0

@Introwertyk w Europie gra się na wyższej intensywności, na której Messi nie daje już rady. W Ameryce Południowej mecze są szarpane, jest dużo przerw itd. A w Europie wygląda to inaczej, mecze trzeba wybiegać, wywalczyć. Dlatego PSG odpadło z LM, bo Real zabiegał ich w drugiej połowie. I dlatego Barca zmiotła Real w klasyku.

1

@Pilka_jest_okragla to dlatego, że w Ameryce Południowej gra się na mniejszej intensywności. Więcej szarpania, przerw niż w Europie. Dlatego Messi będzie wyglądał w Argentynie znacznie lepiej niż w klubie pod koniec kariery. Ale przyjdą MŚ, przyjdą drużyny o wyższej kulturze gry i obawiam się, że dla Argentyny to będzie zderzenie ze ścianą.

0

@mat32 polskie skoki mają jeden naczelny problem. Apoloniusza Tajnera. Gość wybił się na Małyszu, a potem utrzymał reputację na Stochu. Dwa wielkie talenty, które z sukcesami mogłaby prowadzić i La Rambla. Ale kiedy stawali się coraz starsi, wsparcie związku było do niczego. Małysz musiał zatrudnić sobie swojego trenera, teraz o podobnym kroku mówi Stoch. Efekt tego jest taki, że nie mamy zaplecza, a zamiast wycisnąć co się da z tego pokolenia, to marnujemy ten czas. Kiedy Stoch, Kubacki i Żyła skończą kariery to i nasze skoki się skończą, podobnie jak fińskie czy czeskie.

1

@cules100pro Europa gra na wyższej intensywności. Argentyna odbije się w jakimś ćwierćfinale od ściany.

0

@konrad1661 granie na czas. Trzeba wyjść z długów, wzmocnić pozycję klubu, a koszt transferu Lewego byłby znacznie mniejszy niż Haalanda przy podobnym poziomie sportowym na teraz i już. A koniec końców, najłatwiej podnieść pieniądze które leżą na boisku.

2

@AdamaTraore tu nie chodzi o siłę militarną. Putin myślał, że Ukraina nie stawi oporu, a lwia część ludności zatęskni za czasami Związku Radzieckiego. Wtedy armia byłaby utrzymywana i uzupełniana przez ludność.

0

@rayqi gość to jeszcze większy talent niż Pedri, jest po prostu bardziej konkretny. Kapitalny piłkarz już teraz, jeśli tylko poskładają mu kolano lepiej niż Fatiemu, to będzie świetny transfer.

0

@QQL5 Toyota Yaris I

0

@Survier Hiszpania wygrywa MŚ a Ferran królen strzelców, i to jest jedyny scenariusz w którym ktokolwiek z Barcy łapie się do top 5

3

W tym meczu najgorsze było to, że się skończył

2

@busquets5 Zidane ma jedną przewagę nad każdym trenerem. Wchodzi do szatni, mówi że nazywa się Zinedine Zidane i każdy może zazdrościć mu osiągnięć. Nawet Messi

0

@Imba19 ale te bolidy budowali inżynierowie, którzy w większości budowali poprzednie. Mercedes ma lepszych inżynierów niż Williams itd. Wydawało się że różnice będą mniejsze, że Ferrari się zbliży, ale tu nagle Valterri w Alfie objeżdża Lewis

2

@Bernard777 tyłu ile będzie trzeba. Z punktu widzenia politycznego, jest to świetny ruch. A gospodarczo opłaca się w dłuższej perspektywie (choć przez najbliższe kilka miesięcy czeka nas duża inflacja)

0

@MichalZZZ Batistuta, Crespo

0

@KwaK ale w tym pakiecie jest też LM i Eleveny więc nie ma tragedii

1

@Dertinho Rosja uznaje trybunał w Hadze za nielegalny.

0

@Bykunn albo z drugiej strony presja mediów zagranicznych. Stała się zbyt znana, żeby ją zamknąć. Lepiej obserwować i patrzeć na ręce.

1

@Tomason Chodzi o zbudowanie morale obróńców. Że świat jest z nimi i nie boi się Rosji.

0

@Criss18Barca Nie. To nie jest profesjonalista i wzór dla młodych zawodników.

0

@Mns21 lepiej dać Gaviemu 10 baniek przez 5 lat

0

@DamianBarcaCule z Ferrari to jest jak kiedyś Liverpoolem. Ale tym razem to już na pewno będzie ich sezon. I minęło tak 15 lat

0

@Deviler Polska nie żyje z turystyki. Bardziej chodzi o to, że zagraniczne firmy nie będą doinwestować i lokować kapitałów na niepewnym gruncie, jakim Polska jest przez ten konflikt.

9

@Gronek Dwa tygodnie, może miesiąc. Rosja nie ma szans z NATO, po pierwsze pod kątem liczb, pod drugie technologicznie. No chyba że zakładamy konflikt jądrowy, top tym ciężko powiedzieć cokolwiek.

1

@dadan1990 Zenfone 8, obecnie chodzi tak 2600-3000. Także poczekałbym na promocję i wybrał ten telefon

1

@Emhyr Messi się przejechał. Myślał, że może grać na czas, opóźniać podpisanie kontraktu i liczyć że dostanie więcej. Tymczasem w klubie ktoś się zastanowił i uznał, że nowy projekt trzeba oprzeć na kimś innym. Barcelona odbiła się od dna, po badziewnym początku, Messi wciąż jest nierówny. To nadal bardzo dobry piłkarz, ale już nie z Top 3 na świecie, pewnie nawet nie z Top 5, tylko gdzieś z dolnej połówki Top 10

0

@David_Beckham wyłączam Xaviego i Iniestę bo to ta wiadomo dwójka Hiszpanów. Kolejny jest Iker Casillas moim zdaniem.

1

@Kgorecki2500 Stefan Batory

3

@MesQueUnClub96 Święte Cesartswo Moskiewskie Narodu Ukraińskiego

1

@Yiamuiaijahaima Ramsdale gra świetny sezon. A Oblak w tym roku ma najgorszy współczynnik obronionych strzałów.

0

@eydeem podpórka na Totki, ~1.70
Do tasiemki całkiem spoko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?