La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1208 Culés

0

Podsyłam po raz ostatni juz ankietę dotyczącą koalicji rządowej, która może nas czekać w następnych wyborach.

Wyniki podam pod wieczór jakoś.

Jak ktoś nie głosował, to zachęcam.

https://strawpoll.com/p4bxq9pob

0

@michal26 same gówniane opcje :p

2

@Azi Jedyne realne

1

@michal26 KO+Hołownia+Konfederacja, ale to nierealna opcja. Ważne żeby ktokolwiek byle nie pis.

0

@Azi no do takiego stanu doprowadzili nasi dziadkowie i rodzice a także po części my sami. Taką mamy rzeczywistość. Gdyby nie nocna zmiana i późniejsze konsekwencje, to może byśmy mieli lepszą sytuację.

0

@Pressinho Czemu nierealna? Uważam, ze wszystko zależy od tego jaki wynik uzyska PSL oraz Lewica. Jeśli PSL będzie poniżej progu a Lewica w przedziale 5-8% oraz naturalnie Konfederacja powyżej 10% - to będzie jedyna realna koalicja. Zależy jeszcze jaki wynik osiągnie KO oraz Polska 2050, bo jeśli łącznie nie przekroczą 40% to może być problem, by Rząd mniejszościowy miał rację bytu. O ile KO pokona PiS...
No zawiłe to wszystko. Nie wykluczałbym jednak w 100% żadnej z podanych przeze mnie opcji.

0

@michal26 Nie wierzę, że Konfederacja będzie w stanie dogadać się z opozycją. Są antystemowi i też różnice światopoglądowe mogą być cięższe do przeskoczenia niż różnice ekonomiczne. Znacznie bardziej spodziewałbym się PiS+Lewica. Bo Lewicę będzie znacznie łatwiej kupić.

0

@Pressinho no tak. W sumie nie pomyślałem o tej opcji. Przez myśl mi nie przyszło, że PiS może z Lewica stworzyć Rząd. Bo, ale byłby to Rząd Mniejszościowy raczej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?