2

@fart Ferguson NBA

3

@monsterrize jak wybuchl reaktor, to wszyscy to pili, żeby się chronić przed promieniowaniem. Przy czym to był specjalnie dostosowany do tego płyn Lugola, nie ten dostępny dzisiaj w sklepach

@Toretto żeby zniszczyć sarkofag, to trzeba by się naprawdę postarać. A nikt raczej nie ma w tym interesu.

0

@Sau_Ron
1.Suarez,ale z każdym kolejnym sezonem Lewy się zbliża
2.Lewy
3.Suarez
4.Lewy
5.Lewy

0

@TheNekro94 poza przemysłem technologicznym, spójrz na mapę. Amerykanie kontrolując Tajwan, Japonię i Koreę Południową władają Pacyfikiem. Mają bazy bardzo blisko chińskich, i są w stanie błyskawicznie odpowiedzieć na każdy ruch chińskiej floty. Utrata Tajwanu, otwiera Chinom południowe drzwi na Pacyfik.

0

@Odcinkowy tak, ale jakoś w Węgrach brzmi po prostu lepiej. Po prostu. Tak się przyjęło i jest to wyjątek od reguły, najbardziej dosadny. I podobnie zakorzenione w języku są na Litwie, na Białorusi czy na Ukrainie. Jasne, że w przypadku niepodległych krajów powinniśmy używać "w", a nie na, ale to jest po prostu bardziej naturalne.

PS: Trzeba zmienić tytuł Pana Tadeusza

1

@Odcinkowy to wtedy byłoby w Węgrach?

0

@daniel32778 No właśnie, sęk w tym, że propagandą przedstawia tych ludzi jako zagrożenie, nie jako niewinnych. Armia Rosji składa się głównie z poborowych. Oni będą słuchać rozkazów, żeby jak najszybciej odbębnić rok służby.

Jeśli chodzi o profesjonalnych żołnierzy, to w dużej mierze fanatycy(patrz Czeczeni) albo ludzie, którzy mają już wyprane mózgi propagandą. Nawet jeśli uznają, że Putin popełnił błąd to i tak tego nie powiedzą - to by oznaczało, że przez ostatnie lata służyli tyranowi i sami by się zdyskredytowali.


0

@daniel32778 są naszprycowani propagandą.

0

@NaFazieHitman Doktryna Dżucze w wydaniu rosyjskim

0

@Nieznajomy ale zarówno w Polsce jak i na Ukrainie można wykonać sporo inwestycji. Otworzy się przed nami rynek zbytu podobny do tego, jaki Niemcy mają w Polsce. Te państwa będą rozwijać się szybciej. I o ile scenariusz zagrożenia Francji czy Niemcom raczej nam nie grozi, to spokojnie możemy zbliżyć się do Hiszpanii i stać się 4 siłą UE. Plus oczywiście interes Ukrainy będzie bardziej zbieżny z naszym niż takich Włoch.

2

@Hubsao przymusowymi ochotnikami

0

@Dembouz1899 mają ulgi bo trochę za nas walczą. Gdyby nie Ukraina, to Putin na pewno chciałby z Polski zrobić bufor między NATO a Rosją. A co by to niosło za sobą...

0

@GeneralXavi Ukraina nigdy nie zgodzi się na zapis o "bezblokowości". To wyklucza ich członkostwo nie tylko w NATO, ale przede wszystkim w UE, w konsekwencji skazując na uzależnienie ekonomiczne od Rosji prędzej czy później.

0

@Triv44 cyk Gundogan ZP

1

@konajoncek to co proponujesz to byłoby drugie Monachium, kiedy to oddano Kraj Sudecki Hitlerowi w zamian za "obietnicę nienaruszania granic innego państwa". Pół roku później Hitler zajął całą Czechoslowację.

Jeśli Ukraina straci tereny wschodnie, Rosja zbliży się do Kijowa. W dodatku znaczą osłabi ekonomię Ukrainy, a także wzmocni rosyjskie wpływy. W przeciągu kilku lat powstanie Ludowa Republika Odessy czy Charkowa i tak kawałek po kawałku będzie Rosja zjadać Ukrainę.

Jest tylko jedno wyjście - wykrwawić Rosję na Ukrainie militarnie, a także w wojnie ekonomicznej czy cyber wojnie

1

@marcin62 Lewandowski i to co robi On sam, jak i Jego pijar w kontekście wojny na Ukrainie to mistrzostwo świata. Najpierw stosowny komunikat, że drużyna podejmie decyzję w sprawie meczu barażowego, choć miał najwięcej do stracenia. Potem granie z opaską ukraińską, tak żeby cały świat widział.

Jeśli ktoś miał wątpliwości za co dostał od Dudy Order Odrodzenia Polski, to właśnie za takie zachowania. W chwili obecnej nikt lepiej nie reprezentuje Polski na arenie międzynarodowej.

0

@Kondziubarca Chiny gaszą pożar benzyną

1

@Emhyr Czeczenia jest krajem związkowym Rosji. Dodałbym do tych krajów jeszcze Serbię no i Białoruś albo precyzyjniej Łukaszenkę oczywiście

1

@FC1899Barca to nie tyle inflacja, co po prostu skutek wydarzeń na świecie. Ukraina to spichlerz Europy, mają najlepsze gleby do upraw. A teraz w obliczu wojny wszystko to szlag trafił.

1

@sopelinho Łukaszenka

0

@Kusco15 każdy trzeźwo myślący człowiek momentalnie ogarnie, że przekroczył granicę, a przede wszystkim, że wokół toczy się pełnoprawna wojna. A ruscy poborowi ogarnęli się gdzieś w sobotę, po 2 dniach.

0

@DLFCB ten występ Tadicia można porównać tylko z występem Ronaldinho z 2005 roku

1

@Hubsao to jest tak zwane ochotnictwo z przymusu.

2

@Rick samolot dużo ciężej zniszczyć niż czołg. Drony nic nie dadzą bez dominacji w powietrzu, a do tego potrzeba samolotów. A tych nie mamy zbyt dużo. Od II WŚ wojny z reguły wygrywa ten kto ma przewagę w powietrzu.

2

@kiuba2000 Szkoda że czołgi, bo lepiej inwestować w drony i lotnictwo. Ale lepszy rydz niż nic.

0

@IAmLegend Odessę może być im łatwiej zająć bo mają wsparcie floty.

0

@Kondziubarca szykują marsz poparcia Janukowycza.

0

@Joint21 jak zaczną cokolwiek ogarniać z Naddniestrzem, to przyjedzie do nich ekipa denazifikująca Putina.

0

@Tomo1989 oni nie mają żadnych zasięgów w Rosji Putina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?