Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz tracimy rynek zbytu, zacznie się masowa emigracja do Polski, zatem wzrośnie bezrobocie, liczba bezdomnych itd co w połączeniu z obecną inflacją może być absolutną tragedią.
0
@Kurkmen Otóż nie, zupełnie nie. USA nie może sobie pozwolić na stratę strefy wpływów, więc mamy możliwość odmowy- bo wycofanie się USA, pchnie nas od razu do innej strefy wplywow.
Podobnie jak przed II wojną światową, mamy 3 strony ewentualnego konfliktu.
Alianci-Niemcy-ZSRR
USA-Chiny-Rosja
Z dwiema różnicami. Po pierwsze, w 1939 ani UK, ani Francja nie były w stanie jakkolwiek pomóc Polsce. Dziś z uwagi na rozwój lotnictwa, nie ma tego problemu. I po drugie, Amerykanie wiedzą ile kosztowała ich polityka Roosevelta - 40 lat życia w strachu. Nie zdecydują się ponownie na kolejną zimną wojnę. Taka sytuacja jaka jest teraz na 99% zostanie zachowana.
0
@dasouzar11 ehh XD. To zależy od ogólnej kondycji organizmu. Osoba mająca 80 lat jest bardziej narażona niż ta mająca 20 lat. Tak samo 40 latek z chorobami przewlekłymi jest bardziej narażony niż ten bez.
Jedne przypadek ani nie potwierdzi, ani nie niszy teorii. Bo żadne dwie osoby nie będą identycznie zdrowe. Fakty są takie że szansa śmierci spada gdzieś 5 krotnie. Tylko że spadek z 0.1% do 0.02% jest niezauważalny statystycznie, co innego z 40% na 8%
0
@Emhyr może nie tyle ciężej, ale po prostu wymaga to więcej praktyki. Czy to z uwagi na fakt, że jest musisz robić wszystko odwrotnie niż w większości tutoriali, czy przede wszystkim pod kątem narzędzi.
2
@Emhyr to nie do końca tak działa. Jako osoba leworęczna, mogę Ci powiedzieć, że nauczenie się czegoś jest nieco trudniejsze, bo wszystko robisz naturlanie na odwrót. Rzeczywistość zmusza osobę leworeczną/lewonożną do dostoswania się do tego. A to oznacza, że więcej będzie u nich niestandardowych pomysłów. Idąc dalej, osoba leworęczna ma nieco lepiej rozwiniętą prawą ręką niż praworęczna lewą, co jest w pełni naturalne i wynika właśnie z tego samego. A to już jest ewidentna przewaga w wielu sportach. Do tego dochodzi fakt, że leworęcznemu naturalnie grać na praworęcznego, a w drugą stronę już nie
0
@sonek No tylko ich dostępność...
0
@taris W Liverpoolu
0
@vangoor cały czas czekam aż ktoś schowa aparat pod ekran i te telefony zaczną wreszcie jakoś wyglądać.
0
@OsamaDembele XD a potem Ci ludzie, często bardzo majętni kupią sobie i tak nowe auto. Poza tym na jakiej podstawie państwo ma mi zabrać moją rzecz? To tak jakbym pobił się z kimś na ulicy i za karę zabrano mi mieszkanie
Kara za jazdę po pijaku powinna być prosta - jeśli przekroczysz 0,5 promila we krwi to dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i koniec dyskusji.
@Gall nie,nie można tego tak nazwać. To zdobyte uprawnienie, ważne czasowo. W każdej chwili może zostać zawieszone lub anulowane w wyniku przestępstwa. Tak samo jest w każdej służbie mundurowej, z każdym posłem. Odebranie takiego prawka nie wpływa na rodzinę pijaka negatywnie w kontekście finansowym(bezpośrednio), a jedynie je utrudnia. Co w moim mniemaniu jest słuszną karą za samo pozwolenie takiej osobie na jazdę.
1
@GeneralXavi Czyni lepszym TVN. TVN przedstawia informacje tak jak chce, TVP dodatkowo szczuje ludzie wobec wszystkich którzy są przeciw. A w TVNie po prostu się ich wytnie.
3
@OsamaDembele będąc leworęcznym wszystko można bez problemów pisać lewą ręką
0
@lucca87 ale Kraft nie ma medalu nawet w drużynie. I patrząc na dyspozycję pozostałych drużyn, to wcale nie będzie łatwo o medal.
4
Traore zrobił w tym meczu mniej więcej tyle, co Dembele przez ostatnie 3 sezony
3
Alves ma już w LL tyle asyst co Frenkie De Jong
0
Pierwsze 5 minut perfekt. A potem oddaliśmy pole
1
@Deviler Żenada Babiarz. Szpakowski czy wcześniej Szaranowicz by sobie na to nie pozwolili.
0
@Kitek1640 bez problemu. Zawsze znajdziesz 2-3 książki pasujące do tematu, a z zamkniętych coś trafisz.
3
Kobayashi posprzątał ten konkurs. Tylko on sam może odebrać sobie złoto.
8
Prevc i Stoch oduczyli się skakać od wczoraj...Ależ będzie loteria
0
@Kgorecki2500 PO nie przegoni PiSu w wyborach. Pytanie tylko, czy PiS będzie w stanie znaleźć kogokolwiek do koalicji(Lewica/Konfederacja), czy będzie rząd koalicyjny wszystkich partii opozycji(czyli albo będzie super, albo jeszcze większy chlew niż teraz)
1
@lukaszbarca15 Radioactive
0
@JohnnyBarca prędzej czy później będą w piłce zmiany hokejowe
1
@ttR biathlon - Ole Einar Bjoerndalen
1
@barcelonaLM nie no, nie da się być za PSG w tym meczu. Z jednej strony mamy klub z historią, z drugiej klub z ropy. Jeśli kibice Barcelony nie wiedzą, czy bardziej nie lubią Realu czy PSG to już najlepiej o tym świadczy, za kim będzie większość świata.
1
Ale za rok, to już na pewno Real wygra Puchar Krola
1
@kazbychu ma rację, bo dobrzy ludzie to by zmienili cały rząd.
0
@Criss18Barca stworzenie aplikacji jest bardzo trudne i kosztowne. Bo, o ile na androida to w zasadzie jedynym problemem jest fakt, że trzeba ją dopasować do kilku wersji systemu, o tyle w przypadku iOS, mając doczynienia z zamkniętym systemem zrobienie czegokolwiek jest znacznie bardziej czasochłonne i trudne, a co za tym też idzie kosztowne.
1
@Kgorecki2500 "Nazywam się Abuyin ibn Djadir ibn Omar Kalid ben Hadji al Sharidi"
2
@Emhyr Szczerze? Uważam, ze długość kontraktu nie ma znaczenia. Jeśli jesteś wystarczająco dobry to grasz, a jako profesjonalista powinieneś dawać z siebie wszystko zawsze. Problem w tym, że Dembele prawdopodobnie nie jest ani wystarczająco dobry, ani profesjonalny.
1
@Hubsao Kante i KDB