szans walczyć z internetem i Social Mediami. Do telewizji czy prasy, wystarczy wstawić swojego człowieka, tutaj na gruncie działania Stanowskiego jest to niemożliwe.
1
@Rewolucja123 Ciekawe czy przy Messim też by tak fikał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@michal26 Nie wierzę, że Konfederacja będzie w stanie dogadać się z opozycją. Są antystemowi i też różnice światopoglądowe mogą być cięższe do przeskoczenia niż różnice ekonomiczne. Znacznie bardziej spodziewałbym się PiS+Lewica. Bo Lewicę będzie znacznie łatwiej kupić.
2
@Sau_Ron Kevin. Pomocnik zawsze da drużynie więcej niż skrzydłowy. Hiszpania bez Messiego miała znacznie większe sukcesy z Xavim i Iniestą niż Argentyna z Messim. Indywidualnie nie mają podjazdu, ale dla drużyny są znacznie bardziej istotni. Można się także odwołać do Galacticos i Makelele.
0
@Emhyr tak, rolą skautów będzie poznanie zawodnika, aby nie kupować takich dzbanów jak Dembele.
0
@Herato Lenglet i Dest na plus. Clement miał dwa naprawdę dobre sezony, a nawet teraz dostalibyśmy za niego z 20 baniek. Z Desta coś może jeszcze być i na pewno na nim nie stracimy.
1
@michal26 KO+Hołownia+Konfederacja, ale to nierealna opcja. Ważne żeby ktokolwiek byle nie pis.
0
@MrPGG jakiś błąd aktualizacji. Chyba potrzebny będzie twardy reinstall(z usunięciem wszystkich danych)
10
Kiedy on zagrał dobry mecz? Z jakimiś liczbami i czymś więcej niż robieniem wiatru?
0
@ArcziArtt gdybym miał wybrać jednego zawodnika, wyłączając realność transferu i koszta, to byłby to Alexander-Arnold.
1
@Faun a przecież na tym opiera się nowy ład - nowe podatki, wyższe płace. Gdzieś przedsiębiorcy muszą znaleźć pieniądze, a najłatwiej to zrobić podnosząc ceny.
1
Kiedy oni nauczą się kryć strefą przy różnych...
1
Różnica między Alvesem z 2 połowy a Alvesem z pierwszej połowy meczu jest taka sama jak między Fabregasem z pierwszej połowy sezonu a Fabregasem z drugiej połowy sezonu
0
@zeko0 Luuka trzeba oszczędzać na klasyk
6
Haaland w 2022 : 0 goli
Luuk De Jong w 2022: 2 gole
Who needs Haaland?