Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@fart Ferguson NBA
3
@monsterrize jak wybuchl reaktor, to wszyscy to pili, żeby się chronić przed promieniowaniem. Przy czym to był specjalnie dostosowany do tego płyn Lugola, nie ten dostępny dzisiaj w sklepach
@Toretto żeby zniszczyć sarkofag, to trzeba by się naprawdę postarać. A nikt raczej nie ma w tym interesu.
0
@Sau_Ron
1.Suarez,ale z każdym kolejnym sezonem Lewy się zbliża
2.Lewy
3.Suarez
4.Lewy
5.Lewy
0
@TheNekro94 poza przemysłem technologicznym, spójrz na mapę. Amerykanie kontrolując Tajwan, Japonię i Koreę Południową władają Pacyfikiem. Mają bazy bardzo blisko chińskich, i są w stanie błyskawicznie odpowiedzieć na każdy ruch chińskiej floty. Utrata Tajwanu, otwiera Chinom południowe drzwi na Pacyfik.
0
@Odcinkowy tak, ale jakoś w Węgrach brzmi po prostu lepiej. Po prostu. Tak się przyjęło i jest to wyjątek od reguły, najbardziej dosadny. I podobnie zakorzenione w języku są na Litwie, na Białorusi czy na Ukrainie. Jasne, że w przypadku niepodległych krajów powinniśmy używać "w", a nie na, ale to jest po prostu bardziej naturalne.
PS: Trzeba zmienić tytuł Pana Tadeusza
1
@Odcinkowy to wtedy byłoby w Węgrach?
0
@daniel32778 No właśnie, sęk w tym, że propagandą przedstawia tych ludzi jako zagrożenie, nie jako niewinnych. Armia Rosji składa się głównie z poborowych. Oni będą słuchać rozkazów, żeby jak najszybciej odbębnić rok służby.
Jeśli chodzi o profesjonalnych żołnierzy, to w dużej mierze fanatycy(patrz Czeczeni) albo ludzie, którzy mają już wyprane mózgi propagandą. Nawet jeśli uznają, że Putin popełnił błąd to i tak tego nie powiedzą - to by oznaczało, że przez ostatnie lata służyli tyranowi i sami by się zdyskredytowali.
0
@daniel32778 są naszprycowani propagandą.
0
@NaFazieHitman Doktryna Dżucze w wydaniu rosyjskim
0
@Nieznajomy ale zarówno w Polsce jak i na Ukrainie można wykonać sporo inwestycji. Otworzy się przed nami rynek zbytu podobny do tego, jaki Niemcy mają w Polsce. Te państwa będą rozwijać się szybciej. I o ile scenariusz zagrożenia Francji czy Niemcom raczej nam nie grozi, to spokojnie możemy zbliżyć się do Hiszpanii i stać się 4 siłą UE. Plus oczywiście interes Ukrainy będzie bardziej zbieżny z naszym niż takich Włoch.
2
@Hubsao przymusowymi ochotnikami
0
@Dembouz1899 mają ulgi bo trochę za nas walczą. Gdyby nie Ukraina, to Putin na pewno chciałby z Polski zrobić bufor między NATO a Rosją. A co by to niosło za sobą...
0
@GeneralXavi Ukraina nigdy nie zgodzi się na zapis o "bezblokowości". To wyklucza ich członkostwo nie tylko w NATO, ale przede wszystkim w UE, w konsekwencji skazując na uzależnienie ekonomiczne od Rosji prędzej czy później.
0
@Triv44 cyk Gundogan ZP
1
@konajoncek to co proponujesz to byłoby drugie Monachium, kiedy to oddano Kraj Sudecki Hitlerowi w zamian za "obietnicę nienaruszania granic innego państwa". Pół roku później Hitler zajął całą Czechoslowację.
Jeśli Ukraina straci tereny wschodnie, Rosja zbliży się do Kijowa. W dodatku znaczą osłabi ekonomię Ukrainy, a także wzmocni rosyjskie wpływy. W przeciągu kilku lat powstanie Ludowa Republika Odessy czy Charkowa i tak kawałek po kawałku będzie Rosja zjadać Ukrainę.
Jest tylko jedno wyjście - wykrwawić Rosję na Ukrainie militarnie, a także w wojnie ekonomicznej czy cyber wojnie
1
@marcin62 Lewandowski i to co robi On sam, jak i Jego pijar w kontekście wojny na Ukrainie to mistrzostwo świata. Najpierw stosowny komunikat, że drużyna podejmie decyzję w sprawie meczu barażowego, choć miał najwięcej do stracenia. Potem granie z opaską ukraińską, tak żeby cały świat widział.
Jeśli ktoś miał wątpliwości za co dostał od Dudy Order Odrodzenia Polski, to właśnie za takie zachowania. W chwili obecnej nikt lepiej nie reprezentuje Polski na arenie międzynarodowej.
0
@Kondziubarca Chiny gaszą pożar benzyną
1
@Emhyr Czeczenia jest krajem związkowym Rosji. Dodałbym do tych krajów jeszcze Serbię no i Białoruś albo precyzyjniej Łukaszenkę oczywiście
1
@FC1899Barca to nie tyle inflacja, co po prostu skutek wydarzeń na świecie. Ukraina to spichlerz Europy, mają najlepsze gleby do upraw. A teraz w obliczu wojny wszystko to szlag trafił.
1
@sopelinho Łukaszenka
0
@Kusco15 każdy trzeźwo myślący człowiek momentalnie ogarnie, że przekroczył granicę, a przede wszystkim, że wokół toczy się pełnoprawna wojna. A ruscy poborowi ogarnęli się gdzieś w sobotę, po 2 dniach.
0
@DLFCB ten występ Tadicia można porównać tylko z występem Ronaldinho z 2005 roku
1
@Hubsao to jest tak zwane ochotnictwo z przymusu.
2
@Rick samolot dużo ciężej zniszczyć niż czołg. Drony nic nie dadzą bez dominacji w powietrzu, a do tego potrzeba samolotów. A tych nie mamy zbyt dużo. Od II WŚ wojny z reguły wygrywa ten kto ma przewagę w powietrzu.
2
@kiuba2000 Szkoda że czołgi, bo lepiej inwestować w drony i lotnictwo. Ale lepszy rydz niż nic.
1
@tbas ten sam Djokovic wsparł Stachovskiego i tu się sypie cała teoria
https://www.google.com/amp/s/sport.interia.pl/tenis/newsamp-wojna-w-ukrainie-ukrainiec-stachowski-dziekuje-djokoviciowi-,nId,5867416
0
@IAmLegend Odessę może być im łatwiej zająć bo mają wsparcie floty.
0
@Kondziubarca szykują marsz poparcia Janukowycza.
0
@Joint21 jak zaczną cokolwiek ogarniać z Naddniestrzem, to przyjedzie do nich ekipa denazifikująca Putina.
0
@Tomo1989 oni nie mają żadnych zasięgów w Rosji Putina.