Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Introwertyk w Europie gra się na wyższej intensywności, na której Messi nie daje już rady. W Ameryce Południowej mecze są szarpane, jest dużo przerw itd. A w Europie wygląda to inaczej, mecze trzeba wybiegać, wywalczyć. Dlatego PSG odpadło z LM, bo Real zabiegał ich w drugiej połowie. I dlatego Barca zmiotła Real w klasyku.
1
@Pilka_jest_okragla to dlatego, że w Ameryce Południowej gra się na mniejszej intensywności. Więcej szarpania, przerw niż w Europie. Dlatego Messi będzie wyglądał w Argentynie znacznie lepiej niż w klubie pod koniec kariery. Ale przyjdą MŚ, przyjdą drużyny o wyższej kulturze gry i obawiam się, że dla Argentyny to będzie zderzenie ze ścianą.
0
@mat32 polskie skoki mają jeden naczelny problem. Apoloniusza Tajnera. Gość wybił się na Małyszu, a potem utrzymał reputację na Stochu. Dwa wielkie talenty, które z sukcesami mogłaby prowadzić i La Rambla. Ale kiedy stawali się coraz starsi, wsparcie związku było do niczego. Małysz musiał zatrudnić sobie swojego trenera, teraz o podobnym kroku mówi Stoch. Efekt tego jest taki, że nie mamy zaplecza, a zamiast wycisnąć co się da z tego pokolenia, to marnujemy ten czas. Kiedy Stoch, Kubacki i Żyła skończą kariery to i nasze skoki się skończą, podobnie jak fińskie czy czeskie.
1
@cules100pro Europa gra na wyższej intensywności. Argentyna odbije się w jakimś ćwierćfinale od ściany.
0
@konrad1661 granie na czas. Trzeba wyjść z długów, wzmocnić pozycję klubu, a koszt transferu Lewego byłby znacznie mniejszy niż Haalanda przy podobnym poziomie sportowym na teraz i już. A koniec końców, najłatwiej podnieść pieniądze które leżą na boisku.
2
@AdamaTraore tu nie chodzi o siłę militarną. Putin myślał, że Ukraina nie stawi oporu, a lwia część ludności zatęskni za czasami Związku Radzieckiego. Wtedy armia byłaby utrzymywana i uzupełniana przez ludność.
0
@rayqi gość to jeszcze większy talent niż Pedri, jest po prostu bardziej konkretny. Kapitalny piłkarz już teraz, jeśli tylko poskładają mu kolano lepiej niż Fatiemu, to będzie świetny transfer.
0
@QQL5 Toyota Yaris I
0
@Survier Hiszpania wygrywa MŚ a Ferran królen strzelców, i to jest jedyny scenariusz w którym ktokolwiek z Barcy łapie się do top 5
3
W tym meczu najgorsze było to, że się skończył
2
@busquets5 Zidane ma jedną przewagę nad każdym trenerem. Wchodzi do szatni, mówi że nazywa się Zinedine Zidane i każdy może zazdrościć mu osiągnięć. Nawet Messi
0
@Imba19 ale te bolidy budowali inżynierowie, którzy w większości budowali poprzednie. Mercedes ma lepszych inżynierów niż Williams itd. Wydawało się że różnice będą mniejsze, że Ferrari się zbliży, ale tu nagle Valterri w Alfie objeżdża Lewis
2
@Bernard777 tyłu ile będzie trzeba. Z punktu widzenia politycznego, jest to świetny ruch. A gospodarczo opłaca się w dłuższej perspektywie (choć przez najbliższe kilka miesięcy czeka nas duża inflacja)
0
@MichalZZZ Batistuta, Crespo
0
@KwaK ale w tym pakiecie jest też LM i Eleveny więc nie ma tragedii
1
@Dertinho Rosja uznaje trybunał w Hadze za nielegalny.
0
@Bykunn albo z drugiej strony presja mediów zagranicznych. Stała się zbyt znana, żeby ją zamknąć. Lepiej obserwować i patrzeć na ręce.
1
@Tomason Chodzi o zbudowanie morale obróńców. Że świat jest z nimi i nie boi się Rosji.
0
@Criss18Barca Nie. To nie jest profesjonalista i wzór dla młodych zawodników.
0
@Mns21 lepiej dać Gaviemu 10 baniek przez 5 lat
0
@DamianBarcaCule z Ferrari to jest jak kiedyś Liverpoolem. Ale tym razem to już na pewno będzie ich sezon. I minęło tak 15 lat
0
@Deviler Polska nie żyje z turystyki. Bardziej chodzi o to, że zagraniczne firmy nie będą doinwestować i lokować kapitałów na niepewnym gruncie, jakim Polska jest przez ten konflikt.
9
@Gronek Dwa tygodnie, może miesiąc. Rosja nie ma szans z NATO, po pierwsze pod kątem liczb, pod drugie technologicznie. No chyba że zakładamy konflikt jądrowy, top tym ciężko powiedzieć cokolwiek.
1
@dadan1990 Zenfone 8, obecnie chodzi tak 2600-3000. Także poczekałbym na promocję i wybrał ten telefon
1
@Emhyr Messi się przejechał. Myślał, że może grać na czas, opóźniać podpisanie kontraktu i liczyć że dostanie więcej. Tymczasem w klubie ktoś się zastanowił i uznał, że nowy projekt trzeba oprzeć na kimś innym. Barcelona odbiła się od dna, po badziewnym początku, Messi wciąż jest nierówny. To nadal bardzo dobry piłkarz, ale już nie z Top 3 na świecie, pewnie nawet nie z Top 5, tylko gdzieś z dolnej połówki Top 10
0
@David_Beckham wyłączam Xaviego i Iniestę bo to ta wiadomo dwójka Hiszpanów. Kolejny jest Iker Casillas moim zdaniem.
1
@Kgorecki2500 Stefan Batory
3
@MesQueUnClub96 Święte Cesartswo Moskiewskie Narodu Ukraińskiego
1
@Yiamuiaijahaima Ramsdale gra świetny sezon. A Oblak w tym roku ma najgorszy współczynnik obronionych strzałów.
0
@eydeem podpórka na Totki, ~1.70
Do tasiemki całkiem spoko